Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiem ze chce sie nowosci he ja sie przyzwyczailem bo dlugo bateria smiga wiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja kupilem dwa lata temu a moze wiecej e72 i jestem mega zadowolny bateria mi trzyma tydzien jak gadam a jak nie to 2 tyg dalem 1900zl wtedy
-
Siłownia
na mnie 1mr tylko dziala lub podwojna dawka napalm bo normlaniue nie moge juz
-
Siłownia
jak dla mnie BP.1MR jest the best jedna z mocniejszych przedtreningowek w stanach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo widze ze sie zajawiles na tego sgsIII
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i będą pili ---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ---------- co powiecie na nowy wymysl vag BITDI Audi A6 BiTDI quattro (3.0L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube
-
Siłownia
nie obliczałęm i szczerze to mam to w d...e , założyłem sobie zeby jeść zdrowo i mniejsze porcje a częsciej i w zupełności mi to wystarczy, kulturysty juz z siebie nie zrobie, a siła i wygląd widze ze idzie w parze.....nie chce mi sie tego liczyć i do tego z wagą na gramy układac diete, nie powalio mnie az tak. od kilku dni tez czuje nadgarstki bo po kreatynie znacznie wzrosła mi siła i dalej idzie do góry, na szczęście mam rękawice z usztywnieniem nadgarstków i wiem jak chwtać sztange poprawnie a mimo to zawsze troche bolą nadgarstki, ktoś mi powiedział ze takie ękawice z usztywnienem wcale nie są dobre bo nadgarstki powinny sie bez nich przyzwyczajac do cięzaru. to spoko ale jezeli moglbym ci doradzic to sobie wyrzuc z mieszanki orzechy wloski poniewaz okolotreningowo i po nim tluszcze sa nie wskazane jedynie mozesz do obiadu i do sniadania i nie wiecej niz 1gr na kg ciala dziennie
-
Siłownia
to co mowi spartan to po czesci prawda z tym ze najgorszy moment przychodzi po odstawieniu depresja ospalosc brak odpornosci (czeste zaziebienia) brak checi na co kolwiek jest to spowodowane spadkiem haromonow tj testosteronu ktory zwieszka sie o 200-300% a nagle spada organizm odpowiada atakiem estrogenu (chormonu zenskiego) co powoduje wszystkie najgorsze skutki uboczne wystepujace w tego typu anabolikach jak tesc meat omka. wtedy jest najgorzej a dopoki ladujesz jest pieknie nie czujesz zmeczenia regenerujesz sie szybciej itd
-
Siłownia
ja zajechalem tak rece ze musialem zrobic rok ciaglej przerwy od sielowni wiesz nie mialem pojecia zadnego a cisnolem najbardziej jak sie da tez tak mnie raz pobolewaly a raz nie raz prawa reke raz lewa w sumie zeszlo mi 2 lata na powrot do normalnosci rok bez silowni i rok na malych ciezarach na max serie myslalem ze nigdy juz nie bede mogl trenowac jak lubie:kwasny: ten odnowit to kupa straszna za podobna cene masz olimp joint lub naturend flexxit a jest o niebo lepsze
-
Siłownia
radze ci sie udac do odzywkowni i kup sobie cos na nadgarstki, magnaz, wapn, i jakies multi + sylimarol 60 powinno pomoc a na przyszlosc jak nie umiesz trzymac poprawnie sztangi to sobie usztywniaj nadgarstki albo kup usztywniacze
-
Siłownia
to nie minus kuracji tylko brak wiedzy o profilaktyce na cyklu no i poszly nadgarstki pewnie duze ciezary i bledne chwyty podczas wykonywania cwiczen dolozyly swoje he przerobilem to i do dzis sie nie pozbieralem po kontuzjach nadgarstkow 5 lat
-
Siłownia
bosi obliczałeś sobie zapotrzebowanie kaloryczne dzienne podczas robienia diety??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- Można tylko jarać bongo :grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty dante masz ten silnik 2.0 jak on sie sprawuje ja mialem takiego kupowac ale trafil sie 1.9tdi. twoj podono stosunkowo nie duzo jara okolo 10l w miescie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co prawda to prawda ale moze nie miał weny ale nie zmienia postaci rzeczy ze super samochodzik przynajmniej na fotach
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
patrzcie na to Przejechał 720 tys. km 1,9 TDI. Twój ma więcej? - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI A4 QUATTRO 240hp+ mocno doinwestowane (2381175159) - motoAllegro ładna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaka niedziela?? Co dzień jak co dzień QPA do QPY podobna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam niedziela mija??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
marzenie kierowcy jestem zwolennikiem takiego typu bryl to jest typ klasyczny bez zbednych ceregieli- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
woz tez niezly!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wcale k**wa nie chcialem !!!!!!!!!! mialo byc dobrze a jest jak widac. ale za to mu wybijem zeby na miejscu- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ma racje rozne ludzie to czytaja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w skawinie :kwasny: na calym wozie mam takie cos <br /><br /> - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!