Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Widać po tych 19'nastkach
  2. to daje mi wiele do myślenia:decayed: jestem biednym studenciakiem:banan:
  3. a nie chce robić samego tyłu, bo to troche vanem zajeżdza:decayed:
  4. piecowo szybki znacznie przekraczają mój budżet i 1/4 wartości auta:decayed: a tak na serio mam takiego jednego upierdliwego misiaka w rejonie i trochę sie obawiam, ale chodzą słuchy, że myka na emeryture:banan:
  5. tak tak, zobaczymy jakie będą finanse, klapa us, a za reszte chciałbym utargać jakiś gwint ---------- Post dopisany 10-07-2012 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 15:10 ---------- gleba i ciemnie szybki jak to jest z przyciemnionym przodem? vt by michal_s87
  6. drasneło, na środku jest odkształcony, z lewej strony wyleciał ze ślizgów, do tego na lampie mam pajęczynkę jak to mówią dzwon rodzi mody?
  7. są na allegro naklejki na te dekle z logo audi mam takie u siebie 70zł za komplet dawałem:wink: priv:wink: ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- dostałem w dupkę od PKSU:facepalm: co myśliscie o klapie US?
  8. hahahhaha:decayed: pomyślę ;D a co sądzicie o pustym?
  9. odpowiem krótko i na temat: miota nim jak szatan:grin: czuć czuć nierówności, skończyło się kręcenie mydełka:facepalm: Haha, "miota nim jak szatan" filmik mi się przypomniał Sam jutro jadę po felgi RS4 z oponkami 215/45/17 i mam obawy w kwestii prowadzenia, jak już mówiłem Mazdą mi miotało i nie mam zamiaru mieć znów tego samego pozdro podobnie jak na movie:decayed: szczerze powiedziawszy, nie śmiga się wcale tak źle, fajnie trzyma dupkę w zakręcie, nie czuje musu powrotu do 205/55:decayed: ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:31 ---------- tak wiem wiem, koza:decayed: mam niby -40 fk, tył elegencko, czas kitrać kasę na gwint:wink: nie wiem co zrobić z tymi kapsali vw, kupić ori audi, czy może coś innego?
  10. spalanie z 3,8 na 2,5:grin:
  11. czy mi się wydaję czy to 6gear?
  12. detalista:decayed:
  13. springi mam żałożone nie długo, lecz z racji z tego, że moje serducho jest lekkie, przód nie siadł tak jak powinien:facepalm:
  14. a w garażu marnuje się 636:facepalm: nie mam namiarów na twoje nk, zarzuć na priva:decayed:
  15. często i gęsto się z nim widzę na mieście, ostanio nie lata, tylko jakieś mercedesy mu w głowie
  16. dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : ) Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało wybierasz się na VAG EVENT? Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day nie wiem, czy i ja nie wybiorę się do Bojanowa z Kabanem ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Kuba, te nowe fotki nieco przesadzone ;p kiedys zrobię Ci lepsze jak dasz przymierzyć te 19" ;p możemy ewentualnie ponegocjować przymiarka felg za przymiarka aira:polew: :decayed: kiedyś byłem na treningu piotra w zg, latał ze stivem z naszych okolic boli mnie tylko to, ze przód mi ładnie nie siedzi:facepalm:
  17. dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : ) Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało wybierasz się na VAG EVENT? Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day rozumiem:decayed: ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- mini sesja:kox:
  18. dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : ) Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało wybierasz się na VAG EVENT?
  19. dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- jeszcze lepiej się prowadzi niż wygląda:decayed::decayed:
  20. Czego się nie robi dla ładnych felg :kox: ---------- Post dopisany at 02:22 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- gdybym miał 20zł to bym się budował ---------- Post dopisany at 02:23 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- odpowiem krótko i na temat: miota nim jak szatan:grin: czuć czuć nierówności, skończyło się kręcenie mydełka:facepalm:
  21. 30zł za pytanie w wątku hehehe:decayed: zapytaj w battalionie, tam Ci szybciej udzielą odpowiedzi ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- taczka:naughty: ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- taczka:naughty:
  22. naprawdę konkretna opcja:decayed: większe kółko i będzie gitara:banan: :slina:
  23. :decayed: ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- zostać przy polerce? ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- i tak nie zrobie z niego demona szybkości, więc te 10 zdechłych koni w te czy w te może kiedy swap na 1.8T:whistling:
  24. jak się bawić to się bawić dobrze wyglądały by w czerni, ale trochę szkoda mi tych polerek:kox: teraz czekać tylko jak wpadnie trochę kaski, a co za tym idzie, chociaż gwint na przód :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.