Treść opublikowana przez Patryś
-
B6 DIVISION
Wczoraj zrobione w Essen. To audi jeździ wszędzie hehe
-
A4-KLUB.GERMANY
Tak jutro ostatni dzień. Byłem dziś i łażenia w uj i fury kosmos. POLECAM.
-
B6 DIVISION
Niedawno wróciłem z Essen Motor Show. MASAKRA
-
B6 DIVISION
U mnie jest tak że nagrywa 10 min i robi kolejne pliki po 10 a jak się kończy miejsce to nadgrywa od najstarszych.
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie wybiera się ktoś w sobotę do Essen na Motor Show?
-
B6 DIVISION
Hehe spoko ja o prezencie w tym roku moge zapomnieć Za dużo hajsu do wydania na inne rzeczy.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Kto chętny na Essen Motor Show w sobotę. Jedziemy we dwójkę z Zakwą.
-
B6 DIVISION
W sobotę jadę sobie na Essen Motor Show
-
B6 DIVISION
Dzięki za rady w styczniu będę w pl to coś wybiorę. To kupiłem na szybkolca w razie czego ale teraz auto będę parkował w garażu to będą czyste szybki.
-
B6 DIVISION
Spoko to jest w razie W. Dzisiaj już auto poszło do garażu także luz
-
B6 DIVISION
No auto zalane V-Power'em, płyn do sprysków zimowy z Shell'a odrazu i stylowa skrobaczka czyli na zimkę gotowy bo dzisiaj postraszyło mrozem i musiałem czekać aż szyby odtają. Ale dzisiaj już wtoczyłem się do garażu.
-
B6 DIVISION
Z mocą tylko soft czy więcej?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Elo elo trzy dwa zero. Dominik lajk poszedł. Łukasz to na nowy sezon zakładaj
-
B6 DIVISION
- [B6 AVF] Avant LZ5L
Tył mi się podoba wygląda nakoksowanie. Jeszcze przód i będzie cacy.- B6 DIVISION
Waldek nastała jasność co hehe- [B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Siema Danek. Dobry wybór. Pochwal się też na OPO VAGu- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Zapodaj linkiem- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Oooo to już widzę kto ma dużo czasu i będzie czatował na allegro hehehe A w ogóle to żeby się szybko zdrowo zagoiło- Wakacje w Chorwacji
Kurde mimo że dopiero w czerwcu planujemy wyjazd to już szukam i nie wiem co robić. Planujemy jechać w 4 + dziecko. Wielu z was pisze żeby jechać w ciemno ale jednak będzie małe dziecko i lepiej mieć coś pewniejszego. No i gdzie jechać? Nie chcemy jakiś ścisków, ludzi. Blisko plaża, spokój to nas interesuje.- B6 DIVISION
- B6 by Armi - sesja s.25
Fajna d*pa. Ogonek ma hehe. Też kiedyś muszę do siebie wrzucić hak nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać.- B6 DIVISION
mi czaszka pęka. Do świąt nie piję. - [B6 AVF] Avant LZ5L