Treść opublikowana przez fanthomas18
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
+udokumentować wszystko filmikiem i wrzucić tutaj
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Dawno temu u siebie wymieniałem ale z tego co pamiętam to mała grzechotka i cienkie długie przedłużki+długi torx bodajże. Marna robota, udało mi się wymienić za 3-cim podejściem dopiero
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Też mam u siebie przetwornice koito i podłączałem je tak jak to jest opisane tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/ Na jednym ze zdjęć masz oznaczony + i - jak tak podłączysz to będzie działać Przy montażu przetwornic cały czas wzorowałem się na tym opisie
-
Gwiżdżąca Turbina w 1z (AFF)
N75 był z mojego B5 1Z, taki sam jak u pacjenta
-
Wskaźnik oleju
Witam Ostatnio jadąc w trasie zauważyłem, że przy nieco szybszej jeździe (150-160) wskaźnik oleju zaczyna "wariować", tzn wskazówka chwilami zaczyna delikatnie drżeć i opadać w okolice 70-80st po czym znowu wskakuje na swoją pozycję. Dzieje się to jak temp oleju jest w granicach 100st bądź przekroczy 100st. Przy niższych temperaturach oleju wskaźnik działa normalnie, bez zarzutu. Zegary (ew sam wskaźnik) kończą żywot? Pacjent to B5 1Z, zegary przedliftowe z fisem i dodatkowymi wskaźnikami.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
O które plastiki pytasz?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jest wszystko w temacie opisane, ja u siebie podłączałem i znalazłem wszystko co potrzebne. Zanim kolejna osoba zapyta jak to podłączyć to niech przejrzy sobie rzetelnie cały wątek i znajdzie wszystkie potrzebne informacje.
-
znalezione tarcze przod czy tył
Zmierz średnice i grubość bo takie wróżenie to wiesz...
-
Wtyczki w bagażniku
Ja mam u siebie podobną wtyczkę przy zmieniarce pioneera
-
znalezione tarcze przod czy tył
Na moje oko to przód 280/13
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Wymiana na przedlifta z moją dopłatą Inaczej nikt się nie zamieni
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Nawet Ci to wyszło Chociaż do planów bym dorzucił zmianę na przedlifta
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
To wrzuć te schematy
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Czy głośniej? Ja u siebie nic takiego nie zauważyłem. Jak zaślepić wężyk? Dobierz sobie śrubkę żeby się ładnie w niego wkręciła i dodatkowo skręć cybantem. Ja u siebie ten wężyk zaślepiłem mniej więcej nad skrzynią żeby go nie było widać
- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
-
Rezanie bixenonu
Tak, H7 led
-
Rezanie bixenonu
Ja mam dzienne w długich, sporo kontroli za sobą i na bixie i na dziennych i nikt się nie przyczepił nawet raz
-
Spotkania na drodze
Chyba dliwski
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek co to jest?
-
Belka tył
No i o to mi chodziło, dzięki za pomoc
-
Belka tył
To że quattro i ośka są inne to wiem czyli tylne belki zawieszenia we wszystkich FWD są takie same polift/przedlift też nie ma znaczenia?
-
Belka tył
Witam Mam pytanie, czy belka tylnego zawieszenia we wszystkich B5 jest taka sama? Czy są różnice przedlift/polift lub w zależności od silnika? Sedan/avant podobno są takie same.
-
Automatyczne włączanie radio po przekręceniu stacyjki.
sycuu i jak? Wydumałeś coś?
-
Automatyczne włączanie radio po przekręceniu stacyjki.
A można jakoś to rozwiązać tak jak chce sycuu tylko żeby do tego jeszcze dało rade radio włączyć bez włączania zapłonu?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Szogunie wrzuć te foty