Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Potwierdzam, bose też d*py nie urywa, ale w połączeniu ze skrzynią basową było już bardzo przyjemnie Naciapane z kalkulatora
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Pewnie tak, na razie wystarcza. Większe hamulce jakoś kosztem nie porażają, więc jak coś to zmienię
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Na razie powiem szczerze, że seryjne hamulce na prawdę bardzo dobrze hamują. Kumpel mi powiedział, że mam płyn hamulcowy do wymiany i będzie jeszcze lepiej, bo ten jest już tak czarny, że podejrzewa, że nikt nigdy tego nie zmienił To jest jednak mała buda, więc jak będzie lipa to wrzucę po prostu 312
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Koło pokażę jak będzie na aucie Tommy, celuję w deczko więcej Sprzęgło niby wytrzymuje ponad 500nm, a 400nm przy 2tys. :banan:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nowe sprzęgło on board, fmic już leży w garażu Teraz powolutku kompletuję orurowanie, szukam gtb i w wakacje rzeźbimy pełną parą ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- I felgi też właśnie kupiłem :banan: Jeszcze tylko oponki
-
Spoty wrocławskie
:slina: Tylko ta cena Ja szukam czegoś tańszego, bo gtb kupuję FMIC już leży
-
[B5 APS] by czorny
225 tańsze:naughty: Rzuć na pw albo na fb ile dałeś za te opony
-
Spoty wrocławskie
Nie, podobno już wszystko gra. Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
Panowie, czy to możliwe, że po założeniu kompletnego nowego sprzęgła wzmocnionego mogło się ono ślizgać na początku i biegi mogły nie wchodzić? Niby już się ułożyło, ale auto odbieram od kumpla dopiero późnym wieczorem.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Już jutro :kox: Będzie dobra gleba
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
No nie wiem, bo nic nie ma Chcę coś w miarę taniego, bo będę rzeźbił moc Ale musi też jakoś wyglądać
-
[B5 APS] by czorny
215/35 musisz te 600 zł dać za używki
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Trochę się popieści i się zmieści ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 22:57 ---------- a może coś takiego? :eusathink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja raczej odpadam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kaju, pierwszy post to nie jest aktualne ip Musti, podwieś jak możesz, jakieś dwie stronki wcześniej jest
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak coś to pisz, podam Ci rcon na pw. Ja jeszcze mam zajęcia.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Może dzisiaj coś przygram
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Aleś VT odjebał
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
nie Nie ma nic Brałbym 19", ale wolę glebę, więc jednak 18" raczej będzie- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Muszę taki mieć. Naczytałem się na forum, pytałem tunerów. 550x180 jest za mały, więc jest 550x230.- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jest gdzieś na początku tematu wykres, 384nm. Na pewno będzie ponad 400 ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 17:11 ---------- Jedzie do mnie fajna rzecz :kox:- Spoty wrocławskie
Wzmocnione sprzęgło na pewno warto robić. Ja teraz nowe sprzęgło od CTR Tuning będę miał za 1400 zł, a nowe seryjne 1500 :whistling: A wytrzymuje podobno ponad 520nm, a 400nm przy 2000 tys. :kox: Maciek, już wróciłem. Nie śpię do późna, więc możesz podjechać albo jutro. Ewentualnie w okolice grunwaldu może by kolega zabrał- Spoty wrocławskie
Maciek, jadę na Pasaż zaraz jeśli miałbyś ochotę odebrać te kły- Spoty wrocławskie
Znaczy ja mam a3 i jest 172km 384nm. Postanowiłem zmienić całość na sportowe i uderzam w 200+ Jutro powinno być :kox: - Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm