Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Od A5
  2. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Przy tym powiększaniu otworów wzorowałem się na takiej samej odległości od tych kropek co są wokół otworu na soczewkę Chyba najszybsza i najprostsza metoda
  3. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/94700-all-b6-naprawa-zamykaniaotwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant/?hl=%2Bnaprawa+%2Bzamykania+%2Bklapki+%2Bwlewu
  4. Jest, ma nick Gwerty, wejdź w jakikolwiek jego post i pod postem czytaj podpis
  5. No ja chce właśnie tak u siebie podłączyć tylko wykorzystać do tego ten okrągły guziczek, który jest na manetce wycieraczek w avancie
  6. A nie lepiej kupić odbłyśnik od Gwerty'ego? Tylko trzeba dzwonić do niego bo coś zaniedbuje forum sprzedaje bodajże po 40zł odbłyśniki, dliwski brał od niego i poleca
  7. Można bez problemu przestawić lampy żeby świeciły jak europa albo angliki Przy soczewce jest taki drucik i trzeba zmienić jego pozycje, niestety nie wiem w którą stronę jest europa a w którą anglia O ten drucik chodzi co zaznaczyłem http://www.directupload.net/file/d/3771/spmpwnja_jpg.htm
  8. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja powiększałem kamieniem szlifierskim na wiertarce i jeździłem cały czas w kółko
  9. Będę zakładał u siebie takie spryski, kupiłem manetkę wycieraczek od avanta i chce spryski lamp podłączyć pod ten guziczek od spryskiwacza tylnej szyby który jest w avancie, ja mam sedana. Wie ktoś, który pin we wtyczce w manetce odpowiada za ten guziczek? I tam się pojawia + po wciśnięciu go? Wie ktoś?
  10. Do odwożenia dzieci do szkoły tato zrób łututututu tssss
  11. Na wlepce w bagażniku w kodach jest jaki aku powinien być, trzeba tylko te kody rozszyfrować
  12. Słabo szukałeś http://a4-klub.pl/index.php?/topic/50648-b5-afn-wymiana-turbiny-na-awx/ I po takiej zmianie jedź na program, wtedy to coś da
  13. A co to za zestaw jednomasy? Jeśli zakładasz sztywne koło to rozrusznik od B5 ze skrzynią 5-biegową wrzucasz
  14. Ja u siebie w 1Z też nie miałem sprzęgiełka, bez problemu można założyć takie ze sprzęgiełkiem:)
  15. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie/link z allegro do tych pinów, które są do instalacji świateł dziennych? Chodzi o te, które wkładamy w dekielek lampy i we wtyczke, męski+żeński. Pilna sprawa
  16. Jak chcesz to mam używkę w bdb+ stanie ze swojego samochodu Tarcza+docisk
  17. Jest jakaś różnica w pompce od sprysków szyby i od sprysków lamp? Ta od lamp daje większe ciśnienie czy można zamontować pompkę od sprysków szyby do sprysków lamp?
  18. 380zł to i tak niedrogo
  19. Na moje oko wszystko ładnie znalazłeś i będzie pasować Jedyne co ja bym zrobił to szukał tańszego koła zamachowego, też od B4 tylko z silnika 2,0 bodajże np to po prawej, po lewej jest chyba pod sprzęgło 210, też by pasowało tylko musiałbyś oddać do przetoczenia żeby powierzchnia była równa po całości http://allegro.pl/kolo-zamachowe-wieniec-audi-80-b4-2-0-abt-abk-i4608866169.html A co do uszczelniacza wału to profilaktycznie można wymienić, żeby potem drugi raz nie ściągać skrzyni jak będzie ciekło Ale nie jest to konieczne jak jest sucho
  20. fanthomas18 odpowiedział(a) na scitec87 temat w 1.9TDI
    Wałek rozrządu ma z tyłu (od strony przedniej szyby) nacięcie i w to nacięcie należy wsunąć blokadę, tak aby opierała się o głowice. Podobno można też użyć suwmiarki jak nie ma się blokady
  21. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja bym stawiał na wypalone odbłyśniki
  22. DQS ma dwumasę 240mm. Jeśli masz skrzynie 5b to masz sprzęgło 228mm, przy zmianie na 6b możesz zostawić swoje sprzęgło, ale ja chyba wsadziłbym jednak 240, zawsze to zapas będzie na przyszłość Tylko przy zmianie dwumasy ze sprzęgłem na 240 musisz wymienić też rozrusznik
  23. Wrzuć jakiś filmik jak to się odpycha
  24. Ja właśnie robie sobie bixa i ładuje soczewki z A5, nie jest tak ciężko je tam wpasować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.