Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. 028F jest bodajże z TDI a nie SDI
  2. Silnik z golfa 3 nie podejdzie do A4 b5, przerabiałem ostatnio
  3. Katalizatory w B5 są już wiekowe i w dużym stopniu mogą być zapchane, ja uważam że warto wymienić kata na rurę. U siebie też mam taki jak na zdjęciu w pierwszym poście, po montażu ciut lepiej słychać turbine
  4. W 2,5TDI były skrzynie 5b? Chyba nie było, w tych silnikach były tylko sprzęgła 240mm a skrzynia 5b nie wejdzie na takie sprzęgło. Poza tym dwumas od 2,5 TDI nie pasuje bo jest na 8 śrub a w AFN na 6.
  5. Michał, dystans jest niezbędny przy przekładce? Z tego co słyszałem dystans się daje jak wrzuca się skrzynie 6b i do tego sprzęgło 240mm, przy 228 niby nie trzeba?
  6. Ty wiesz w ogóle co to jest spam? Jakbyś tam zajrzał i przejrzał dokładnie tylko pierwsza stronę to znalazł byś odpowiedzi na swoje pytania. Po co zakładać 100 różnych tematów jeśli dany jest od dawna 1 w którym jest wszystko bardzo dokładnie opisane? Bez powaźania. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    A wskaźnik od temperatury poprawiałeś?
  8. Ja bym brał tą nową, strasznie droga nie jest a jest ori, nr ten sam więc musi pasować
  9. Mi po 13km nagrzewa się z włączonym ogrzewaniem. Ogrzewanie zawsze włączam jak temperatura cieczy "drgnie" i ustawiam na max ciepłe i na pierwszy bieg [emoji6]
  10. Spore znaczenie ma jeszcze fakt kto i kiedy włącza ogrzewanie w aucie Włączone ogrzewanie wydłuża rozgrzewanie się silnika
  11. Tak, wtedy będzie ok
  12. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Proszę Cię bardzo
  13. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Ja pisałem o "trzymaniu auta na obrotach PO ROZGRZANIU"
  14. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Jak będzie się trzymać silnik cały czas na obrotach to napewno się szybciej zagrzeje niż podczas jazdy, podczas jazdy na silnik cały czas dmucha powietrze co go szybciej ostudza, stojąc w miejscu na silnik nic nie dmucha i się szybciej zagrzeje. Trzeba tylko trzymać jakiś czas powiedzmy 2tys obrotów
  15. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    To termostat wymień, czujnik narazie zostaw
  16. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    to teraz rozbierz zegary tak żebyś miał wskazówki na wierzchu, zdejmij tą od temperatury silnika, zrób test jeszcze raz i załóż ją tak, żeby była na 90st. Ja bym czujnik oddał a zajrzał do termostatu i ewentualnie go wymienił Albo po ustawieniu wskazówki poprawnie rozgrzej dobrze auto, jak osiągnie 90st to trzymaj jeszcze na obrotach żeby się bardziej grzało i co jakiś czas łap za wąż od termostatu i sprawdzaj czy termostat się otwiera i wąż robi się ciepły
  17. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Wszystkie wskazówki powinny iść do końca a wracając zatrzymać się w danym miejscu- obroty na 3tys, prędkość na 100km/h a temperatura cieczy i paliwo w połowie skali
  18. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Chłopaku, zostaw czujnik temp narazie w spokoju, podłącz kompa, zrób test zegarów i pewnie się okaże że wskazówka jest w niewłaściwej pozycji. Tu masz filmik jak zrobić test i jak powinny stać wskazówki
  19. Szukaj skrzyni od 1,9 tdi 110km, ma ciut dłuższe przełożenia od tej w 1Z. Skrzynia podchodzi p&p, kody skrzyń bodajże DHF, EEN- więcej nie kojarze, te pisałem z głowy
  20. fanthomas18 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    . Zawartość dodana 5 minutes later Tu masz odpowiedź na swój problem, wg mnie ewidentnie coś z zegarami, zrób test zegarów, przy teście ustaw poprawnie wskazówki i wtedy porównaj wartości temp z silnika i zegarów
  21. Może sprzęgło wcale nie było wymieniane?
  22. W przypadku AJM jest taka sama sytuacja jak w AFN, różnica jest w ATJ, gdzie jest skrzynia 6b. U siebie masz skrzynie 5biegów? Jeśli tak to śmiało ładuj zestaw kierując się wskazówkami z wątku wrzuconego wyżej. Ja za obicie tarczy kevlarem płaciłem u Radzikowskiego w Warszawie 150zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.