Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Frimuś jak tam sytuacja?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Frimuś ta redukcja na kolektor będzie pasowała pod kolektor z sharana? Pod taki VW SHARAN 1.9 TDI 115KM AUY KOLEKTOR SSACY (4067756262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie orientuje się jak tam jest to mocowanie/łączenie dalej z dolotem:facepalm: Swoją drogą właśnie zamówiłem ten kolektor za 9zł ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- pepo99 czym malowałeś kolektor? Jaką farbą? Też chce u siebie pomalować na czarno tylko nie wiem czym żeby było sensownie i żeby zaraz farba nie zeszła:decayed:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Zielony (bodajże trójkąt) od przednich halo powinien świecić tylko przy włączonych halogenach, tak samo z tylnymi, tam pomarańczowy (też trójkąt) powinien świecić tylko na włączonych przecimgielnych
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ja też byłbym chętny:wink: Jak wyliczysz sobie ile za taką "przyjemność" sobie życzysz to daj znać na pw:wink:
-
Wymiana tłoczków z przodu a odpowietrzanie całego układu hamulcowego.
Jak z tyłem nic nie robisz to odpowietrzasz sam przód:wink: a klucz to bodajże 11?
-
Skrzynia biegów
A czemu nie? Rok nie musi świadczyć o stanie samochodu, może być i z '85r ale dobrze utrzymany i po modzeniu nic mu się nie będzie działo:wink: Sam mam 1Z i tylko czekam na przypływ gotówki żeby jakieś 0,216 wrzucić i virusa:naughty: Jak nic Ci się złego nie dzieje z autem to i przy delikatnym programie nic mu nie będzie:wink:
-
Skrzynia biegów
Każda skrzynia od 1,9TDI czy przypasuje bez przeróbek, DUK jest od silnika na pompowtryskach, ma dłuższe przełożenia, czyli Twój 1Z może stać się mułowaty:wink: chyba że planujesz coś modzić, przy sofcie brałbym już tą DUK:wink: jak nie to na Twoim miejscu szukałbym od jakiegoś AFN'a, np EEN, DHF:wink:
-
Tarcze hamulcowe przód niewentylowane wymiana na wentylowane
Wentylowane nie wejdą Ci w jarzmo, są grubsze. Wymieniaj całość na 288 albo 312, ja zmieniłem z 280 na 288 i jest duuuża różnica
-
olej w skrzyni
Wlew oleju jest z boku skrzyni po lewej stronie, strona kierowcy, zaznaczyłem kółkiem:wink:
-
Wtyczka 2 pinowa "wolna" za licznikiem
To nie jest wtyczka od temp oleju, ta od oleju jest mniejsza, ma małe piny, na 100% to nie jest ona, od czego jest to nie mam zielonego pojęcia:kwasny:
-
Masa
Ja mam coś podobnego przykręcone do "+" aku:wink:
-
Wtyczka 2 pinowa "wolna" za licznikiem
Od temp oleju jest 1-pinowa wtyczka, ale czarna:wink:
-
Identyfikacja wiązki
Może to od telefonu? A w słupek idzie do mikrofonu
-
6 biegów skrzynia do b5
Kuba, sorry za ot ale po co chcesz zakładać do 1,6 skrzynie 6b? Na tym szóstym biegu przecież on nie będzie miał siły jechać i będzie palił od c**ja:kwasny: Do diesla 1,9 są tematy ale o 1,6 nie słyszałem
-
[A4 B5] Lampy valeo polift problem ze światłami długimi.
Było już pare razy omawiane co trzeba zrobić żeby drogowe świeciły razem z mijania, przekłada się 1 pin w manetce od kierunków, ale który to nie pamiętam:szukaj: ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/wlaczeniu-swiatel-drogowych-gasna-mijania-to-naprawic-301046/
-
FIS - brak opcji
Jeśli masz przedliftowy fis to w nim nie pokazuje otwartych drzwi, w polifcie dopiero jest taka opcja:wink:
-
Problem z tarczami i klockami zacisk Lucas C54!!!
Nie zastanawiaj się tylko zmieniaj chociaż na 288:wink: Też miałem u siebie 280 pełne i jeszcze w miarę dobre a ostatnio zmieniłem na 288 i jest w chuy różnica na + ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- A i koszt nie jest jakiś strasznie duży:wink:
-
Skrzynia z 1,9tdi 110km do 1.9tdi 90km czy pasuje??
Jadąc 100km/h masz 3 tys obrotów? Może ktoś wsadził skrzynie od jakiegoś benzyniaka:facepalm: Skrzynie śmiało możesz wrzucać od tego 110km. Na takiej skrzyni przy 100km/h powinieneś mieć nieco ponad 2tys obrotów-to duża różnica nawet jeśli chodzi o samo spalanie i "oszczędność" silnika:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bediks, powiesz coś więcej o zmianie przebiegu w przedlifcie?
-
Jednomas do B5 1.8T AJL Quattro
http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/jednomas-tarcza-240mm-1-8t-318159/ Zagadaj z Dev'em, on coś takiego wrzucał do siebie, może Ci ogarnie temat:wink: ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- AJL ma chyba skrzynie 6-cio biegową? Jeśli tak, to ma sprzęgło 240mm a 1Z ma 228mm, ale Dev to ogarnął
-
Jak odkodować radio gdy nie ma kodu
Mógłbyś podać tą stronkę?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Próbowałem takie ale nic nie dawało, spróbuję puknąć w pompkę. A tego odpowietrznika nie zaklejałem niczym bo on przecież musi wchodzić w zbiorniczek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik przedlift, bez cyferek z 96r bodajże, pompkę podłączyłem pod kabelek, który przy starej pompce nie był wykorzystywany a kodowanie znalazłem na chomiku Kodowanie VAG'iem licznika do A4.pdf - opisy, porady, schematy AUDI VOLKSWAGEN SEAT SKODA - auto diagnoza - bananu - Chomikuj.pl
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podłączyłem u siebie ostatnio (w końcu) pompke sprysków z wbudowanym czujnikiem dedykowaną do przedlifta, ale mam z nią problem gdyż cały czas wywala mi że mam mało płynu, nawet jak kodowaniem wyłącze tą funkcje to nic nie daje, dalej drze jape:kwasny:
-
Podświetlenie zegarów
Żarówka RING 12V 1.2W BX8.4D CZARNA OPRAWKA (3943420175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Takie żarówki są w zegarach:wink: