Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. Półosie musiałbyś sprawdzić na tokarce czy proste są, bo niemożliwe żeby przegub lobro padł po 8tys km
  2. Kable puściłem pod puszką od ecu, delikatnie podpiłowałem i okleiłem potem kable dookoła klejem na ciepło- chwilowo:wink:
  3. Jakiej firmy przeguby zakładasz? Może półosie krzywe?
  4. Ja w B5 mam sachsa ze 3 lata, przez ten czas zrobiłem ze 150tys spokojnie i się ładnie trzymają jeszcze, praktycznie wszystko zrobiłem na 1BA, ostatnie 2 tys na 1BE. Mam niebieskie u siebie
  5. Weź drubą na wzór (albo nawet tą swoją "przekręconą" i jedź do jakiegoś sklepu metalowego i Ci dopasują, tylko nie jedź swoim autem:grin: Ja jakiś czas temu kupowałem śruby właśnie do górnych wahaczy i tak zrobiłem, bez problemu dobrali:wink:
  6. Daniel, napisz o tym w dziale "Kupię" bo to Ci do kosza zaraz wywalą za nieodpowiedni dział
  7. Czyli musisz dorwać amory o krótszym skoku:wink:
  8. Tomek, nie ma co się denerwować, forum jest po to, żeby sobie pomagać a nie się kłócić Tutaj napisał, że nie widzi podpisu z telefonu, może trochę nie do końca jasno ale ja się domyśliłem o co chodzi:decayed:
  9. Zrób test zegarów i sprawdź czy wskazówki od temp nie masz przestawionej- prawdopodobnie masz przestawioną
  10. Chociaż nie powiem, raz w życiu mnie zaskoczyli, zostawiłem samochód przy targowisku miejskim a nie zobaczyłem że zakaz tam był, po powrocie okazało się, że za wycieraczką mam "liścik" od straży miejskiej żeby się stawić u nich w ciągu 7 dni, stwierdziłem że pofatyguje się do nich, Pan strażak zapytał mnie czy to taka moja pierwsza sytuacja- powiedziałem, że tak, nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji to dostałem upomnienie i na tym się sprawa skończyła:thumbup1: A więc są też i w miarę normalni strażnicy:wink:
  11. Zerknij na podpis Dev'a:wink:
  12. Sprężyny ma chyba dobrze założone, ja u siebie ostatnio wymieniałem 1BA na 1BE, same sprężyny i miałem mniej wiecej tak samo. A co do tego że tłucze coś, to ostatnio rozmawiałem ze znajomym i mówiłem że zakładałem same springi niższe to pytał czy nic mi nie tłucze właśnie, u mnie nic się nie dzieje ale mówił, że on kiedyś tak miał, co prawda w vectrze b bodajże ale na "komfortowe" amory (nie wiem jakie w oplach te zawieszenia mają oznaczenia) założył springi -30 i mu amory dobijały, wymienił na odpowiednie i problem znikł, może to jakaś wskazówka będzie:wink: ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- ps. mam takie same ściągacze do sprężyn:grin:
  13. Kolega Dev cały czas piaskuje i nie tylko zaciski, wszystko co trzeba piaskuje:decayed:
  14. Tyle ludzi tam było, mogli nayebać tej straży "miejskiej" i ich tam wszystkich pozamykać w tych klatkach:kwasny:
  15. No i gdzie ten filmik?! Jeszcze nie ma?
  16. Sterowanie masz minusem a resztę znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
  17. Sławek, ja u siebie podpiąłem pod grzanie tylnej szyby:wink:
  18. Ale tu nie ma mowy o B5, jest tylko mowa o B6 i B7:wink:
  19. [Audi A4 B6] Skrzynia FZH w 2003 A4 1.9 TDI 130KM jaka inna mozna uzyc???? Zerknij tu, może coś Ci to pomoże:wink:
  20. Tomek, oznaczenie skrzyni biegów masz na wlepce w bagażniku, przy kole zapasowym:wink: Kod skrzyni jest na wysokości kodu silnika tylko po prawej stronie:wink:
  21. Na swojej skrzyni masz oznaczenia, można je też znaleźć na wlepce w bagażniku, na wysokości kodu silnika jest kod skrzyni biegów, tylko po prawej stronie, na zdjęciu jest to FRL, sprawdź u siebie jaki masz kod i potem szukaj skrzyni z takim kodem:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.