Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale tam wcześniej chyba chodziło o to, jak zmienić dystanse do wymiany a nie jak skasować inspekcje etc, sprawdzałem u siebie i inspekcje mam na 12 tys a chciałem przestawić na 10, wie ktoś jak to ogarnąć?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dokładnie, ja bym chcial też u siebie zmienić, tylko że mam przedlifta z fisem, nie wiem czy jest w tym jakaś różnica:wink:
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
To bierz, nie zastanawiaj się
-
Mniej paliwa w zbiorniku niż pokazuje wskaźnik
Albo może niech zrobi test zegarów najpierw i sprawdzi czy wskaźnik dobrze pokazuje?
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
No niby tak, niby są tam takie oznaczenia ale nie wiem czy będzie to pasowało. Poszukaj w etce czy jakiś katalogach jakieś obrazki Twojego docisku i tego z aukcji, może będą na nich wymiary to sobie porównasz:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To może ten gruby to stały +?
-
czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????
To jest docisk pod sprzęgło 210mm a w 1Z jest 228mm, czyli nie będzie pasować, będzie pasować od audi 80 1Z, ja kupiwałem całe sprzęgło do siebie do B5 1Z i kupiłem właśnie takie od 80-tki też 1Z i wszystko pasuje:wink: chcesz tylko nowy docisk? Mam docisk od 1Z ale używkę ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- A kupiłem nowe kompletne sprzęgło sachsa od audi 80 1Z za 389zł
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
To weź ze sobą jakąś ładną pasażerkę:decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Kowi ale oczywiście nic nie nagrałeś?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sorry za głupie pytanie, ale jak skorygować vagiem wartości spalania pokazywane na fisie?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dawaj, nie będziemy się śmiać Nie no, wrzucaj, chodzi o sam wygląd felg w połączeniu Twoim z autem:wink:
-
Jaka skrzynia do 1,9 tdi 1Z +130HP
To wrzucaj DQS z A4 B5 2,5 TDI:decayed: 6-biegowa:wink: tylko tutaj trochę roboty już jest, ale wszystko do ogarnięcia bezproblemowo:wink:
-
Jaka skrzynia do 1,9 tdi 1Z +130HP
I to i tu jest motor 1,9 TDI to powinna podejść bez żadnych problemów, ale 100% pewności Ci nie dam:kwasny: ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Nie pamiętam jakie są jeszcze inne kody tych skrzyń, ale DUK jest w polifcie 115km
-
Jaka skrzynia do 1,9 tdi 1Z +130HP
No właśnie ta co Ci pisałem, czyli DUK, przy niej będziesz miał większą prędkość przy niższych obrotach, aczkolwiek wiąże się to z delikatną utratą mocy:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dokładnie, tak jak Adam pisze, oni to muszą wziąć pod uwagę, oni muszą to tak wyliczyć, wziąć wszystkie dołożone i uszkodzone części pod uwagę żeby auto po zrobieniu wyglądało tak jak przed:wink: Gdybyś wziął opcję naprawy to musieliby Ci go doprowadzić do takiego stanu, jak przed kolizją także niczym się nie martw tylko opisuj postępy:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zrób przymiarkę do auta:kox:
-
Jaka skrzynia do 1,9 tdi 1Z +130HP
EEN jest bodajże od poliftowego AFN'a, czyli przełożenia ma nieco dłuższe niż w 1Z, jakoś bardzo nieodczuwalne nawet, ja bym szukał DUK'a od polifta na pompowtryskach:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja yebie:facepalm: nie zamawiałem wcześniej pompki bo stwierdziłem, że może trafie na forum razem z kostką a tu widać kostka nie potrzebna:facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem, że taką muszę mieć, tylko musze mieć też kostkę do niej:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie no, tego to się domyśliłem akurat:decayed: Zastanawiałem się nawet czy tyłu też nie podpiąć ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- A jeśli mam u siebie popięty czujnik sprysków ten na 2 piny i zrobiłem kodowanie to powinno mi wywalać małą ilość płynu na fisie? W przedlifcie czujnik jest razem z pompką z tego co się orietuję. Próbowałem wyciągnąć trochę płynu, żeby był poniżej czujnika i nic się nie dzieje, nie wywala nic ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- czujnik teraz u siebie mam taki VW SEAT AUDI CZUJNIK PŁYNU SPRYSKIWACZY 7M0919376 (3829335106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki Artur:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Klocki kupie z czujnikiem, tylko wcześniej miałem zwykłe bez czujników i nie mam nic w samochodzie pod czujniki, będę musiał pociągnąć kabel od klocka do licznika, tylko nie wiem gdzie w licznik się wpiąć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Orientuje się ktoś może jak w przedlifcie dołożyć kontrolę zurzycia klocków? Do swojego przedlifta wrzuciłem zegary z fisem też z przedlifta i chciałem sobie podłączyć tą kontrolę klocków, gdzie muszę podpiąć czujniki?
-
Luźna tarcza.
dev w każdej tarczy powinna być taka dziura? Sprawdzałem u siebie i nie mam tej dodatkowej dziury w tarczy, tarcze mam pełne 280
-
Pompa, sprzęgła A4 B5 2000R.
No fakt, nie zauważyłem:facepalm: Sprawdź u siebie czy na 100% masz przewód w pompie sprzęgłą na tą zawleczkę, czy nie jest wkręcany, może się okazać, że jest wkręcany- to Ci ułatwi sprawę