Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Rezanie bixenonu
Z tego co pamiętam to gwerty bierze 350zł za przeróbkę lamp z jego projektorami i chyba malowaniem (malowania środków nie jestem pewien). Przetwornic i żarników nie ma w tej cenie
-
Lepsza turbina do AHU na WG
adifekU niego cena zależna od tego co chcesz ze swoją zrobić, 800-1000zł
-
Dodatkowy kabel antenowy
Dokładnie, miałem u siebie taką
-
Immobiliser
W dziale warsztat w tematach o B5 szukaj tematu "immobiliser" http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1588-Immobilizer
-
zbiornik wyrównwczy
A czujnik podłączyłeś/wsadziłeś w zbiorniczek?
-
Kierownica multifunkcyjna A4 B5 przedlift
Trzeba lutować kable, wtyczki są inne
-
Lepsza turbina do AHU na WG
Tak, to on
-
Lepsza turbina do AHU na WG
Daj znać dla potomnych jak coś wydumasz Jakiś czas temu widziałem info, że robią hybrydę AHU/AWX, nic więcej na ten temat nie znalazłem
-
Rezanie bixenonu
Ja polaryzacje w swoich soczewkach sprawdzałem na krótko do aku, potem oznaczyłem sobie "+" i zmontowałem, nic się nie spaliło, wszystko działa jak należy
-
soczewka
Ciężko wyjąć żarówkę na wzór i podjechać na pierwszą lepszą stację paliw? Jakbyś poprosił kogoś na stacji to nawet by Ci ją wymienili.
-
Alternator , klosze lamp.
Jak to ktoś ostatnio napisał odnośnie czyszczenia takich lamp- najlepiej zrobić to młotkiem a potem wrzucić lifty
-
Problem ABS
Poziom płynu jest?
-
Dziwny objaw w zbiorniku płynu chłodzącego...
Układ zapowietrzony?
-
Listwy boszne z polifta do przedlifta
Obstawiam że nie podejdą, przedlift ma wąskie listwy, polift szerokie. Listwy na drzwiach są na takim przetłoczeniu, które jest odpowiednie do danej listwy. Wymieniając listwy na drzwiach musiałbyś wymienić też te na błotnikach- sytuacja taka sama
-
Jaki smartfon wybrać?
Kup jej galaxy S4 (tylko i9505-jest z LTE) ja taki mam od ponad pół roku jak sobie go kupiłem to moja żonka zaraz taki chciała teraz też ma taki i jesteśmy zadowoleni
-
Rezanie bixenonu
Przejrzyj ostatnie 2 strony a znajdziesz numer do niego.
-
jak wyjąć silniczek regulacji lamp polift?
To po prostu Twoje zdolności nie działają
-
jak wyjąć silniczek regulacji lamp polift?
Przecież Ci tłumaczyłem jak krowie na rowie Przyjedź z tą lampą do mego miejsca pracy
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Jestem po montażu pompy ABS/EDS. Przemek dzięki wielkie za wiązkę i pomoc Te adaptery czy jak to się zwie u siebie musiałem wyrzucić, zakładałem u siebie takie złączki co Przemek wyżej linka wrzucał i przez nie nie mieścił mi się przewód przy zbiorniczku wyrównawczym. Układ bezproblemowo się odpowietrzył. Przemek jeździłeś już pewnie z EDSem po śniegu, błocie etc, jak wrażenia? Ja wczoraj wszystko zmontowałem i nie było jeszcze okazji To zaznaczone na zielono można wywalić
-
Rezanie bixenonu
Jakikolwiek czarny mat odporny na temperaturę
-
Podłączenie radia - który kabel we wiązce to plus po zapłonie A4 B5 1998
Też przed chwilą patrzyłem u siebie i nie mam przy radiu + po zapłonie, tylko stały z aku
-
Rezanie podświetlenia nóg
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41220-all-b5-montaz-podswietlenia-nog-po-otwarciu-drzwi/
-
Rezanie bixenonu
Ja mam u siebie taką soczewkę i jak jest w takiej pozycji jak na fotce to żarnik jest zablokowany że nie wypadnie, żarniki mam d2s
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Dobre pytanie, też chciałbym to podłączyć u siebie
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Masz schemat do tego? Co było w zestawie ze sterownikiem?