Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. ja sam jestem fanem golfow mam trojeczke jeszcze ale chcialbym kiedys kupic jedyneczke i ja odrestaurowac gucio piekny egzemplarz!! gdzie mozna go obejrzec??
  2. ja to wam powiem ze jak robie cykl to sie zamykam na 2miechy nie widuje sie z nikim i wszedzie chodze z pojemnikami z jedzeniem oraz z shakerami z odzywkami hehe
  3. he ja nie mam z tym problemow nie pije i zyje dzis ogladamy wole portugalie ale pewnie szwaby wygraja. ty masz znow srebrny woz??
  4. w 2.0 tdi pd i 1.9tdi pd chyba nie ma juz takiego nastawnika jak dawniej:facepalm:
  5. pustawo tu bo wszyscy na vag inwazja
  6. rns-d Audi A4 B6 radio oryginalne NAVI TV BOSE !! + kod (2343417767) - motoAllegro
  7. jesli masz ori audi chorus to czeka go taki sam los jak mojego rnska bo to jeden praktycznie mechanizm poczytaj w googlach jak padaja ori audi
  8. one tak maja jeszcze odpukac LCD nie padl a lubi he no ale nie musi byc rnsik a jakies inne 2dniowe. ja osobiscie lubie czarne nie podoba mi sie drewienko
  9. pablo miales racje dziwnie wyglada jedna ramka tylko z tylu:facepalm: mnie sie ten tunel nie podoba d4nte ja na twoim miejscu bym szukal juz 2din pod rns-e lub d
  10. wlasnie zapodajcie zdjecia
  11. dzieki dzieki!!!!!!!!!!!!
  12. gosc odemnie mial taka latal nia jak tralala rozpieprzyl chyba i teraz ma ferrari enzo dokladnie takie
  13. kolego zastosuj sobie rozciaganie przed treningowe powinno pomoc!! cwiczenia masz google
  14. najwazniejsze ze pomoglo wiesz o co chodzi mnie malo co pomaga
  15. dawaj cenowki na privvvvvv i to co masz tam
  16. no tesco blisko ale na plazie bedzie chyba spot tuningowcow
  17. gdzies ktos na forum zbieral ludzi na wspolna jazde na hamownie kolumna wtedy by bylo po 50zl chyba normalnie to od 80-100zl
  18. nie chodzi o to ze dla kogo co ale o to ze te ktore ja podalem sa specjalnie dla sportowcow trenujacych wyczynowo a tamte sa dla reszty ludzi
  19. [ART] CO JEŚĆ GDY JESTEŚMY W SZKOLE/PRACY? strona 1 i 20 - Forum SFD.pl
  20. mnie rowniez dzieki tam za sprzety juz zamontowane bardzo sa pomocne
  21. mam kolege co pracuje w android samsung cos tam i robi softy do samsungow musze sie go zapytac o ten sgs3 a co do abonamentu to odpada mialem 5 lat i zawsze przychodzilo dwa razy wiecej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.