Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ja również
-
skrzynia 1.8t problem z 5 biegiem
Ja bym obstawiał synchronizator. Jak dociskałeś to nic nie zgrzytało?
-
numer koła zamachowego
Przeszukaj dział warsztat, tam jest temat o wymianie dwumasa na sztywne koło:wink: Są też numery części:wink:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
No za AUY z wysyłką kurierską tak by wychodziło:wink: Miał ktoś możliwość położyć obydwa obok siebie i porównać? Bo tak jak patrze na zdjęcia to różnic nie ma żadnych:facepalm:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ja za swój od AUY dałem 9zł +20zł wysyłka pobraniowa kurierem:decayed:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Można to sprawdzić na alledrogo, za jeden z AWX'a można kupić kilka z AUY a są praktycznie takie same:wink:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
No właśnie a ja mam u siebie krańcówkę 1-pinową, Wasze są 2-pinowe i może dlatego u Was to bangla:wink: To nic, trzeba zamawiać krańcówki z lifta:wink:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Probowałem złapać masę (śruba w drzwiach) i przykładałem do styku przy krańcówce, mam tam tylko 1 styk, 1 kabelek idzie, przewód brązowy z paskiem. Krańcówka wygląda tak jak ta w aukcji. A jeśli wymieniłbym na taką 2-pinową to dałoby radę podłączyć? http://allegro.pl/audi-a4-b5-czujnik-zamkniecia-drzwi-i4201525662.html ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 22:20 ---------- Łukasz a mógłbyś sprawdzić jaką krańcówkę z tyłu masz u siebie? tzn chodzi mi o to, żebyś sprawdził tak jak ja swoją sprawdzałem, probówką łapiesz stały plus a drugim końcem do styku przy krańcówce i sprawdzić czy w którymś momencie probówka gaśnie? I jaką masz krańcówkę, na 1 czy 2 przewody?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Wg mnie niczym się nie różni, nie widziałem na żywca kolektora od AWX'a a od AUY mam u siebie zamontowany:wink: Ale przeglądając zdjęcia na alledrogo i porównując ze zdjęć oba kolektory nie zauważyłem żadnych różnic, poza ceną na korzyść AUY:whistling: Nie było żadnych problemów z montażem tego AUY u mnie w 1Z:wink:
-
B5 AFN Czy trzeba wymieniać olej w manualnej skrzyni ?
Ale jak koledze skrzynia ładnie pracuje, nic się złego nie dzieje, biegi wchodzą gładko to ja bym nie ryzykował
-
Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
Tylko quattro brakuje:wink: A tak pozatym:thumbup1:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Tam kabel jest koloru brązowego, a ori brązowe kable są od masy. No i tak jak pisałem, jak podłączyłem probówkę pod plus z aku a drugi koniec pod krańcówkę drzwi tylnych to świeciła, tylko nie zgasła po wciśnięciu krańcówki jak to jest przy zamkniętych drzwiach, paliła się non-stop. Ma ktoś pomysł jak to podłączyć? Tak, aby świeciły przy otwarciu tylnych drzwi
-
Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
No tak, tylko ostatnio moja kobieta zapytała mnie czy mam jakieś oszczędności to nie mogłem się powstrzymać i wybuchłem śmiechem:decayed:
-
Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
Czasami zastanawiam się o ile byłbym bogatszy gdyby nie forum:grin:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Coś tam jest, służą tylko do tego, że gong piszczy jak nie zgaszę świateł i do zapalania lampki podsufitki ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Tak na marginesie, orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działają krańcówki tylnych drzwi w przedlifcie? Chciałem podłączyć podświetlenie nóg dla pasażerów z tyłu i sprawdzałem w którym momencie pojawia się tam masa. Wziąłem probówkę w rękę, złapałem stały plus jednym końcem a drugim masę przy krańcówce i żarówka cały czas świeciła, bez względu na to czy wcisnąłem krańcówkę czy nie, to po co ona w ogóle tam jest? Może moja krańcówka coś walnięta jest?
-
B5 AFN Czy trzeba wymieniać olej w manualnej skrzyni ?
Jak nic się nie dzieje to nie wymieniaj, po wymianie tak jak piszesz, mogą dziać się różne rzeczy, chociaż nie powinny:wink:
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja mam przedlifta i nie mam żadnych czujników:kwasny: Chociaż obczaiłem już to, do krańcówki przy oparciu kanapy idzie masa, dam stały plus z aku a tam mase złapie i powinno hulać Te paski led których jest pełno na alledrogo?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie spada, nawet mocno się trzyma, ciężko ją zdjąć zawsze przecież możesz ją trochę pozagniatać żeby sztywniej siedziała:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mówisz o tym drugim kabelku? Ja mam u siebie tylko to na wsuwkę podłączone i jest ok:wink: Nie mam tego drugiego kabla. Też nie miałem u siebie czujnika temp oleju i dokładałem sobie. A co do przylutowania tego konektora żeńskiego to ori jest tam taki konektor, tylko na nim jest jeszcze plastikowa osłonka:wink:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Czyściutki bo niedawno pomalowany i założony:decayed: A na mycie motorowni przyjdzie pora, w środę zamontowałem OCT, niebawem będzie mycie całego dolotu i motorowni:wink:Tak na marginesie, myłem już nie jeden silnik płynem który jest na myjni i powiem, że efekty są mega:naughty: Płyn EN-JEE firmy Tenzi, można poczytać w necie o nim:wink: Ma moc:grin: Oczywiście z żadnym samochodem nic złego się nie działo po umyciu, jeżdżą bez problemu dalej:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tu lepiej widać kostkęhttp://img424.imageshack.us/img424/5661/czujnikgt0.jpg ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- Wciśnij zwykły konektor na czujnik i tyle:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ta wtyczka to zwykły konektor żeński, bodajże ten 6,3mm tylko z plastikową obudową, równie dobrze możesz do kabla przylutować sobie taką końcówkę i tak zostawić Tu na zdjęciu widać kawałek, na tym po prawej stronie http://imagizer.imageshack.us/a/img641/2600/czujnikiopis.jpg
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Wiem, w końcu pracuję na myjni:decayed:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Czarna jest:kox: Brudu nie widać
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
A te lampki miałeś czy sam montowałeś? Chciałem coś takiego u siebie założyć tylko nie mam lampek w drzwiach i zastanawiam się pod co to podłączyć I co to za lampki są? Chodzi mi o te tylne:wink: