Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. Gwerty jak dla mnie wygląd auta robi swoje:thumbup1: ale mógłbyś ładniej parkować
  2. Jakby to powiedział F. Kiepski: "No i gitara Panie Boczek!" Arnold, bez fochów, ok?
  3. AudiPodkarpacie.pl :: Zobacz temat - [80 B4] światła mijania i drogowe Proszę bardzo, obczaj sobie wpis Tommy Gun'a i to zdjęcie co wrzucił, więcej Ci nie będzie trzeba:wink: ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- A tu masz temat na forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-swiatla-drogowe-przekladce-lamp-h4-soczewke-xenon-19226/
  4. Fabrycznie jak włączysz światła drogowe to mijania gasną, ja tak miałem u siebie i właśnie tak wszyscy mają, jest na forum temat co zrobić żeby mijania nie gasły po włączeniu drogowych- robiłem taki zabieg u siebie i pamiętam tyle, że trzeba we wtyczce od manetki przełożyć 1 kabel, tylko nie pamiętam który i gdzie go przełożyć ;/ Jeśli poszukasz to na 100% znajdziesz
  5. I robiłeś wszystko tak jak tu jest opisane?
  6. Oglądałem już ten filmik, lata konkretnie:wink:
  7. fanthomas18 odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Ja u siebie mam zawieszenie 1BA i założyłem rozpórki górną (A6 C5) i dolną (sam dorabiałem) i różnica w jeździe była bardzo duża, auto dużo lepiej się prowadzi w zakrętach, lepiej trzyma się drogi:wink: Ale odnośnie tego która daje większą skuteczność się nie wypowiem bo montowałem obie jednego dnia i jak przewiozłem potem znajomego po takich trochę krętych drogach to był w małym szoku że tak się ładnie trzyma w zakrętach:wink:
  8. Kupiłem dziś płyn do płukania chłodnic i na opakowaniu "pisze" żeby wlać go do układu jak silnik jest zimny, odpalić samochód na 15 min a potem spuścić cały płyn i wlać nowy, a jeśli ja chce wypłukać samą nagrzewnicę to jak mam to zrobić tym płynem? Rozcieńczyć go z wodą, z płynem chłodzącym i wlać do nagrzewnicy, zaczekać trochę a potem to spuścić i wydmuchać? ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Ten płyn do płukania chłodnic kupiłem taki jak w aukcji K2 DO CZYSZCZENIA PŁUKANIA CHŁODNICY SZCZECIN (3880653787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. Tylko jak będziesz go podłączał to tam nie do końca mogą Ci się kostki zgadzać, ja tak miałem u siebie, pomógł mi to ogarnąć grippen, wysłał mi schemat, który dostał od któregoś z użytkowników, działał i u jednego i u drugiego, u mnie też działa, jak chcesz to napisz na pw to Ci go podeślę Ogólnie nie wpinałem się w kostki przy ecu tylko bezpośrednio pod samo ecu:wink:
  10. Pytanie o hajs, przy takim projekcie jest raczej nie na miejscu Projekt naprawdę kox:kox: ja się podnieciałem jak założyłem u siebie tempomat:facepalm: a tutaj takie przeróbki idą że szok:wink: a zapytałem tak z czystej ciekawości:wink: sorry za pytanie i ot:decayed:
  11. Kowi, tak orientacyjnie, ile wydałeś na mody? Na same mody, nie mówiąc o utrzymaniu auta:wink:
  12. Chyba tylko przez zmianę pompki centralnego, ale niech się inni wypowiedzą, którzy wiedzą więcej:wink:
  13. W przedlifcie tak właśnie jest, że lampka zapala się dopiero po otwarciu drzwi:wink:
  14. A co do tej myjki ciśnieniowej, pracuję na myjni samochodowej typu karcher i na jednym z programów jest woda (o temperaturze 50st) z proszkiem myjącym, jest to program typowy do mycia samochodu, czy zamiast tego roztworu octu można by potraktować nagrzewnicę samym tym programem z gorącą wodą z proszkiem? Nic w nagrzewnicy się nie uszkodzi od ciśnienia wody?
  15. fanthomas18 odpowiedział(a) na Debian27 temat w Układ Jezdny
    A osłony tarcz będą pasować? Czy też trzeba zmienić przy swapie z 280/15 na 288/25?
  16. Może po prostu tak zostało zbudowane, żeby wytrzymywać jak największe przebiegi na seryjnym sprzęgle. Ja to rozumiem tak, że jeśli seryjne sprzęgło z 90-cio konnego silnika wytrzymuje taki moment to jest w stanie wytrzymać więcej ostrej jazdy a jeśli jest w stanie wytrzymać więcej ostrej jazdy to wytrzyma jeszcze więcej spokojnej jazdy, czyli wymiana sprzęgła przy większych przebiegach:wink: Takie jest moje rozumienie tego:decayed:
  17. AWX ma 228mm:wink: a AVF na 240 tak jak Michał pisze:wink:
  18. Ja kiedyś miałem u siebie i średnio byłem z tego zadowolony, jakościowo kiepska muzyka była z transmitera a ta sama muzyka nagrana na płytę grała dużo ładniej, samo radio (przykładowa Eska) też grała ładniej:wink: Ale znajomi którzy też mieli transmiter chwalili go ale ze względu na to, że dużo łatwiej i szybciej można zgrać muzykę na niego chociaż i z jakością u nich nie było tak źle, widocznie mój się trafił jakiś kiepski bo część z nich używała takich samych jak ja miałem:wink:
  19. Ale tylko w pewnym stopniu można to korygować
  20. Z tego co się orientuję to chyba nie:wink:
  21. przód 13cm a tył bodajże 16cm ale pewny nie jestem:wink:
  22. Powinno dać się tylko mrugnąć drogowymi, na stałe nie powinny się zapalać
  23. W temacie o wymianie licznika na fis jakiś czas temu coś mówili że komputer mierzy czas otwarcia wtrysków czy coś takiego(?) Nie pamiętam jak dokładnie to było, przejrzyj kilka stron wcześniej tamten temat:wink: ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- O proszę http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index444.html#post3949627
  24. Chodzi o spalanie pokazywane na fisie, który swoją informację czerpie z ecu:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.