Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja swoje sklejałem na zwykły czarny silikon jakiś wodoodporny i nie parują
  2. Albo probówką, jedną stroną łapiesz masę drugą dotykasz do świecy
  3. Przemek wrzucisz fotki jak to u Ciebie wygląda? Tzn zamontowana pompa, przewody etc
  4. Na tym się można wzorować i zrobić to tak, żeby działało w miarę automatycznie Wszystko przez przekaźniki oczywiście. Dodatkowo jako sygnał do przekaźnika można wykorzystać moduł świateł dziennych, który zapala je dopiero gdy napięcie wzrośnie powyżej 13,4V a nie po zapłonie. W zestawie jest czujnik temperatury, który przy 50st wyłącza świece Miałem tak robić u siebie, tylko wykorzystując ori podgrzewacz ponieważ nie załączał mi świec przez błąd w sterowniku spowodowany wadliwym regulatorem napięcia, po wymianie regulatora świece grzeją a graty do instalacji zostały
  5. Jakiś czas już jeżdżę na bixie, miałem parę kontroli i nigdy żaden z Panów policjantów nie przyczepił się o lampy (nie mam spryskiwaczy ani samopoziomu), tylko przy jednej kontroli już żegnałem się z dowodem rejestracyjnym Pan policjant sprawdzał numery rejestracyjne na tablicy i na naklejce na szybie, widziałem jak zaświecił latarką (ciemno było) też na zderzak pod lampami ale ostatecznie słowem się nie odezwał odnośnie xenonów a raczej braku spryskiwaczy i samopoziomowania lamp A barwę mam 4300 i polecam je, w każdych warunkach widać bardzo ładnie
  6. W B5 jest coś takiego: http://img35.olx.pl/images_tablicapl/68192177_1_1000x700_podgrzewanie-podgrzewacz-wody-plynu-audi-a4-a6-vw-passat-19-tdi-b5-chelm.jpg Z tyłu silnika w głowicy to ustrojstwo siedzi, są 3 świece podgrzewające płyn, grzeją go do 60st bodajże i załączają się gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 5st. Jedna świeca zaczyna grzać chwilę po odpaleniu silnika, pozostałe 2 załączają się po ok minucie
  7. Przecież ten temat jest właśnie o tym. Widziałeś pierwszy post tego tematu?
  8. Przemek u siebie w końcu zakładałeś stalowe czy miedziane przewody? Chodzi mi o te kawałki od pompy/redukcji w pompie do starych węży
  9. Z tego co obserwowałem jego wątek to wrzucił skrzynie DQS z 2.5TDI a sprzęgło zostawił ori 1Z 228mm, rozrusznik też swój zostawił i podobno to nawet jeździło
  10. Z tego co patrzyłem u siebie to te otwory które zaznaczyłeś na czerwono to są otwory montażowe pompy, pod nią jest taki stelaż metalowy i właśnie w te otwory wkręca się śruby aby pompy się trzymała Pozostaje tylko kwestia tych "redukcji" Też właśnie kupiłem pompę ABS/EDS i wychodzi na to, że mam taką samą jak Ty, też z tymi redukcjami i myślę, że spokojnie można je wykręcić, chociaż zobaczę jeszcze u siebie przy montażu czy jest to konieczne Może okaże się, że można je po prostu zostawić dla świętego spokoju
  11. A Trepek jak miał w swoim zetorku?
  12. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To zadzwoń do niego. Poszukaj jakiś jego post i w podpisie ma swój numer telefonu
  13. Kolega jest z Zegrza a nie z Zabrza Witamy!
  14. W engine w output test jest te J359 ale nie ma J360, wie ktoś jak to sprawdzić?
  15. fanthomas18 odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    Tak, dokładnie o te
  16. fanthomas18 odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    Czekaj, pójdę Ci zmierzę ile ma u mnie jak mi się uda U mnie wychodzi jakieś ~71cm od środków zewnętrznych otworów
  17. Ja u siebie też mam carprotecta tylko bx20, po podłączeniu DOKŁADNIE tak jak w opisie wszystko działa jak należy, tylko ja mam przedlifta '95r
  18. fanthomas18 odpowiedział(a) na chudy30 temat w Audi A4 B5
    +1 ja bodajże właśnie tak robiłem u siebie
  19. Przecież wszystko jest opisane ładnie Powiedz coś więcej o sterowniku jaki masz, nikt Ci nic nie wywróży i nie powie jak masz to podłączyć
  20. fanthomas18 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Ona nie będzie pasować, w B5 śruby mocujące rozpórkę są na różnej wysokości, są uskoki karoserii. W tej cenie kupiłbyś spokojnie od C5 i zamontował bez problemów http://allegro.pl/rozporka-kielichow-gorna-audi-a6-c5-c5-lift-s6-i4864276891.html Chociażby tą, chociaż na forum ostatnio ktoś chyba sprzedawał (bodajże Krycha) za stówkę z wysyłką
  21. Te J-359 i J-360 kojarzy mi się jakoś z output testem ale nie w instruments tylko w engine, pewny nie jestem, będę miał dziś kabel to zerknę
  22. Dev, powiedz jak odpowietrzyć pompę abs/eds
  23. A powie ktoś w końcu wprost jak odpowietrzyć pompę abs/eds? Obserwuje wątek od dawna i nie znalazłem odpowiedzi :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.