Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Zastanawiam się jeszcze na jaki kolor pomalować stal, bo jest srebrna
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    :polew:
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jutro już przed południem zwijam do domu, na spota chyba nigdy nie zdążę dojechać, bo zawsze wracam późno w niedzielę W przyszłym tygodniu się jakoś zgadamy.
  4. Mam mały dylemat co zrobić z tymi dokładkami na przyszły sezon, a może w ogóle ich nie ruszać
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Rolki INA, pasek Conti. Ceny różne, ale ja ponad 2 lata temu kupowałem za 214 zł bodajże, tyle, że w cenie hurtowej. Bez pompy oczywiście liczę.
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Gniady, mam te korki dla Ciebie jak coś Odbierz je jak chcesz do czwartku wieczorem.
  7. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Widzę nie dało Ci to spokoju po powrocie ze spotu przetrzepałem całą grafikę google i trafiłem. Dużo szukania nie było bo w tamtych latach esek za wiele na raz nie wychodziło ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Spoko, innym razem Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed: znaczy co mam sie do Ciebie ładować dzisiaj czy odpuszczamy temat i mogę spokojnie odpalać browar ? Jak chcesz wpaść to zapraszam, ale zdjęć to my sobie nie porobimy, bo nie ma czym
  8. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spoko, innym razem Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed:
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Znajdę wieczorem chwilę to Ci zrobię Teraz mam zapier.... z nauką
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Fajne, ale nie wiem czy będą dobrze leżały na zielonym... Musiałbyś rotor przemalować
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zapomniałem o tym Ale pewnie są, więc wezmę Ci jutro do Wro
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Się dorobi w photoshopie, spoko luz
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dobra, to jutro koło 20 myślę, bo nie wiem jeszcze, o której wyjadę, ale koło 17-18
  14. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Maciek, Arek i kto tam się jeszcze pisał na sesję na poniedziałek. Dolibyscie radę podjechać we wtorek? Albo środę? Poniedziałek mi delikatnie nie pasuje, ale jak wam inne dni nie pasują to może zostać ...wysłane z kalkulatora...
  15. Działanie bixa + fotki czystej pupy i kropelkowanie
  16. Duds odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Cieszę się, że jej nie kupiłeś obecna bije ją na głowę Pamiętam o fotach, jutro Ci wyślę ...wysłane z kalkulatora... ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- Znaczy dzisiaj ...wysłane z kalkulatora...
  17. Lotka kupiona, naklejki wywalone ...wysłane z kalkulatora...
  18. A masz jakieś inne fotki tego a3? Od frontu?
  19. :slina: Odechciało mi się zderzaka od s :kox: Priorytet lotka Progi też by się zdały, ale jestem ciekawy ile jest rzeźby ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Kurde, chyba mi zrobiłeś wizję na nowy sezon A ile kasy się zaoszczędzi
  20. BIX MUSI BYĆ BTW Zrobiłem małe VT, ale nie umiem tak fajnie dokładek ogarnąć Kolor felgi jak i felga zupełnie przypadkowe aczkolwiek biorę je poważnie pod uwagę tylko w ori srebrze Najchętniej bym nie malował dokładek, ale jak dojdzie zderzak z eski to raczej by wypadało...
  21. Nie rozumiem trochę wypowiedzi mam turbo arl i fmic i 195km ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- Już czaję... Dawno pierwszego postu nie uzupełniałem ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------
  22. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    To ile Ty masz od ziemi Spartan? Ja na 59,5-60 jeżdżę bezszkodowo
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    O k**wa miazga :shock3::grin:
  24. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    zaprowadzę cię... ostatni raz byłem tam lekko znietrzeźwiony ale pamiętam co i jak. Duds ogarnij tylko tą ochronę coby nas nie spałowali. Lajtowo
  25. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Na Nyskiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.