Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Spotkania na drodze
Czarny avant na 100%
-
Spotkania na drodze
Przyznać się, kto jeździ czarną RS'ką B5 po Legionowie? Albo jeździł bodajże w ten poniedziałek (8.12)? Widziany na wiadukcie kolejowym, było jedno ładne pociągnięcie na 2-gim biegu od tego wiaduktu w stronę centrum legionowa drugi przejazd spokojny już
-
Kontrolka świec żarowych - zasada działania.
Nawet jak są świece przepalone to się zapali A miejsce kontrolki masz na filmiku, szukałem zdjęcia ale na szybko nic nie znalazłem Wyjmij zegary i sprawdź czy masz tam w ogóle żarówkę wsadzoną, ta od świec żarowych nie będzie zasilana z płytki licznika tylko będą do niej szły przewody, może po prostu Ci gdzieś wypadła
-
Rezanie bixenonu
Tak, zamontowałem tak jak w temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/ Zbliża się czas wizyty na stacji kontroli pojazdów w celu zrobienia przeglądu i pytanie odnośnie użytkowników bixów, nie robili Wam problemów z podbiciem przeglądu? Spryski czekają na montaż, samopoziomowania brak i do przeglądu nie będzie pewnie jeszcze. Niby na kloszach w moich lampach są oznaczenia że lampa przystosowana jest do xenonu ale nie do bixenonu
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Możesz zaślepić z dwóch stron, możesz tylko z jednej, obojętnie której bo z której strony nie zaślepisz to i tak odcinasz dopływ spalin zaślepić musisz z obydwu stron tylko jeśli wywalacz całkiem z samochodu EGR i tą rurkę co idzie do kolektora wydechowego
-
Kierunkowskazy Podłączenie pod awaryjne.
Ja u siebie podłączałem wg tego i działa wszystko a sterownik też mam carprotecta tylko bx20
-
Czasami gaśnie po pierwszym uruchomieniu
Spróbuj najpierw tego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1588-immobilizer/
-
[B5 AFN] Szarpie na zimnym przy ruszaniu po wymianie sprzęgła
Ja mam tak samo u siebie w 1Z, wymieniałem całe sprzęgło na nowe sachsa i na zimnym szarpie, po rozgrzaniu spokój
-
Słaby xenon HID
Można wymienić sam odbłyśnik
-
Słaby xenon HID
Może odbłyśniki wypalone? Albo klosze zmatowiałe
- co wsadzić do AHU
-
Warunki załączenia się świec do podgrzewania płynu chłodzącego
Jakiś czas temu wymieniałem u siebie te świece (silnik 1Z) i jak podałem nr tej świecy w sklepie to wyszło, że to zwykła świeca żarowa bodajże od golfa II 1,6TD Bodajże taka http://allegro.pl/swiece-zarowe-ngk-dp-2-audi-80-100-vw-1-6-td-d-i4757477394.html Najlepiej będzie jak wyciągniesz u siebie jedną na chwilę, pomocna przy tym jest druga osoba, żebyś zaraz po wyciągnięciu świecy zatkał dziurę paluchem żeby płyn nie uciekał a druga osoba w tym czasie spisuje Ci numer świecy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi gdzie kupowałeś przetwornice i po ile? To używki są?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Przejrzyj ten temat to odnajdziesz człowieka który to robił Coś mi się kojarzy że ok 20-tej strony
-
silniczek regulacji lamp
Jak ściągniesz dekielek i zajrzysz do środka lampy to będziesz widział Co mam Ci napisać że trochę w prawo, potem w lewo następnie lekko w górę a potem ciut więcej w dół?
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
A co mają tłumiki do wlewu gazu? Ja bym pojechał tam do nich i się kłócił, że zrobili nie tak jak chciałeś nie informując Cię wcześniej o tym
-
silniczek regulacji lamp
Silniczek jest na 3 zatrzaskach, musisz go kawałek obrócić Ściągasz dekielek i poprzez różne kombinacje ruchów rąk ( ) wyciągasz tą "kulkę" z obudowy odbłyśnika
-
silniczek regulacji lamp
Lampy przedliftowe?
-
Naprawa fajek świec żarowych w Audi A4 B5 1.9 TDI
5mm wewnątrz czy zewnątrz?
-
Naprawa fajek świec żarowych w Audi A4 B5 1.9 TDI
A nie wiesz może ile mm średnicy ma ten bolec w świecy żarowej na który zakłada się fajkę?
-
Naprawa fajek świec żarowych w Audi A4 B5 1.9 TDI
Gdzieś już chyba był taki temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223445-sposob-na-fajki-swiec-zarowych/?hl=%2Bsposob+%2Bfajki
-
Wybór wódki na wesele
U mnie był Stock i też polecam, nikt nie narzekał po grubych (w moim przypadku ) poprawinach następnego dnia czułem się bardzo dobrze Pamiętaj o najważniejszym, jaka by nie była wódka musi być ZIMNA!
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Miał ktoś problem z trzeszczeniem i słabym odbiorem CB radia po montażu przetwornic koito? Ja u siebie do bixa założyłem przetwornice takie jak autor wątku, żarniki philips D2S i po włączeniu mijania cb zaczyna trzeszczeć i jest bardzo słaby odbiór
-
Rezanie bixenonu
Zaczekam może ktoś jeszcze się wypowie
-
Rezanie bixenonu
Niby przetwornice koito są a nie jakieś chińczyki za pińć złoty a problem jest. Nie ma jakiś filtrów przeciwzakłóceniowych czy coś?