Treść opublikowana przez Duds
- Strona internetowa
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
Jak dobrze poszuka to znajdzie odpowiednia
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja też tylko dzięki temu opisowi wziąłem się za rezanie lamp. Gdyby nie schematy itd to byłoby bardzo ciężko, a prawdopodobnie w ogóle bym się tego nie podjął. Wielkie dzięki!
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
Możesz próbować pytać w sklepie z częściami do ciągników Groszowe sprawy, a rura o wiele bardziej trwała, jeśli znajdziesz odpowiedni wymiar Kuzyn znalazł, więc coś w tym jest
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Też się zdziwiłem, bo wiem jak wygląda Ale gdzieś na forum znalazłem spis żarówek i to mnie wprowadziło w błąd :gwizdanie:
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
A jeszcze jedno pytanie. W ori kierunkach pomarańczowych żarówka jest biała? Jeśli biała to będę musiał raczej wymienić, więc jaka tam jest żarówka? P21W?
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
Dla tych, którzy mają dostęp do stacji LOTOS to dobra alternatywa. Ja się nie piszę, bo w okolicy nie ma stacji
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Dzięki za podpowiedź. Już zamówiłem pozdrawiam
-
Sposób na sylwestrową noc
No nie mów, że jesteś takim maniakiem Weź lepiej idź się po mieście powłóczyć, czy coś Byle nie FEJSBUK w sylwestra!
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
Z pewnością na ORLEN byłoby dużo chętnych u nas
-
Strona internetowa
Dzięki :notworthy: I każdemu z góry jeszcze raz bardzo dziękuję
-
Strona internetowa
Witam! Założyłem niedawno stronę internetową wpytke.pl Jest to strona o tematyce jak kwejk.pl, besty.pl i te inne. Problem w tym, że teraz trzeba ją rozpowszechnić. I tu pojawia się prośba do Was drodzy forumowicze :> Prosiłbym wszystkich posiadaczy FEJSBUKA o klikanie "Lubię to" na stronie głównej i przekazywanie strony dalej. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś dodawał też jakieś obrazki. A wystarczy do mnie napisać i będą na głównej Za wszelką pomoc z góry serdeczne DZIĘKI
-
nazwa firmy
Chłop poważnie pyta, a co niektórzy sobie jaja robią
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy było, ale mnie to niszczy
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Czy ktoś zakładał coś takiego? http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-kierunkowskaz-boczny-bialy-dymione-i2018240437.html Czy one bardzo się różnią od oryginału? Czy ewentualnie ktoś mógłby jakieś polecić? Z góry dzięki
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
Jak się nie mylę to gdzieś było, ale nie wiem. W każdym razie, żeby zamontować silniczek od lampy to najszybciej będzie, jeśli wyciągniesz lampę (to jest moment :gwizdanie:), bo będziesz miał najlepszy dostęp i widoczność. Końcówkę silniczka, znaczy kulkę, lekko sobie posmaruj płynem do mycia naczyń i powinno Ci wejść bez problemu. Trochę "gimnastyki" palcami i dasz radę Powodzenia
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
Trochę Cię nie rozumiem, dlaczego tak długo się z tym męczyłeś, bo tak jak kolega talib napisał jest to kwestia 15 minut na lampę, a nawet szybciej jak Ci się uda Tak w ogóle, używaj trochę lepiej tej interpunkcji i ogarnij ortografię, bo strasznie chaotyczne te Twoje wypowiedzi i walą po oczach te błędy :>
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
Ciemne lampy , ale tą folią bym nie obkleił Każdy ma swoje zdanie
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
Mi się nie widzi, ori to ori
-
Counter Strike 1.6
Toż to klasyk :gwizdanie: Ja obecnie mam przerwę, ale zamierzam wrócić, bo dobry byłem w te klocki i na kilku imprezach zawitałem
-
Counter Strike 1.6
Jaki nick? Może wbiję Dawno się nie grało :gwizdanie:
-
[ALL B5] PRZEDNIE LAMPY. JAKIEŚ OPINIE? RADY??
Mam dokładnie od tego gościa. Musisz popytać go, bo ma od różnych producentów. Na tą chwilę podejrzewam, że może mieć jeszcze DEPO, bo ja kupowałem jakieś 2 tygodnie temu właśnie DEPO za te skromne 329 zł .
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
Problem rozwiązany, tak jak mówiłem, zapomniałem o tej kostce A to już żeby nie tworzyć nowego tematu. Jak pojadę na ustawienie świateł na stację diagnostyczną i mam ksenon bez sprysków to mi ustawią, czy będzie problem?
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
4 i właśnie w tym problem i sam na to wpadłem, że musi być 7, no bo jak to ma inaczej działać?
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
pasują, bo wszystko ładnie weszło, ale same silniczki nie działają zero reakcji.. I musze regulować ręcznie