Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. no wiem ze chce sie nowosci he ja sie przyzwyczailem bo dlugo bateria smiga wiesz
  2. ja kupilem dwa lata temu a moze wiecej e72 i jestem mega zadowolny bateria mi trzyma tydzien jak gadam a jak nie to 2 tyg dalem 1900zl wtedy
  3. na mnie 1mr tylko dziala lub podwojna dawka napalm bo normlaniue nie moge juz
  4. jak dla mnie BP.1MR jest the best jedna z mocniejszych przedtreningowek w stanach
  5. pablo widze ze sie zajawiles na tego sgsIII
  6. no i będą pili ---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ---------- co powiecie na nowy wymysl vag BITDI Audi A6 BiTDI quattro (3.0L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube
  7. nie obliczałęm i szczerze to mam to w d...e , założyłem sobie zeby jeść zdrowo i mniejsze porcje a częsciej i w zupełności mi to wystarczy, kulturysty juz z siebie nie zrobie, a siła i wygląd widze ze idzie w parze.....nie chce mi sie tego liczyć i do tego z wagą na gramy układac diete, nie powalio mnie az tak. od kilku dni tez czuje nadgarstki bo po kreatynie znacznie wzrosła mi siła i dalej idzie do góry, na szczęście mam rękawice z usztywnieniem nadgarstków i wiem jak chwtać sztange poprawnie a mimo to zawsze troche bolą nadgarstki, ktoś mi powiedział ze takie ękawice z usztywnienem wcale nie są dobre bo nadgarstki powinny sie bez nich przyzwyczajac do cięzaru. to spoko ale jezeli moglbym ci doradzic to sobie wyrzuc z mieszanki orzechy wloski poniewaz okolotreningowo i po nim tluszcze sa nie wskazane jedynie mozesz do obiadu i do sniadania i nie wiecej niz 1gr na kg ciala dziennie
  8. to co mowi spartan to po czesci prawda z tym ze najgorszy moment przychodzi po odstawieniu depresja ospalosc brak odpornosci (czeste zaziebienia) brak checi na co kolwiek jest to spowodowane spadkiem haromonow tj testosteronu ktory zwieszka sie o 200-300% a nagle spada organizm odpowiada atakiem estrogenu (chormonu zenskiego) co powoduje wszystkie najgorsze skutki uboczne wystepujace w tego typu anabolikach jak tesc meat omka. wtedy jest najgorzej a dopoki ladujesz jest pieknie nie czujesz zmeczenia regenerujesz sie szybciej itd
  9. ja zajechalem tak rece ze musialem zrobic rok ciaglej przerwy od sielowni wiesz nie mialem pojecia zadnego a cisnolem najbardziej jak sie da tez tak mnie raz pobolewaly a raz nie raz prawa reke raz lewa w sumie zeszlo mi 2 lata na powrot do normalnosci rok bez silowni i rok na malych ciezarach na max serie myslalem ze nigdy juz nie bede mogl trenowac jak lubie:kwasny: ten odnowit to kupa straszna za podobna cene masz olimp joint lub naturend flexxit a jest o niebo lepsze
  10. radze ci sie udac do odzywkowni i kup sobie cos na nadgarstki, magnaz, wapn, i jakies multi + sylimarol 60 powinno pomoc a na przyszlosc jak nie umiesz trzymac poprawnie sztangi to sobie usztywniaj nadgarstki albo kup usztywniacze
  11. to nie minus kuracji tylko brak wiedzy o profilaktyce na cyklu no i poszly nadgarstki pewnie duze ciezary i bledne chwyty podczas wykonywania cwiczen dolozyly swoje he przerobilem to i do dzis sie nie pozbieralem po kontuzjach nadgarstkow 5 lat
  12. bosi obliczałeś sobie zapotrzebowanie kaloryczne dzienne podczas robienia diety??
  13. ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- Można tylko jarać bongo :grin:
  14. ty dante masz ten silnik 2.0 jak on sie sprawuje ja mialem takiego kupowac ale trafil sie 1.9tdi. twoj podono stosunkowo nie duzo jara okolo 10l w miescie
  15. co prawda to prawda ale moze nie miał weny ale nie zmienia postaci rzeczy ze super samochodzik przynajmniej na fotach
  16. patrzcie na to Przejechał 720 tys. km 1,9 TDI. Twój ma więcej? - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle
  17. AUDI A4 QUATTRO 240hp+ mocno doinwestowane (2381175159) - motoAllegro ładna
  18. jaka niedziela?? Co dzień jak co dzień QPA do QPY podobna
  19. jak tam niedziela mija??
  20. marzenie kierowcy jestem zwolennikiem takiego typu bryl to jest typ klasyczny bez zbednych ceregieli
  21. wcale k**wa nie chcialem !!!!!!!!!! mialo byc dobrze a jest jak widac. ale za to mu wybijem zeby na miejscu
  22. ma racje rozne ludzie to czytaja
  23. w skawinie :kwasny: na calym wozie mam takie cos <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.