Treść opublikowana przez fanthomas18
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jak wszyscy kierowcy, nikt nie przekracza 90
-
Rezanie bixenonu
Przewody od przesłony, ew silniczek
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nie za duże te heble do tej mocy?
-
Rezanie bixenonu
Tak, dalej się tym zajmuje, wejdź w jego profil, znajdź jego post i pod postem w podpisie masz nr tel do niego, musisz dzwonić
-
[1.9 tdi AHU 90km] Problem z paskiem rozrządu po wymianie uszczelki pod miską olejową.
Może odpalał auto bez oleju?
-
Jaka skrzynia do 110 km silnik AFN
To znaczy że pasuje zamiennie, nie musisz wymieniać nic innego, skrzynia będzie pasować. DUK może mieć nieco dłuższe przełożenia
-
skuteczność hamowania
Myśląc logicznie to drugie auto w każdej sytuacji wyhamuje szybciej, większy hamulec=większa skuteczność hamowania
-
Jaka skrzynia do 110 km silnik AFN
Jeśli jest 5-biegowa to podejdzie p&p
-
Rezanie bixenonu
Rozklejał ktoś lampy po sklejeniu K+D Wurtha? Mariusz coś mi się kojarzy że Gwerty jak robił bixy to sklejał je potem właśnie K+D Wurtha
-
Spotkania na drodze
Cześć :-)To moja niunia;-) Ładne zdjecie Tobie wyszło. Pozdrawiam. Ładna niunia to i zdjęcie ładne[emoji3]
-
Zmiana skrzyni biegow
No taki programik zwiększający moc auta
-
Zmiana skrzyni biegow
Masz u siebie skrzynie z dłuższymi przełożeniami niż miałeś, ja bym taką zostawił jak nie ma z nią problemów a kasę za kolejne zwalenie skrzyni i skrzynie przeznaczyłbym na jakiegoś wirusa i wtedy nie będzie muła Spalanie teraz będziesz miał niższe
-
Dwa rozne typy bieznika w Quatro!
Guciorro, w quattro ważne jest, żeby koła które obecnie masz na samochodzie miały jednakowe parametry, jeśli zamierzasz wrzucić na zime węższe koła to możesz to zrobić, tylko aby wszystkie koła zimowe były takie identyczne
-
Luz na górnym wahaczu
Ważne tylko, żeby skręcać wszystko na opuszczonym samochodzie, można podłożyć coś pod dolny wahacz- przy samej tarczy hamulcowej- i opuścić, ja tak wymieniałem u siebie i bez większych problemów można wszystko ładnie poskręcać
-
Spotkania na drodze
Kto to?[emoji3] Widziany gdzieś pod koniec Modlińskiej w Warszawie
-
Czyszczenie nagrzewnicy jak leci słabe letnnie powietrze przy 90 C
To wrzuć
-
imitacja samopoziomowania od kolegi gwerty
Pisałem w temacie o samopoziomie Gwertego, znajdź jakikolwiek jego post i w podpisie pod postem masz do niego nr telefonu, niedawno sam się z nim kontaktowałem przez ten nr i nie było problemu
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Szewc w dziurawych butach chodzi
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
To jak już masz zwalać skrzynie to wrzucaj od razu DQS, ja już dawno myślę o tym tylko przy mocy w serii to trochę mija się z celem
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
zerknij w wątek trepka to się dowiesz Między silnik a skrzynie idzie "podkładka" a co do mocowania to zakładasz sanki z 2,5TDI i wszystko p&p
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
Mateusz ile za taki uchwyt sobie życzysz z kw?
-
Rezanie bixenonu
Jakie palniki i przetwornice muszę dać do soczewek z A5? Tam jest D1S?
-
Rezanie bixenonu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/?p=2078845 Pod postem jest jego nr tel, jakiś czas temu pisałem z nim o bixach, projektory ma po 150zł
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trepek, z czego dokładnie zakładałeś stabilizator? Ja wrzucałem do siebie z S6 C5 i wydawało mi się, że jest ciut dłuższy
-
Zestaw sprzęgła Valeo z jednomasą
Będziesz mógł wrzucić pod sprzęgło z 1Z skrzynie 6biegową Trepek tak ma u siebie, odszukaj go i temat o jego aucie, tam ma wszystko opisane