Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. dolne okucie będzie troche przerobione, bo poducha nie składa się jak trzeba: VIDEO0076 002 - YouTube
  2. na wtorek jadę, musiałem przesunąć z pwoodu roboty
  3. jak sie ma ulepa to sie rozwali napewno +1 jak masz gdzieś szpachel albo coś to cudów nie ma pęknie, mi się trafiło, że nie ma, a robi się tyle miejsca w nadkolu, że głowa mała
  4. grzejeszs opalarką, pękł mi w jednym miejscu tylko
  5. zsuwasz lekko w doł i jest twoje, nie chciałbyś tego w hydrografice carbon + słupki, to byśmy gdzieś razem posłali
  6. wywalasz plastik z tyłu i masz śrubkę na torx:wink:
  7. max pw ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- i jeszcze coś co bardzo mnie drażniło, docelowo, chciałbym te trójkąciki, i słupki w carbonie, ale w hydrografice z połyskiem ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- nadkola wyrolowane, tylne nadkole będzie musiało być malowanie, merce się schowały
  8. pytanie do znawców, czy aira, lepiej robić na poduszcze dwubałwankowej, czy raczej trzybałwankowej?
  9. dobra, od razu pytam, kto leci z okolić Poznania/ ew zielonej góry
  10. No i dlatego odpowietrza sie cisnieniowo, żeby odpowietrzyc pompę abs Sent from my HTC using Tapatalk
  11. zobaczymy jutro, a co da jak to nie dA?:decayed:
  12. nie wierze ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- toz to prawie jak moje rodzinne strony na chobienickie na ryby jezdze dwa razy juz w tym roku bylem to daj cynka, kiedy wlatujesz
  13. nie
  14. u mnie na dzielni, hurtech
  15. nie było skrzyni przednego zawieszenia, zanim się zorientowałem już płynu nie było, juutro się umówiłem na ćisnieniowe odpowietrzanie
  16. Tomasz dzisiaj miał działać, może do końca tygodnia będzie u mnie, w piątek/ sobotę będę w poznaniu Sent from my HTC using Tapatalk
  17. A nie osuszyles przypadkiem zbiorniczka plynu hamulcowego ? przy swapie był pusty
  18. tak, odpowietrzane od najdaleszego, nawet sprzęgło odpowietrzałem
  19. układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać? a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz? ta do samego końca, ale pod oporem, chyba, że dać odpowietrzyć ciśnieniowo
  20. troche musi, z to twojej w ogole nie trzeba odpałać wystarczą te ledy na przodzie i mój znajomy już miał mokro
  21. układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać?
  22. w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?
  23. nie oddałem, zmusili mnie ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie za to też oberwałem ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? ori, taka fota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.