Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    3maj
  2. Dlatego, że nie ma frigo hp2 w tym rozmiarze. Lans? Rozumiem, że Ty w swoich autach nie zakładałeś nigdy większej felgi niż zaleca producent Mam zawias 1BA, więc mam 17" na lato i 15" na zimę. 18" to max dla mnie dla tego auta. Profanacją jest felga 19", ale to tylko moje subiektywne zdanie. I zawsze trzymam się tego, co zaleca producent. W jakimś celu inżynier zalecił tak, a nie inaczej. Ale 95% osób na tym forum ma auta inne niż wyszły z fabryki, więc chyba trochę pobłądziłeś Inżynierowie zalecają też castrol i wymianę co 30 tyś, tez tak stosujesz? I to raczej 15" nieporozumienie do auta wielkości A4, raz, że do dynamicznej jazdy się nie nadaje, dwa, że ewentualny wystrzał takiego balona przy wyższej prędkości grozi niezłym dzwonem, podczas gdy ktoś na krytykowanych przez Ciebie 19" sobie wyhamuje bez problemów. Co do tematu do felgi 7,5j zdecydowanie 215 albo 225, a 235 już do 8j. No racja 15" to nieporozumienie w takim aucie... Docelowo jest 195/65 sugerując się, że na zimę węższa opona to wyszłoby 185/70, koło jak czikataczento.
  3. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    225/45R17
  4. Bazując na moim przykładzie - Nie. W tym roku miałem kolizje bezkontaktową w wyniku której wpadłem na krawężnik i obtarłem rant, felga 19" 8,5J na niej guma 225 więc lekki naciąg, przyjechał rzeczoznawca z PZU do niczego się nie przyczepił. Porobił zdjęcia, oglądnął bieżnik. Stwierdził, że felga do wymiany na drugi dzień miałem pieniądze na koncie.
  5. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jest nowy pomysł ? Pomysłów jest wiele ale najpierw priorytetem są zimówki Przyjechały zimówki Dębica Frigo HP2 i dywany Geyer & Hosaja.
  6. ADBL QD1/Poorboy's QD+, sprawdzone qd, które mogę polecić.
  7. BSD to jeden z najgorszych qd z którymi miałem doczynienia, strasznie ciężko się go wypracowuje zostawia paskudne ślady szczególnie na czarnym lakierze podobnie SG Morning Dew...
  8. 2,4-2,5.
  9. Coś tam zabezpieczy, fajnie jakbyś bo myciu psikał je jeszcze qd.
  10. Nie wiem czy ktoś już wrzucał: https://www.adac.de/infotestrat/adac-im-einsatz/motorwelt/winterreifentest_2016.aspx
  11. Tak. Tak. Polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=SZrFsxyW5Rs
  12. hejneken odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    Żarówki h7 led i inne nie mają homologacji.
  13. Ojciec ma nokiany i sobie chwali, tak jak większość użytkowników na forum. Ja przymierzam się do Hankooków, zdam relacje jak trochę na nich pojeżdżę.
  14. Pójdź na kompromis i kup 18" ;p
  15. Tą rękawiczką bałbym się umyć auto ;p Zainwestuj w coś dobrego będziesz ją miał do końca życia.
  16. ...

    hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Dzięki za miłe słowo Rotory na sprzedaż, więcej info w dziale sprzedam lub na pw
  17. Boczne możesz nawoskować, przednia nie bardzo.
  18. Błysk! Pro robota i zaangażowanie.
  19. Masz ich na alledrogo: http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-205-55r16-91h-nokian-wr-d4-2016-i6377861800.html
  20. I tak i nie zależy jaka sprężyna. Pod twój amor nada się Eibach Pro-kit -30mm, jeżeli chcesz bardziej obniżyć to amor o krótszym skoku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.