Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Dziwny kabel w schowku
Najprościej będzie jak sprawdzisz gdzie jest podpięty koniec kabla:wink:
-
Podświetlenie zegarów
Powinny byż podświetlone, sprawdź żarówki w liczniku:wink:
-
Różnica w sprzęgle między audi80 a a4 w 1Z?
Ja w swoim 1Z mam obecnie sprzęgło z B4 1Z i wszystko hula, nie było żadnych problemów z montażem jak i po montażu, jedyna różnica to różnica w cenie na korzyść B4:wink:
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Zerknij pod tylną kanapę jaki masz sterownik, czy masz ABS czy ABS/EDS:wink:
-
Zestaw naprawczy zacisku tył
Dzięki Damian, ale ja chce wymienić u siebie też tłoczki i kupić wszystko w jednym zestawie:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli to jest taka uszczelka jak na dole pompki tylko o innej średnicy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To jakbyś mógł to podeślij te fotki i wymiary na pw:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A będziesz ją do siebie wkładał czy jest Ci zbędna? To przygarnąłbym:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego pod ten mod jest też inny zbiornik. https://lh6.googleusercontent.com/-ssRMzm27Xfc/Uq7gp_-n7NI/AAAAAAAABik/kvFaTWj2NOs/w732-h549-no/IMG-20131214-WA0008.jpg To jest mój zaraz po zakupie. Rozmontowałem wszystko, wyczyściłem i na nowo zmontowałem. Ten nosek przez który Ci się przelewa wchodzi w uszczelkę a następnie do otworka w zbiorniczku. Jeśli chodzi o kontorlę to jest różnica w przedlifcie i polifcie. W przedlifcie pompka daje zwarcie do masy po skończeniu się płynu w polifcie jest odwrotnie czujnik osobno jest montowany i daje stały - ale po opadnięciu poziomu płynu rozwiera i daje znak na zegarach. Nie jestem też pewny czy to dokładnie + czy - idzie przez czujnik. Można zjarać zegary. Czujnik poliftowy jest dwupinowy osobno montowany w zbiorniczku a jego zasada działania jest inna jak w przedlifcie. Dla zainteresowanych mogę zrobić foto bo kiedyś takowy zakupiłem nim się okazało że do przedlifta jest potrzebny inny. P.S. Sorry że tyle to trwało ale nie miałem czasu tu zaglądać Piotr, masz może ten zbiornik gdzieś na wierzchu czy zamontowany? Chodziłoby mi o nr tej uszczelki, ew jej wymiary jakieś, może coś dopasuję w domu:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest, jak robie szybki test wskaźników (naciskam 1 raz przycisk od ustawiania zegarka) i tam normalnie jest kontrolka od sprysków
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik też mam przedlift i nie pamiętam dokładnie ale chyba grippen mówił że przy zegarach przedlift musi być taka pompka jaką kupiłem+kodowanie, zrobiłem tak ale nic to nie daje w dodatku płyn spierdziela:kwasny:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam przedlifta i w przedlifcie taki czujnik był ori i taki powinien być, na początku kupiłem zwykły czujnik, wywierciłem dziurę i go zamontowałem ale nic nie dawał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Płyn mi się przelewa z tej rureczki zaznaczonej na fotce, kupiłem taką pompkę bo chciałem mieć właśnie tą kontrolę, dla sprawdzenia podłączyłem pompkę i nie wkładając jej do zbiorniczka odpaliłem silnik, czekałem trochę ale nic nie wywaliło, żadnego błędu o niskim poziomie płynu:kwasny: pompka ustawiona była pionowo- tak jak byłaby w zbiorniczku, kodowanie też zrobiłem i nic:kwasny: Jeśli zalepie tą dziurkę silikonem to nie będzie to nic przeszkadzało?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Piotr, o jakiej uszczelce mówisz? Ja wcześniej u siebie miałem zwykłą pompkę, bez tego "czujnika", podpiąłem do tej przewód o sprysków, pociągnąłem sygnał do zegarów, zamontowałem ją i okazało się, że jak na lałem płynu do pełna to zaczął uciekać tamtędy, tzn w miejscu które zaznaczyłem na fotce. Gdzie swoją silikonem opierdzieliłeś? Możesz na fotce zaznaczyć?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam taki problem, zamówiłem na alledrogo nową pompkę do sprysków z czujnikiem do fisa do przedlifta, ale po założeniu jej i zalaniu płynu do zbiorniczka płyn spierdziela w miejscu zaznaczonym na fotce, no i pytanie, pompka uszkodzona? Czy jest jakiś specjalny sposób na jej montaż? Moje pytanie w sumie jest powiązane z tematem bo jest to "mod" podlegający pod wymianę zegarów na fis:decayed: Nie chciałem zakładać drugiego tematu, sorry za ot. ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Tam w środku lata coś, nie wiem czy tak ma być, czy pompka jest uszkodzona, czy to ma tak być, tzn lata w tej części odpowiadającej za wysyłanie info na fis, nie w samej pompce (czyt. silniczku) jakby jakaś kuleczka latała tam:facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bo Ty masz u siebie zegary przedliftowe, kostki są inne, musiałbyś przejściówki z kostek zrobić
-
Problem z FIS
A co chcesz zrobić z tym fisem? Spróbuj tu:wink: Aceef
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rozbierz zegary, zdejmij wskazówki, zrób test zegarów i załóż wskazówki w odpowiednich miejscach, tzn na teście wskaźników obroty na 3tys a prędkość na 100km/h:wink:
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
Na wlepce w bagażniku- obok koła zapasowego masz wszystkie dane, będzie tam info jaką masz skrzynie:wink:
-
Zestaw naprawczy zacisku tył
No to u mnie wyszło trochę taniej, ale myślę, że moje malowanie nie ma porównania z Twoim:wink: No ale jak pomaluje tak będę miał
-
Zestaw naprawczy zacisku tył
Nie wiedziałem że AutoFren ma katalog:wink: i to katalog taki nawet w porządku:wink: jakby ktoś szukał to taki zestaw ma nr D41941C:wink: ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- dzięki dev:wink: ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Tak na marginesie, to ile by u Ciebie kosztował taki kompletny remont z malowaniem? Bez wymiany tłoczków:wink:
-
Zestaw naprawczy zacisku tył
Robię swapa przodu na 288/25 i przód mam już pomalowany, lada dzień będę składał i zakładał, malowałem w domu i tył też chce w domu pomalować żeby kolor ten sam był a chodzi mi o numery tych zestawów, czy w icarsie wszystko po vinie dobiorą?
-
Zestaw naprawczy zacisku tył
Witam Jako że ferie się zbliżają to zamierzam w tym czasie zrobić remont tylnych hebli wraz z malowaniem i do tego potrzebuję jakiegoś numeru zestawu naprawczego tylnego zacisku do mojego przedlifta. Potrzebuje komplet gumek, uszczelnień+tłoczek. Myślę, że całe info posiada dev:decayed:
-
Czyszczenie nagrzewnicy jak leci słabe letnnie powietrze przy 90 C
Jak ciepły był ten roztwór jak go wlewałeś?
-
Sterownik centalnego zamka- instalacja.
W każdej przedliftowej B5 jest sterowanie minusem? Też mam problem ze starym pilotem i zakupiłem nową centralkę ale nie do końca rozgryzłem jak to podłączyć