Treść opublikowana przez fanthomas18
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Gadaj z Maćkiem, zrobi Ci to jak należy
-
Slychac przegub po zmianie gumy i wymianie smaru
Po co w gumę smar? Smar ładuje się tylko w przegub, bo tam on jest potrzebny a guma jest po to, żeby smar nie wyleciał i syf nie leciał w kulki
-
DQS do AFN
To zależy jakie będziesz zakładał sprzęgło, jeśli 228 to zostaje stary, jeśli 240 to rozrusznik od AVF'a
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Bo przykrywa ją prześcieradłem żeby mu nikt uroku nie rzucił na auto
-
Przygasający FIS
Marcinie, jak możesz to skrobnij i mi pw w tej sprawie
-
Nie działa prędkościomierz po swapie na DQS
Co było?
-
AHU nie chce odpalić
Wiązka przewodów jest do pływaka żeby Ci na zegarach pokazywało ilość paliwa, pompy w baku nie masz, tak samo klapy gaszącej
-
DQS do AFN
Szukaj od AVF, 2,5 TDI nie pasuje
-
AFN wymiana skrzyni na 6 biegów. .
Przecież masz temat w którym jest wszystko opisane, wystarczy poszukać. Kilka tematów poniżej Twojego jest wszystko opisane
-
DQS do AFN
Prezes jaka kasa za komplet? Ja zostawiam swoje sprzęgło, potrzebna mi skrzynia, sanki z łapami i poduchami i wybierak
-
DQS do AFN
Pytasz o śruby mocujące docisk z kołem? Jeśli tak, to etka mówi że w AWX są M8X14 a w AFN/AFF/AHH (czyli też AVG) są M8X16
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
W jakiej kasie byś to ogarniał?
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Według mnie popełnisz błąd, zostaw tak jak masz
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Dlatego właśnie nie chciałem mocy większej niż 200km w ośce Zaraz problem bo trzeba koła większe bo trakcji nie ma
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Muszę pomyśleć o 17 na przyszły sezon i jakieś opony lepsze, chociaż bardziej myślałem o szerokości 215
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Od 3-go biegu to dopiero zaczyna jechać bo wcześniej to walka z trakcją
-
DQS do AFN
Mógłbyś mi zrobić zdjęcia łap i poduch i podrzucić numery?
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
To co mówiłem to plany na ten rok, czas pokaże co będzie później
-
DQS do AFN
Po polsku: Jak zmieniać skrzynie to tylko na DQS
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Gdybym miał quattro to bym robił na 2 z przodu a w ośce 160-170 mi wystarczy
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Póki co planuje wrzucić tylko skrzynie DQS razem z kevlarem, korekta softu i na jakiś czas musi wystarczyć
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Moje 1Z. Pierwszy wykres to wtryski 216 WZM, turbo GT1549s i FMIC z A5 (pompa seria). Na drugim wykresie doszła pompa wtryskowa od Krzyśka (krzysiek1606) i był sam pomiar, bez korekty softu bo trochę zaśmierdziało sprzęgłem po testach. Nie ślizgało się, po prostu delikatny smrodek Na montaż czeka kevlar i później korekta u Maćka
- DQS do AFN
-
DQS do AFN
Z tego co wyczytałem w temacie trepka to łapy i poduszki też do wymiany na takie z 2.5TDI Wie ktoś może ile wchodzi oleju do skrzyni DQS?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Daj znać jak będziesz tam jechał, niedaleko mam to jak będę miał czas to podjadę obmacać Twoje auto