Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jedyna słuszna stalówka:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
tam w te szpare będzie wchodził błotnik
-
[B5 APS] by czorny
to zmienia postac rzeczy
-
[B5 APS] by czorny
co wy wiecie....
-
[B5 APS] by czorny
Koniec tygodnia/ przyszły tydzień
-
[ALL B5] Audi S4
kup sobie jakiś komplet styranych boczków, zeby swoich nie ruszać i działaj
-
[B5 APS] by czorny
przy spasie będzie akurat ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem uparła się jedna, albo dociskało ją do jednej strony, albo do drugiej, a chciałem, żeby było po środku, napomowalismy 4bary w poniedziałek powtórka, może troche się rozejdzie
-
[B5 APS] by czorny
kolega otworzył wulkanizacje i męczyliśmy, jeden klient przez cały dzień
-
[B5 APS] by czorny
w oponyexpress w trzech się meczyli, nie dali rady, chyba musze wystawić im odpowiednią opinie
-
[B5 APS] by czorny
a Ty przód i tył
-
[B5 APS] by czorny
To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zagra jak masz cyfrowy zegarek, a jak analog, to emlator can. mam z a6 full fis, z cyfrowym, ale łaczyc pod enable clock data?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy concert I zagra z licznikiem z a6 2000?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
popieram kolege w 100% wiele jest leniwcow ale i wiele osob co czytaja.... Oj leniwcow nie brakuje ale tak naprawdę wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć! Ja już nawet tu nie wchodzę bo w kółko te same pytania, jak by było trudno cofnąć . Kilkanaście stron i przeczytać. PS czorny. Cienki żółty kabelek przy ECU jest tam tylko jeden taki. ogarnąłem, ale dzięki za odpowiedź
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
koło sztos, ale ten rozmiar, bylo brac 9,5:decayed:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
moje jako pierwsze:kox::kox:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
czarna szyba w planach jest gleba jest Gdzie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ktoś mógłby podrzucić, pod który pin przy ecu sie wpiac w lifcie, zeby otrzymać sygnał spalania?
-
[B5 APS] by czorny
Jednak będzie zaślepka US
-
[B5 APS] by czorny
a no jeszcze wpadły nowe gumy od wuja mrogala, 205/35 na 8j
-
[B5 APS] by czorny
projekt póki co stoi, motor 1,6, docelowo na rajdzie negatywie z wielkim rantem
-
[B5 APS] by czorny
Wycieraczki PASSAT FL SŁUPKI POŁYSK i nareszcie efekt końcowy
-
[B5 APS] by czorny
ale to już nie w tej budzie, może pod koniec roku coś się urodzi
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
ja już ogarnąłem mam srajfona 4, włączasz w opcjach icloud, znajdz mojego iphone, nastepnie logujesz się na icloud.com i masz jak na tacy
-
[B5 APS] by czorny
cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan