Treść opublikowana przez Patryś
-
Polecane opony zimowe
Qwa kto jeździ w zimę w śniegu ponad 160 na godzinę Aż mi się słabo robi.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Nie zastanawiaj się tylko w niedzielę rano się zwijaj i dawaj na NL
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Mała lista: 1. Patryś + 1 2. Zakwa + 1 3. Tomasz Dryk + 1 4. 5. Dalej dalej O której się spotykamy w Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 i lecimy razem na lotnisko? 11? 12?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to fajnie może się coś uzbiera osób. ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 19:48 ---------- Ekipa bramy zlotu otwarte będą od 9.00 do 17.00.Jaką proponujecie godzinę spotkania? Kto wogóle jest chętny żebyśmy z kolegą zakwa nie czekali na daremno. Mała lista: 1. Patryś + 1 2. Zakwa + 1 3. 4. 5.
-
B6 DIVISION
Serfin ja do Noordwijku jeżdżę właśnie nad może się popluskać choć przez drogę mam jezioro. Jak będziesz dawaj znać może jakiegoś spota skręcimy. Do N-wijku mam 30 km.
-
B6 DIVISION
U nie po sobocie lajcik kulturka jedno piwo i lulu hehe A niedziela taka sobie wietrzna w NL. Wczoraj do południa i w nocy tak lało ze szok.
-
B6 DIVISION
Dzień dobry w niedzielę
- B6 DIVISION
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
www.opolskiVAG.pl • Zaloguj
-
B6 DIVISION
No niestety tu masz rację. W NL jest to samo chodzi 10 osób polaków którzy są ok a trafi się jeden pawian i już jesteś też zły automatycznie. A ja zaryzykowałem i chapłem przełącznik od Q5 na modzenie
-
B6 DIVISION
kaju to po prostu przechodzi wszystko. I co potem sobie myślą o polakach za granicą
-
B6 DIVISION
Masakra http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ETV8ixbivO8
-
B6 DIVISION
Wiem. To wrzuciłem pierwsze lepsze tylko chodzi mi o to czy będzie pasować na 100% ta gałka.
-
Spoty wrocławskie
szczuraz nie pojawia bo ja go tu czasem mijam w NL ale nie mogę tak dorwać żeby zagadać. Myślałem że może jest na forum i ktoś zna nick.
-
B6 DIVISION
Chłopaki taki przełącznik z Q5 nadaje się na podmianę pokrętła czy nie da rady? przełącznik świateł AUDI A4 A5 Q5 8K0941531T (3355691052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Z chęcią bym ci pomógł mu doj*b..ć
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Kur..a zajeba..bym chłopa za to. Odrazu z pałą bym mu rozpier..olił jego złoma a potem wjeb..ł tak że by przez miesiąc nie wyszedł z domu serio.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No wierzę ci ja jakby moją a4 ktoś ruszył to odrazu bym leciał i zajeb...ł gościa bo człowiek dba lepiej jak o kobietę a jakiś uj ci przyjdzie i rozpier...oli:facepalm: ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- I nie łam się pablo nie sprzedawaj kup jakiś dupowóz byle był jakiś parch a4 oddaj do kogoś na przechowanie narazie i działaj z bydłem niech mu pójdzie pała po kręgosłupie bo inaczej się nie nauczy dziad.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Weź hu...a złap wieczorem wpier..ol mu albo wywieź daleko wpier...ol i zostaw niech wraca z buta i przemyśli swoje zachowanie ku**s.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
To do bagażnika dziada i do lasu na wycieczkę z bejsbolem przewieź. Skuw....syny jeb...ne no kogoś boli że ktoś może mieć lepiej jak on.
-
B6 DIVISION
Chłopaki czy taki przełącznik nadaje się na podmiankę pokrętła? AHC AUDI A4 A5 Q5 PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ 8K0941531F (3366036384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Hejka. Kojarzycie może nick kierownika czerwonej A4 B6 w sedanie na czarnej feldze z rantem z wlepką ECU Project na blachach DST? Jest na forum może nie kojarzy ktoś?
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
vagowiska w tym roku nie ma. było info na fb i na opolskivag.pl
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
kaju o tej samej porze koło Amsterdamu u mnie było +33