Treść opublikowana przez kris_91
-
Regeneracja gumowej kierownicy A4B6 Avant.
Nie swirujcie z szpachlami.. Na kierownicy jest struktura przeciez. Daj obszyc Reggiemu i bedziesz zadwowolony...
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Moman production?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dzis kolo poludnia jak cos;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jakos malo sie organizujecie panowie. Dzis seria zawitala do a4. Seria zawias na springach Weitec ale niewiem ile nizsze oraz felgi 18 rs6. Nalezy sie troche komfortu po tych 2 sezonach:-D
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chetnych brak narazie. Ale auto potrzebne do jezdzenia bez stresowego po naszych drogach w okresie zimowym. Pozatym szkoda katowac felgi w deszczowe jesienne dni:-D
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Moze na 4 zaworach jest stabilnie. Bo na dwoch napewno nie bo na zakretach powietrze sie przemieszcza stronami. Ogolnie air nie jest do zapier... po naszych drogach;-) No i sesja prawdopodobnie ostatnia w tym sezonie i setupie. W weekend prawdopodobnie wpada zawias na springach Weiteca i 18" na zime:(
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mam jakies ale nie ori:P Ludzie piatek 19 moze cos?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To co na zime 19"?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A pompa wydoli zeby to wspomóc?
-
B6 DIVISION
Panowie sprezyny Weitec od B7 Quattro zakladam do B6 FWD. Tylne sprezyny sa plaskie na górze/dole z jednej strony. Pytanie czy to sciecie ma być na górnej gumie czy na dolnej? Mierzone na sucho pasuje lepiej na górna ale napis jest do góry nogami. Ktos może montował weiteci?
-
Wymiana sprężyn na sportowe
Jak zalożyć spręzyne Weitec do B6 na tył ponieważ sa jakby sciete z jednej strony na górze/dole. Jesli sciecie dam na góre bo tam siedzi lepiej to napis jest do góry nogami. Ktoś pomoże?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Waga auta robi swoje.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
A takie ze air niejest tak stabilny jak gwint...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Nie nie mialem ale chce pojezdzic troche normalnie pozatym przod ucieka troche wiec chce to zrobic na cacy. Wole dmuchac na zimne. Po Kleemanach sam niewiem
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Kupione na forum. Nie bede robil antyreklamy osobie bo to nie jej wina... Widac hurtownia dala ciala. Juz wymienione jak i oslony przegubow wewnetrznych. Wpadlo tez nowe kolo na zime. Lopaty RS6. Trzeba tylko dokupic dystans 20mm na tyl. I szukam jakiego gewintu na zime poniewaz potrzebuje pewnego auta na ten okres..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no moze tez bym znalazl troche czasu w sobote;-)
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Spoko jakies foty ogarne niedługo. Miały być na wekend po wykonanej korekcie na lustro i nalożeniu cermiki, ale klocki hamulcowe się postanowiły zesrać ( czyt. odkleiła się okładzina) i to z przodu. Ori klocki niedawno robione...
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Taka o produkcja od chłopaków z fotoemil.pl
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Kleemann:)
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
To może ja odkopie troszkę temat. Chciałbym zrobić te ringi na czarny połysk jak w RS4 B7 da rade je jakoś wyjać żeby polakierować?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Przy 19" przód niecałe 7bar, tył 8,5bar, poduszki 2 bałwankowe wszystkie. Zima 18" przód/ tył 6bar, poniżej tych wartości trę osłoną pod silnikiem...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pany szukam jakiegos Gewintu do B6 lub B7 slyszal ktos cos?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Az 2 nas bylo:-D Jest plan na spota w piatek wieczorem. Pisac kto bd.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bendem;-)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kupie 18" RS6 z oponami na sezon jakby ktos cos slyszal to niech da znac...