Treść opublikowana przez kris_91
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
A uzywal ktos Shiny Garage Carpet Cleaner?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
H4mm3r na tym forum
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No to dawac kiedy komu pasuje
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja tez jestem chetny:) Może sobota?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dzięki:-) Ostatnio troszke serwisu wpadlo. Olej i filtry. Niedlugo wkoncu polakieruje zderzak i zaloze dokladke z cupry... Kilka modow wpadlo w ostatnim czasie. Polakierowany caly przedni zderzak. Kratki halogenow i srodkowa w czarnym piano. Dodatkowo pomalowalem obudowe chlodnicy na czarny mat bo wkurzalo mnie to srebro przebijajace przez grile. Chcialem zalozyc dokladke z cupry ale niestety stara docieta pod zwykly zderzak tu nie pasuje. Wymieniona zostala rura od kata do 1 tlumika bo mialem jakis dodatkowy kat remusa. Teraz przynajmniej nie hacze wszedzie i auto zywsze sie zrobilo. Odswiezone tez zostaly tylne zaciski bo "niebylo widac". Calosc przepolerowana i zabezpieczona woskiem soft99 fusso coat. Kilka fot m.in z zlotu CAMG 2016 by WrocLow.pl
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Jakos wysoko stoi jak na 19
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Coś tam obfocone w wekend. Jednak dobre fotki to podstawa:-)
-
A4 b7 1.8t
Co ta rejka tam robi?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Ludziska glosujemy na 4:-) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/360428-kwiecien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/#entry4847395
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
No i wylacznik ciesnieniowy jesli nie masz...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Moze dzis jakis spot w KK
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomku ale indeks opon masz odpowiedni rozumiem:-)?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Dalsza dyskusja niema sensu. Kolega wampir jezdzi seria i niech tak zostanie. Pozatym mi sie avfem jeszcze 270km/h nigdy nie zdazylo osiagnac.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jesli mialbym patrzec na to wszystko to nie kupilbym tajwanskich opon. Auto wozi max 2 osoby a 6 workow cementu nigdy niewidzialo nawet wiec niema sensu ladowac takich opon
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
To i tak nie moje;P
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
A macie jak tak ladnie komentujecie:-) Kolo to Oems IFG10 19" 4x9.5J
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Niestety z boku tylko tyle
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Tak Krzychu. Ramka, bo z przodu nie potrzeba:) Jeszcze raz wielkie dzieki:)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Czy ja wiem opony sa 85W 515KG takze nie wiem co nie pasuje. Wszystkie 215 35 co patrzylem maja taka nosnosc... 20 sprzedane. Wpadly 19" 4x9.5j et38 z opona federal 215/35. Wzor ten sam co 20 bo bardzo mi sie podoba. Teraz auto znow szura po ziemi. Co do felg mam pewien plan ale zobaczymy co wyjdzie. Tyl skrecony na max. Przod zejdzie nizej jeszcze ale musze wypchnac ciut blotniki i poprawic wydech. I troche wnetrza:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
ostatnio dostałem OPR od jednej osoby, że te opony nie nadają się do B6 także nie wiem czy dobrze, że się chwalisz a tak serio, ja na razie jestem zadowolony z tych opon.. tylko ja na razie przejechałem na nich tyle co nic Mozesz rozwinac swoja mysl?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Narazie badam rynek spokojnie Doszedłem do wniosku, że 20" to za dużo. Więc zapadła decyzja o sprzedaży 20. Jako iż szybko się sprzedały wziąłem się za szukanie czegoś innego. Ale co to będzie pokaże na gotowo na aucie dopiero. Dziś dojechały opony Federal SS595 215/35/19
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Felgi OEMS Wheels zapytaj DAWMAC na allegro
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Czy ja wiem czy az tak bardzo pieje?
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jeszcze nie. Mysle ze do 2 tygodni bedzie juz na gotowo z polakierowanym zderzakiem. Musze stoczyc dystanse jeszcze i dorobic odboje z PU. W tym tygodniu felgi dostana zabezpiecznie powloka. Koła już na aucie.Finalnie wyszło: Przód: 20x10J et35 opona 225/30. Tył: 20x10J et45 ( będzie et40) opona 225/30, ale muszą wpaść odboje na tył z poliuretanu. Zostały też odświeżone przednie zaciski. Całość umyta i zabezpieczona. Jakieś tam kilka fotek jak to ogólnie wyszło. Docelowo przód pójdzie w dół o 0,5cm, z tyłem też trzeba będzie powalczyć, żeby było tak jak chce. Jak się pomaluje zderzak to wpadnie dokładka z cupry jeszcze.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mozna dzis wieczorem cos przyspocic