Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    Dokladeczka warta zachodu pod zwykly zderzak? z czasem moze bedzie jakis s ale narazie sie niezapowiada
  2. jak jest sklep z czesciami jadac z PNO jakies km od biedrony 3 zjazd przewaznie widac moja fure na podworku albo przed
  3. a nie wiesz o ktorej godz bedziesz smigal?
  4. no moje moje jesli bedziesz jechal a bede to niema problemu
  5. jesli masz dobrego neta to moge sie podczepic
  6. wedlug mnie miejsce bylo gites:) i inne jest zbedne
  7. Widocznie miejsce przypasowalo bylo cos kolo 20 osob
  8. czyli co najliczniejszy spocik byl? ;p
  9. no wlasnie tez niemam w co grac wiec mam do wyboru Fife, NFS i loadout
  10. Pany a moze jakies ognisko?
  11. Jeszcze jakas (L) powinna byc
  12. bylo cos kolo 20 osob Moglem wiecej zdj cyknac ale widze wiekszosc to avanty
  13. dzieki Pany za spocik milo bylo poznac moze jeszcze uda mi sie kiedys wpasc Ja mam tylko takie zdj. :
  14. no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze a ruszasz dzis na narodowy?
  15. ja np na PB raz mialem duzo wieksze spalanie, okazalo sie ze przyczyna jest wezyk powietrza ktory szedl doprzepustnicy. dawal lewe powietrze. nie wiem czy na lpg tez to ma wplyw ale moze warto sprawdzic
  16. w moim przypadku przy tankowaniu na stacji orlen wychodzilo mi na calym zbiorniku okolo 300km, auto mul, natomiast na stacji shell juz na calym zbiorniku wychodzilo mi okolo 330km i samochod mial chec jechac tak mialem za czasow astry f. wiec raczej poprostu kwestia gazu i stacji
  17. wszystko tez kwestia gazu. Mi zawsze na innych stacjach wychodzilo inaczej Wg mnie nie ma sie czym przejmowac. Tak samo na jednej stacji zrobisz wiecej km na zbiorniku a na innej mniej
  18. Pany a ktos bedzie jechal z moktowa? ewentualnie ursynowa?
  19. moze jutro mi sie uda dostac pod stadion chetnie bym sie wybral i poznal innych jeszcze niebylem na spociku wiec wkoncu musi byc ten 1 raz
  20. Grzesiek musimy wkoncu zagrac ta partyjke w fife jak dorwe sie do konsoli to tez wysle zapro teraz mialem miesiac odpoczynku od fify na rzecz wiedzmina
  21. a mi znowu niebardzo pasuje godzina zlocikow w wawie pod stadionem ;( a w Piasecznie bylo by idealnie
  22. wlasnie szkoda ze juz spotkanek w Piasecznie nie ma:( chociaz z tego co widzialem kilka osob jest z okolic
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie to jutro czeka
  24. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak to moj kolega mowi dieeta a trening to dodatek
  25. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    2 razy w tyg plecy i bary? niezaczesto?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.