Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. Czarny avant na 100%
  2. Przyznać się, kto jeździ czarną RS'ką B5 po Legionowie? Albo jeździł bodajże w ten poniedziałek (8.12)? Widziany na wiadukcie kolejowym, było jedno ładne pociągnięcie na 2-gim biegu od tego wiaduktu w stronę centrum legionowa drugi przejazd spokojny już
  3. Nawet jak są świece przepalone to się zapali A miejsce kontrolki masz na filmiku, szukałem zdjęcia ale na szybko nic nie znalazłem Wyjmij zegary i sprawdź czy masz tam w ogóle żarówkę wsadzoną, ta od świec żarowych nie będzie zasilana z płytki licznika tylko będą do niej szły przewody, może po prostu Ci gdzieś wypadła
  4. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak, zamontowałem tak jak w temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/ Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu
  5. Możesz zaślepić z dwóch stron, możesz tylko z jednej, obojętnie której bo z której strony nie zaślepisz to i tak odcinasz dopływ spalin zaślepić musisz z obydwu stron tylko jeśli wywalacz całkiem z samochodu EGR i tą rurkę co idzie do kolektora wydechowego
  6. Ja u siebie podłączałem wg tego i działa wszystko a sterownik też mam carprotecta tylko bx20
  7. Spróbuj najpierw tego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1588-immobilizer/
  8. Ja mam tak samo u siebie w 1Z, wymieniałem całe sprzęgło na nowe sachsa i na zimnym szarpie, po rozgrzaniu spokój
  9. fanthomas18 odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Można wymienić sam odbłyśnik
  10. fanthomas18 odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Może odbłyśniki wypalone? Albo klosze zmatowiałe
  11. fanthomas18 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    GG: 8537504
  12. Jakiś czas temu wymieniałem u siebie te świece (silnik 1Z) i jak podałem nr tej świecy w sklepie to wyszło, że to zwykła świeca żarowa bodajże od golfa II 1,6TD Bodajże taka http://allegro.pl/swiece-zarowe-ngk-dp-2-audi-80-100-vw-1-6-td-d-i4757477394.html Najlepiej będzie jak wyciągniesz u siebie jedną na chwilę, pomocna przy tym jest druga osoba, żebyś zaraz po wyciągnięciu świecy zatkał dziurę paluchem żeby płyn nie uciekał a druga osoba w tym czasie spisuje Ci numer świecy
  13. Kowi gdzie kupowałeś przetwornice i po ile? To używki są?
  14. Przejrzyj ten temat to odnajdziesz człowieka który to robił Coś mi się kojarzy że ok 20-tej strony
  15. Jak ściągniesz dekielek i zajrzysz do środka lampy to będziesz widział Co mam Ci napisać że trochę w prawo, potem w lewo następnie lekko w górę a potem ciut więcej w dół?
  16. A co mają tłumiki do wlewu gazu? Ja bym pojechał tam do nich i się kłócił, że zrobili nie tak jak chciałeś nie informując Cię wcześniej o tym
  17. Silniczek jest na 3 zatrzaskach, musisz go kawałek obrócić Ściągasz dekielek i poprzez różne kombinacje ruchów rąk ( ) wyciągasz tą "kulkę" z obudowy odbłyśnika
  18. Lampy przedliftowe?
  19. 5mm wewnątrz czy zewnątrz?
  20. A nie wiesz może ile mm średnicy ma ten bolec w świecy żarowej na który zakłada się fajkę?
  21. Gdzieś już chyba był taki temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223445-sposob-na-fajki-swiec-zarowych/?hl=%2Bsposob+%2Bfajki
  22. U mnie był Stock i też polecam, nikt nie narzekał po grubych (w moim przypadku ) poprawinach następnego dnia czułem się bardzo dobrze Pamiętaj o najważniejszym, jaka by nie była wódka musi być ZIMNA!
  23. Miał ktoś problem z trzeszczeniem i słabym odbiorem CB radia po montażu przetwornic koito? Ja u siebie do bixa założyłem przetwornice takie jak autor wątku, żarniki philips D2S i po włączeniu mijania cb zaczyna trzeszczeć i jest bardzo słaby odbiór
  24. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zaczekam może ktoś jeszcze się wypowie
  25. fanthomas18 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Niby przetwornice koito są a nie jakieś chińczyki za pińć złoty a problem jest. Nie ma jakiś filtrów przeciwzakłóceniowych czy coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.