Treść opublikowana przez Krzysiekcalibra
-
Zegary - Liczniki A6 w A4 kodowanie- potrzebny SPECJALISTA potrzebny od zaraz
nie ma to większego znaczenia czy jeager czy vdo podobno vdo jest lepszy ale jakieś różnicy nie ma pomiędzy tymi dwoma po prostu twój mechanik zepsuł coś ze wsadem i po prostu musisz wgrać od nowa wsad pod twój licznik
-
Kodowanie immo w liczniku
Żeby przestawić mile na km wystarczy ci zwykły kabel vag + program najlepiej vag com a do immo jeżeli znasz pin licznika to też wystarczy zwykły vag a jeżeli nie znasz pinu to musisz mieć vag commandera albo tacho vag wystarczy przejrzeć forum i wszystko znajdziesz
-
Zegary - Liczniki A6 w A4 kodowanie- potrzebny SPECJALISTA potrzebny od zaraz
czyli albo ktoś wlutował potencjometr wcześniej albo to nie były zegary z a6 nie było chyba zegarów a a6 z potencjometrem w liczniku
-
Zbieżność a wymiana amorów?
no właśnie zastanawiało mnie to gdzie tam się ustawia ten kąt pochylenia koła bo nie przypominam sobie żeby tam coś się ustawiało chyba że jest jakaś regulacja przy mocowaniu wahacza do sanek bo przy sworzniu nic tam się nie reguluje ja zmieniałem zawias i zbieżności nie ustawiałem i wszystko gra ale nie wiem jak jest w quattro w tyłu
-
Montaż Zawieszenia Gwintowanego Tył
wymieniałem amorki w przed lifcie i po lifcie i z tego co pamiętam to mocowania są takie same ale niech ktoś się wypowie jeszcze
-
Zbieżność a wymiana amorów?
jak nic nie będziesz robił z drążkami kierowniczymi to nic nie trzeba ustawiać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pozostaje ci skasować wszystkie błędy w sterowniku silnika i w zegarach a jak to nie pomoże to musisz kupić nową pastylkę immo i spróbować zaprogramować ja miałem podobny problem tylk ja wgrywałem mnóstwo wsadów i w pewnym momencie nie mogłem zaprogramować immo kupiłem czystą pestkę i się udało
-
Hamulce tył
w audi często zaciski padają zdejmij i zobacz może jest zapieczony i tłoczki nie chodzą
-
Jak zrobić zeby radio działało bez włączania zapłonu?
zółty z czerwonym łączysz razem i podłączasz pod stały plus w aucie najlepiej bezpośrednio pod aku i musi działać
-
Spuszczenie całego płynu bez wyciagania termostatu
Nic się nie powinno stać bo kiedyś czytałem że właśnie tak to się robi a że silnik w momencie spuszczania nie będzie pracował to temperatura nie będzie rosła wiec nic się nie stanie tylko po spuszczeniu poczekaj aż silnik trochę przestygnie żebyś nie wlał zimnego płynu do gorącego silnika bo wtedy coś się może stać
-
Zegary - Liczniki A6 w A4 kodowanie- potrzebny SPECJALISTA potrzebny od zaraz
Ad.1 - temp oleju może nie działąć bo prawie każdemu kto zmieniał licznik nie działa jeszcze walczymy jak to naprawić Ad.3 - regulacji nie będzie bo w liczniku z A6 potencjometru nie ma w liczniku tylko jest przy regulacji wysokości świateł czyli trzeba go wylutować ze starych zegarów z a4 i wlutować do zegarów z a6 Ad.4 - na wsadzie z a4 będzie ci pokazywać otwartą klapę bo w a6 klapa i pozostałe drzwi są na module komfortu a w a4 nie dlatego z tym nic nie zrobisz pozostaje wgrać wsad z a6 wtedy nie będzie pokazywać albo pokombinować z hexami ale wtedy wogóle samochodziku nie będzie pokazywać Ad.5 - nie zmienisz wskaźnika paliwa w ustawieniach , dziwne że pokazuje ci odwrotnie skoro wrzuciłeś wsad z a4 powinien pokazywać normalnie na wsadzie z a6 może pokazywać odwrotnie więc albo źle wgrałeś ten wsad albo masz może pływak od a6 Ad.6 - w plastikowym kluczyku serwisowym też jest transponder dlatego może odpalać auto
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to w 1/2 fis nic nie zrobisz tam są tylko kontrolki graficzne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale my z kolegą arre zamienialiśmy już kilka wsadów i jeżeli było by to od wsadów to na jakimś powinno działać a tu lipa na żadnym nie działa ale spróbuje tak jak mówisz możer jakiś cud będzie a tego numeru wsada co podałeś to mi licznik nie chce przyjąć wystakuje błąd
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok dasz znac to pokminimy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
fis jak prawie w każdym liczniku idealny nie jest jest troche powypalany ale ja go u siebie miałem i jakies wielkiej tragedii nie było zależy czego oczekujesz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ogólnie właśnie miałem go sprzedać ale spoko zostawie go jest z 1.8T tylko to angol i ma angielskie tarcze ale to chyba nie powinno ci sprawiać problemu a stan fisa ci podeśle na maila tylko nie pamiętam jaki jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam tylko wrzuciłem tam wsada z a4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak wartości to niestety ja się na tym nie znam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak miałem licznik z a6 też z cyfrowym zegarkiem i białym podświetleniem i teraz mam też z białym podświetleniem i cyfrowym zegarkiem tylko z a4 i z tego rocznika co ja mam i też jest to samo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no włąśnie chyba nie bo miałem już licznik z a6 i była lipa i dwa z a4 tylko z benzyny i zmieniałem wsady i też jest to samo więc nie wiem już o co chodzi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wymyślił ktoś może już coś z tym czujnikiem temperatury oleju dlaczego nie działa ?? bo już chyba z 3 zegary podłączałem i dalej to samo działa tylko przez chwilkę a później wskazówka leży
-
Podgrzewane lusterka - jak grzeją u Was ?
ja dokładałem sobie maty grzewcze bo nie miałem i u mnie grzeje nawet jak jest ciepło jak dotykam szkła to jest odczuwalne ciepło ale prawe odparowuje szybciej bo jest mniejsze od kierowcy potrzebuje chwile żeby było w pełni odparowane
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
mi po podłączeniu licznika z a6 z tego samego roku nie działa tempomat mimo że wszystko jest aktywowane nawet na kodach climatronika nie pokazuje prędkości ani temperatury silnika a na starym wszystko działą czy ktoś ma jakiś pomysł ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spróbuj po zmianie odpiąć akumulator na chwile u mnie w tacho vagu tak było napisane i jak zmieniłem przebieg to tez się nie zmienił ale jak odłączyłęm aku to po 10 min już był mój przebieg ten licznik potrzebuje reset
-
Kontrolka od hamulca ręcznego
ogólnie kontrolka od ręcznego tak jak piszą poprzednicy znajduje się obok kontrolki ładowania jeżeli coś by było z czujnikiem od ręcznego (np. czujnik wyskoczył z mocowania) to kontrolka od ręcznego świeciła by cały czas a nie tylko czasami się zapala a wykrzyknik oznacza coś nie tak z układem hamulcowym (poziom płynu lub inne uszkodzenie)