Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
dolne okucie będzie troche przerobione, bo poducha nie składa się jak trzeba: VIDEO0076 002 - YouTube
-
[B5 APS] by czorny
na wtorek jadę, musiałem przesunąć z pwoodu roboty
-
[B5 APS] by czorny
jak sie ma ulepa to sie rozwali napewno +1 jak masz gdzieś szpachel albo coś to cudów nie ma pęknie, mi się trafiło, że nie ma, a robi się tyle miejsca w nadkolu, że głowa mała
-
[B5 APS] by czorny
grzejeszs opalarką, pękł mi w jednym miejscu tylko
-
[B5 APS] by czorny
zsuwasz lekko w doł i jest twoje, nie chciałbyś tego w hydrografice carbon + słupki, to byśmy gdzieś razem posłali
-
[B5 APS] by czorny
wywalasz plastik z tyłu i masz śrubkę na torx:wink:
-
[B5 APS] by czorny
max pw ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- i jeszcze coś co bardzo mnie drażniło, docelowo, chciałbym te trójkąciki, i słupki w carbonie, ale w hydrografice z połyskiem ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- nadkola wyrolowane, tylne nadkole będzie musiało być malowanie, merce się schowały
-
[B5 APS] by czorny
pytanie do znawców, czy aira, lepiej robić na poduszcze dwubałwankowej, czy raczej trzybałwankowej?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
dobra, od razu pytam, kto leci z okolić Poznania/ ew zielonej góry
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
+1:polew:
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
No i dlatego odpowietrza sie cisnieniowo, żeby odpowietrzyc pompę abs Sent from my HTC using Tapatalk
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
zobaczymy jutro, a co da jak to nie dA?:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
nie wierze ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- toz to prawie jak moje rodzinne strony na chobienickie na ryby jezdze dwa razy juz w tym roku bylem to daj cynka, kiedy wlatujesz
-
[B5 APS] by czorny
nie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
zlocik ruszył jak z bicza strzelił
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
u mnie na dzielni, hurtech
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
nie było skrzyni przednego zawieszenia, zanim się zorientowałem już płynu nie było, juutro się umówiłem na ćisnieniowe odpowietrzanie
-
[B5 APS] by czorny
Tomasz dzisiaj miał działać, może do końca tygodnia będzie u mnie, w piątek/ sobotę będę w poznaniu Sent from my HTC using Tapatalk
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
A nie osuszyles przypadkiem zbiorniczka plynu hamulcowego ? przy swapie był pusty
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
tak, odpowietrzane od najdaleszego, nawet sprzęgło odpowietrzałem
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać? a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz? ta do samego końca, ale pod oporem, chyba, że dać odpowietrzyć ciśnieniowo
-
[B5 APS] by czorny
troche musi, z to twojej w ogole nie trzeba odpałać wystarczą te ledy na przodzie i mój znajomy już miał mokro
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać?
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?
-
[B5 APS] by czorny
nie oddałem, zmusili mnie ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie za to też oberwałem ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? ori, taka fota