Treść opublikowana przez fanthomas18
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Czyli że masz sprężyny 1BE na sprzedaż?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Grzesiek, zakładaj H&R a ja biorę od Ciebie sprężyny 1BE:decayed: Pękła mi dziś jedna:kwasny: i szukam 1BE:wink:
-
naprawa buzera głośnika sygnału dzwiękowego powiadomień
Zrob test segmentow wyświetlacza, tam będzie test gonga to sprawdzisz czy buzzer masz sprawny czy problem lezy gdzie indziej:) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrzanie układu hamulcowego
U mnie działa link:wink:
-
Brak mocy na 4 i 5 biegu
Ja bym sprawdził wężyki od podciśnień Kiedyś miałem coś takiego u siebie, max 120km/h i nic więcej, na 1, 2 i 3 biegu przyspieszał normalnie, okazało się, że były poparciałe, wymiana pomogła:wink:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Numer do Dev'a masz pod jego wpisem:wink:
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
PW To jedź do jakiegoś mechaniora niech Ci to ogarnie:wink: Przecież to jest minuta roboty to nie skasuje Cie nawet dużo:wink:
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Piteros, mi jakiś czas temu padł wysprzęglik i też miałem plastikowy u siebie, wymieniłem na nowy a za jakiś czas zaczął mi lecieć płyn z tego łączenia przewodu z wysprzęglikiem i kaplica, uciąłem ten przewód, kupiłem nowy metalowy wysprzęglik, kumpel mi zarobił końcówkę tego przewodu żeby pasowała pod nowy wysprzęglik i teraz jest miodzio:wink: tak będzie najszybciej i najtaniej:wink: Też bym Ci to radził Btw, pisałem w Twoim ogłoszeniu w dziale sprzedam, wyskrobiesz coś tam?
-
Wymiana tarczy i klocków. Jak?
Tarcza 280 (jesli mowa oczywiście o tarczach litych, niewentylowanych) ma 13mm grubości a tarcza 288 ma 25mm, nie wiem jakim sposobem wsadziles je u siebie[emoji1]
-
Jakie sprzęgło ? POMOCY !! ;D
A różnic w tych firmach między sprzęgłami nie ma, ale nie wiem czemu wolałbym sachsa:wink:
-
Jakie sprzęgło ? POMOCY !! ;D
Nie ma różnic, równie dobrze możesz kupić sprzęgło od Audi 80 B4 z silnikiem 1Z i będzie pasować wszystko, sam tak u siebie mam:wink: Jedyna różnica to różnica w cenie:wink:
-
Wymiana tarczy i klocków. Jak?
Musisz wymienić zacisk, jarzmo, tarcze i klocki, ew jeszcze osłony tarcz:wink: w dziale sprzedam chłopaki sprzedają zestawy potrzebne do przekładki:wink:
-
Montaż oświetlenia gleby przy otwartych drzwiach
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-podswietlenia-nog-otwarciu-drzwi-50214/ Ja u siebie podłączałem to niedawno, też w przedlifcie i wszystko działa jak należy:wink: ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- Przekaźnika żadnego nie trzeba, wpinasz się w kostkę przy nogach kierowcy bądź pasażera, w zależności od tego co chcesz podłączyć W temacie któy wkleiłem jest wszystko opisane:wink:
-
Pęknięty pasek wieloklinowy
Kiedyś miałem taką sytuację, tylko że ja miałem do domu jakieś 30km i dojechałem, bez ładowania, wspomagania etc:wink: następnego dnia po złożeniu nawet odpalił bez doładowania aku:wink: Ja bym ryzykował, ile przejedziesz, tyle przejedziesz, zawsze bliżej do domu i krócej będzie holować jakby się jednak nie udało:wink: tylko wiesz, wyłącz wszystko co zbędne a ciągnie prąd, jak w dzień będziesz jechał to i bez świateł możesz jechać, jak się policja zatrzyma to powiesz im jaka sytuacja i powinni zrozumieć
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Listwy progowe poliftowe podchodzą p&p do przedlifta?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bierz GTB:banan:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To sie zlozymy i Ci kupimy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi wrzuc tu numer konta, zrobimy składkę na tylną wycieraczkę:grin:
-
Większe tylne hamulce do B5 FWD
http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/upgrade-hamulca-tylnego-autach-fwd-280mm-326169/ Tadam:decayed:
-
Ubezpieczenie dla żony
No tak, ale na bezrobocie mogę się zarejestrować dopiero w październiku, jak skończy mi się ubezpieczenie szkolne:kwasny: ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 20:24 ---------- Orientuje się ktoś jeszcze w temacie? Podpowie ktoś coś?
-
Ubezpieczenie dla żony
Witam Zacznę od tego, że w sobotę (24.05.2014) wstępuje w sakramentalny związek bla bla bla:decayed: Moja przyszła żona obecnie jest podciągnięta pod ubezpieczenie swojej mamy, teraz studiuje i dalej korzysta z jej ubezpieczenia, ja jak narazie mam swoje ubezpieczenie szkolne (do września 2014) no i ona męczy mnie żebym znalazł pracę w której potencjalny pracodawca mnie zarejestruje:decayed: i wtedy ona będzie korzystać z mojego ubezpieczenia. Ale że to są moje ostatnie "wakacje":facepalm: to chce trochę odpocząć i nastawić się psychicznie na pójście do pracy:grin: Z tego co mi mówiła to po śłubie nie będzie mogła już korzystać z ubezpieczenia mamy, no i moje pytanie, co dalej? Ubezpieczenia w szkole sobie nie wykupowała, gdyż była i jest ubezpieczona u swojej mamy, ale z tego co mi mówiła, to po ślubie nie będzie mogła już korzystać z tego ubezpieczenia i musimy szukać czegoś nowego, ma się dowiedzieć jak to jest u niej w szkole z ubezpieczeniem lub ew. szukać jakiegoś indywidualnego ubezpieczenia. Jeśli ktoś się orientuje jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji to proszę o pomoc:wink: A jest to ważne, gdyż spodziewamy się syna ma się urodzić 17 września, także chodzi tu też o ubezpieczenie dla niego:wink:
-
[B5 AFF] SWAP hamulców z 280 na 288
Dokładnie, gładkie dobre tarcze i klocki i też się dużo spokojniej jeździ w porównaniu z 280:wink:
-
Zaślepienie EGR- zalety i wady
vp-tdi powiedz więcej na ten temat:wink:
-
[B5 AFF] SWAP hamulców z 280 na 288
Jest wieeeeeelka różnica:wink: W mieście też się hamuje i to dużo więcej niż w trasie czy poza miastem a tarcze wentylowane=lepsze chłodzenie tarcz=lepsze hamowanie:wink:
-
Zaślepienie EGR- zalety i wady
CZIKITA ja się wzorowałem tym Mój "oil catch tank" : Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -