Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Rezanie bixenonu
Chyba w każdych lampach tak jest, że zostaje plama przed samochodem, nawet przy zwykłych żarówkach H7 czy innych a u siebie może masz po prostu lampy ustawione żeby Ci wysoko świeciły i ta plama jest większa? Albo na zwykłych żarówkach tego nie zauważyłeś bo bix świeci o niebo lepiej Pytanie do użytkowników bixów: Czy po założeniu bixów miał ktoś problem ze słabym odbiorem i trzeszczeniem CB radia? Po założeniu u siebie mam taki właśnie problem, wszystko podłączone tak jak jest to tutaj opisane z wyjątkiem przekaźnika od dziennych, ja kupiłem moduł z alledrogo żeby dzienne zapalały się dopiero po odpaleniu samochodu a nie po zapłonie. Przetwornice mam u siebie koito, żarniki ori philipsa D2S od kolegi H4mm3R z forum. Trzeszczenie występuje dopiero po włączeniu mijania, przy wyłączonych światłach i na pozycjach CB odbiera bez zarzutów
-
Rezanie bixenonu
Ja bym powiedział, że to normalne;)
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Sprawdzałeś może czy u siebie też tak masz? Spróbuję jeszcze coś kombinować Goli, sprawdzałem dziś z elektrykiem tą manetke swoją i na początku nie dawała żadnych oznak życia na wskazanych przez Ciebie pinach, rozebraliśmy ją, złożyliśmy i jest tak jak mówisz, widocznie coś nie stykało w niej:) dzięki za pomoc jeszcze raz:)
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Skąd wiesz że nie mam? To jest ta kostka co od fisa? To ją mam Dzięki za pomoc Sprawdzałem tak jak mówiłeś i nie działa nic:/ zero reakcji, próbowałem na różne sposoby ale nic się nie dzieje:/
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Każde quattro ma EDS
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
Szybkie pytanie bo wcześniej nie było jednoznacznej odpowiedzi, czy fotele od sedana B5 polift będą pasowały do sedana B5 przedlift? Jedne i drugie mają nieskładane oparcia. Podejdą p&p? Nikt nie wie?
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Chyba nie powinno tak być
-
Słabe światła przednie
Tam szukaj
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Sprawdzałem probówką i nic nie wywnioskowałem Nowa manetka w dużej kostce ma 1 pin więcej niż jest w mojej wtyczce, próbowałem probówką złapać plus i ten wolny pin, masę i wolny pin i nic nie wywnioskowałem. Oczywiście przy próbach naciskałem ten guzik na manetce. Z tego co pamiętam to na tym dodatkowym pinie w manetce jest stały plus. To jest bodajże ten pin, który zaznaczyłem na fotce http://www.directupload.net/file/d/3780/rjzbpdo8_jpg.htm Ja w swojej kostce mam tam pusty slot
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Ok, dzięki Daj mi na pw nr do siebie to Ci przypomnę
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Ja chce kupić spryski od Pana Tadeusza, zamontować je w swój zderzak, zbiornik na 2 pompki już mam i chciałbym podłączyć pompkę od sprysków tak, żeby włączać spryski lamp tym guzikiem na manetce co jest w avancie od spryskiwacza tylnej szyby. Ja mam sedana, więc ten guzik jest u mnie niewykorzystany. Manetkę od avanta już kupiłem, w wolnej chwili chciałem sobie zrobić całą instalację żeby mieć już gotową Po prostu chce mieć spryski lamp podłączone pod osobny włącznik, żeby je włączać kiedy chce a nie przy każdym myciu szyby
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Mógłbyś rozwinąć trochę swój komentarz? Mi chodzi o podłączenie tego tak, żeby mieć osobny guzik do sprysków lamp i żeby to było w miarę ori rozwiązanie, tzn ori guzik, ten od sprysków tylnej szyby się nadaje idealnie tylko ni chu chu nie wiem jak to podłączyć
-
co wsadzić do AHU
Lapek, pucuj się co wiesz o hybrydzie 1Z
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
Witam Orientuje się ktoś, który pin odpowiada za włączenie spryskiwacza tylnej szyby w B5 przedlifcie avancie? Chciałem pod ten guzik podłączyć spryski lamp Nikt nie wie?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
jak masz nr do gwertego to podrzuć na pw Wejdź w jakikolwiek post Gwertego i w podpisie masz do niego nr
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Nikt nie wie? Nikt nie wie?
-
Audi A4 b5 1.9TDI - zwiększenie dawki paliwa
W adaptacjach bodajże kanał 1. Tam w linijce pod numerem kanału masz jakąś wartość i guzikami "up" "down" ustawiasz taką, jaka będzie Ci pasowała, jak będziesz zmieniał sobie tą liczbę to automatycznie dawka Ci się będzie zmieniać
-
Co sie zmieni po chipie?
U mnie przy takim samym stylu jazdy spadło
-
Co sie zmieni po chipie?
Co do spalania to tak jak pisałem wyżej, teraz jeżdżąc bardziej agresywnie jest TAKIE SAMO jak wcześniej przy spokojnej jeździe
-
Co sie zmieni po chipie?
Przy takim samym stylu jazdy jak najbardziej w tym tygodniu sam się o tym przekonałem Tzn u mnie po chipie przy bardziej agresywnej jeździe spalił mniej więcej tyle samo co wcześniej przy w miarę spokojnej
-
Dwa kabelki
Ciężko będzie komuś cokolwiek stwierdzić, musiałbyś wrzucić jakieś zdjęcia tych kabelków albo napisać z której kostki dokładnie wychodzą
-
Polerowanie kloszy lamp PlastX czy Zestaw CarPlan
I autosol ręcznie czy sprzętem jakimś?
-
Zgrzyt przy uruchamianiu
Może bendiks w rozruszniku się za wolno cofa i "zgrzyta" o koło zamachowe?
-
Rezanie bixenonu
bidzio, masz graty do samopoziomu do B5? Ile za komplet, tj. czujniki, sterownik i wiązka? Może być i bez wiązki. sorry za ot
-
Rezanie bixenonu
Lampy mam już poskładane, muszę zamontować przetwornice i żarniki, lamp jeszcze na auto nie montowałem