Treść opublikowana przez fanthomas18
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Przy tym powiększaniu otworów wzorowałem się na takiej samej odległości od tych kropek co są wokół otworu na soczewkę Chyba najszybsza i najprostsza metoda
-
centralny zamek wlewu paliwa
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/94700-all-b6-naprawa-zamykaniaotwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant/?hl=%2Bnaprawa+%2Bzamykania+%2Bklapki+%2Bwlewu
-
Słabe światła przednie
Jest, ma nick Gwerty, wejdź w jakikolwiek jego post i pod postem czytaj podpis
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
No ja chce właśnie tak u siebie podłączyć tylko wykorzystać do tego ten okrągły guziczek, który jest na manetce wycieraczek w avancie
-
Słabe światła przednie
A nie lepiej kupić odbłyśnik od Gwerty'ego? Tylko trzeba dzwonić do niego bo coś zaniedbuje forum sprzedaje bodajże po 40zł odbłyśniki, dliwski brał od niego i poleca
-
Słabe światła przednie
Można bez problemu przestawić lampy żeby świeciły jak europa albo angliki Przy soczewce jest taki drucik i trzeba zmienić jego pozycje, niestety nie wiem w którą stronę jest europa a w którą anglia O ten drucik chodzi co zaznaczyłem http://www.directupload.net/file/d/3771/spmpwnja_jpg.htm
-
Rezanie bixenonu
Ja powiększałem kamieniem szlifierskim na wiertarce i jeździłem cały czas w kółko
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Będę zakładał u siebie takie spryski, kupiłem manetkę wycieraczek od avanta i chce spryski lamp podłączyć pod ten guziczek od spryskiwacza tylnej szyby który jest w avancie, ja mam sedana. Wie ktoś, który pin we wtyczce w manetce odpowiada za ten guziczek? I tam się pojawia + po wciśnięciu go? Wie ktoś?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Korek wlewu oleju
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Do odwożenia dzieci do szkoły tato zrób łututututu tssss
-
Dobranie akumulatora
Na wlepce w bagażniku w kodach jest jaki aku powinien być, trzeba tylko te kody rozszyfrować
-
Zmiana Turbo 1.9tdi 110km Z AFN na AWX
Słabo szukałeś http://a4-klub.pl/index.php?/topic/50648-b5-afn-wymiana-turbiny-na-awx/ I po takiej zmianie jedź na program, wtedy to coś da
-
1.9 AJM skrzynia DUK - jaki zamiennik 6 biegów
A co to za zestaw jednomasy? Jeśli zakładasz sztywne koło to rozrusznik od B5 ze skrzynią 5-biegową wrzucasz
-
Alternator ze zwykłym kołem pasowym bez sprzęgła.
Ja u siebie w 1Z też nie miałem sprzęgiełka, bez problemu można założyć takie ze sprzęgiełkiem:)
-
Rezanie bixenonu
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie/link z allegro do tych pinów, które są do instalacji świateł dziennych? Chodzi o te, które wkładamy w dekielek lampy i we wtyczke, męski+żeński. Pilna sprawa
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Jak chcesz to mam używkę w bdb+ stanie ze swojego samochodu Tarcza+docisk
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Jest jakaś różnica w pompce od sprysków szyby i od sprysków lamp? Ta od lamp daje większe ciśnienie czy można zamontować pompkę od sprysków szyby do sprysków lamp?
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
380zł to i tak niedrogo
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Na moje oko wszystko ładnie znalazłeś i będzie pasować Jedyne co ja bym zrobił to szukał tańszego koła zamachowego, też od B4 tylko z silnika 2,0 bodajże np to po prawej, po lewej jest chyba pod sprzęgło 210, też by pasowało tylko musiałbyś oddać do przetoczenia żeby powierzchnia była równa po całości http://allegro.pl/kolo-zamachowe-wieniec-audi-80-b4-2-0-abt-abk-i4608866169.html A co do uszczelniacza wału to profilaktycznie można wymienić, żeby potem drugi raz nie ściągać skrzyni jak będzie ciekło Ale nie jest to konieczne jak jest sucho
-
ustawienie rozrzadu 1z
Wałek rozrządu ma z tyłu (od strony przedniej szyby) nacięcie i w to nacięcie należy wsunąć blokadę, tak aby opierała się o głowice. Podobno można też użyć suwmiarki jak nie ma się blokady
-
Rezanie bixenonu
Ja bym stawiał na wypalone odbłyśniki
-
1.9 AJM skrzynia DUK - jaki zamiennik 6 biegów
DQS ma dwumasę 240mm. Jeśli masz skrzynie 5b to masz sprzęgło 228mm, przy zmianie na 6b możesz zostawić swoje sprzęgło, ale ja chyba wsadziłbym jednak 240, zawsze to zapas będzie na przyszłość Tylko przy zmianie dwumasy ze sprzęgłem na 240 musisz wymienić też rozrusznik
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wrzuć jakiś filmik jak to się odpycha
-
Bixenon do B5 polift
Ja właśnie robie sobie bixa i ładuje soczewki z A5, nie jest tak ciężko je tam wpasować