Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryś

  1. cały czas na przód. Elegancko
  2. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponawiam
  3. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam chłopaki. Mam problem. Nie mogę wrzucić biegów na zapalonym silniku. Za zgaszonym biegi wrzucam normalnie. Pedał nie wpada w podłogę. Jest taki jak był wcześniej. Co to może być? Wysprzęglik?
  4. He przez ostatni tydzień słyszę i czytam to codziennie
  5. Dzisiaj kreciłem troche zaraz wrzuce fotkę ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------
  6. Narazie nie ma się czym chwalić bo go na oczy nie widziałem jest u kolegi na małym SPA W czerwcu jak będzie na aucie to się pochwale. ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- No to gwint w aucie. Jutro zaczynam kręcic Najpierw było tak ale to za dużo he potem za dużo podniosłem i muszę jutro wyregulować przód z tyłem. Foto robione kluczem do gwintu
  7. Siemka. Sezon zimowy dopiero się skończył ale ja już zaczynam szukać nowych opon na następną zimę. Jako że planuję też w międzyczasie założyć heble od S4 to rozmiar koła 17" wchodzi w grę. I tu moje pytanie: Jaką najwęższą oponę zimową mogę dać na 17"? Bo 225 na zimę nie chcę raczej. 215 będzie ok? I czy polecacie jakąś konkretną firmę. Pozdro ---------- Post dopisany 04-06-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 15:22 ---------- Up bo nikt nie odpisuje coś nic
  8. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    He narazie zawsze wracała w lepszym stanie mam nadzieje że jutro będzie w jeszcze lepszym
  9. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka No i zostawiłem ją na jeden dzień w obce ręce. Jutro dopiero ją zobaczę
  10. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jest problem Ja daje jutro auto do mechanika na wymianę rozrządu i założenie gwintu i muszę nałożyć wosk jeszcze a jak będzie padać to nawet w garażu nie będzie chciał dobrze schnąć kurza stopa
  11. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jasne hehe Jadę jadę nie ma innej opcji
  12. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    norka teraz jak wrócę z urlopu to już musimy coś skręcić w NL fantowski u mnie nawet na gwincie będzie koza bo nie zamierzam kręcić na maga w dół tak jak ty
  13. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?
  14. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki mam problem. Kupiłem zestaw KW V2 100 1006 czyli rzecz biorąc jest regulacja twardości tylko niech ktoś mi wytłumaczy jak się to robi bo ja w tym temacie to ciemna masa a poprzedni właściciel też nie wie bo nigdy tego nie robił tylko góra dół. Pomoże ktoś?
  15. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki wielkie Panowie już zamawiam
  16. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A kto tu pisze że jeździ w zime z welurami. Ja mam na zimę Petexy a szukam czegoś na lato. Mam 3 dywaniki ori w nówka stanie ale brakuje mi kierowcy a nigdzie człowiek nie dostanie. I teraz pytanie czy brać jedne czy drugie. Chyba wezmę Petexy bo są bez żadnych napisów czyste choć troszkę koloru by nie zawadziło dodać do auta he
  17. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie patexy do mnie też bardziej przemawiają na zime mam z tej firmy i w A3 też miałem i jak ori pasują tylko jak welurowe się będą spisywać bo jakieś dziady to szybko się robią jak szmaty miękkie i do wywalenia.
  18. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej Panowie. Jako że nikt nie ma do sprzedania ori dywaników na przód zacząłem szukać po allegro bo 250 zł w serwisie za 2 dywaniki nie widzi mi się dawać. Co powiecie o tych dwóch kompletach. Które byście wybrali? DYWANIKI GRUBE AUDI A4 B6 2001-2007 PETEX GERMANY (3261571141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3264723382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jest malina. Ale to w swoim czasie Dzisiaj jeszcze ogarnąłem rączkę drzwi od pasażera bo miałem akurat nówkę wraz z przełącznikiem szyb. I co się okazuje rączka w zasadzie sam ten plastik niby wszystkie są takie same ale ja miałem starą z '02 a nową z '05 i już nie pasowała idealnie. Trzeba było przyszlifować pod spodem plastikowe wypustki żeby wskoczyła na swoje miejsce.
  20. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak była płytka więc nie kombinowałem dorwę kabel to wrzucę foto. A o włączniku myślałem takim jak ma kolega mikaszi Wogóle o takim środku myślę hehe
  21. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już rozwiązałem problem. Miałem 2 przełączniki. W jednym świeciły mi tylko czerwone diody i działało ok a w drugim miałem czerwone zielone i pomarańczową diodę ale nie działał tak jak powinien. Chciałem zmienić fronty i kable żeby działał ale postanowiłem spróbować z samą płytką z diodami bo kiedyś miałem jedną ale nie świeciła tak jak powinna ale tą zmieniłem i działa malina. Na 0 czerwony Na pozycji zielony Na mijania czerwony Podświetlenie przeciwmgielnych czerwone Halogeny przód zielone Przeciwmgielne tył pomarańczowe Może niewyraźnie pisze ale nie mam kabla do tel żeby wrzucić fotkę jak znajdę to wrzucę jak miałem wcześniej a jak teraz. A o tym chromie na przełączniku to myślałem ale gdzieś słyszałem że chyba od A3 da rady przełożyć środek nie wiem dokładnie.
  22. Patryś odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.