Treść opublikowana przez fanthomas18
-
brak sprzęgła
Płyn w zbiorniczku jest? Próbowałeś wrzucać biegi na odpalonym silniku? może pękł przewód idący od pompy sprzęgła przy pedałach do wysprzęglika? Albo wysprzęglik się rozleciał? Jak wyciągniesz pedał ręką i wciśniesz to dalej to samo?
-
Akumulator jaki ?
Ja jakbym miał kupować to tylko coś markowego, u siebie 5lat mam varte i nigdy nie miałem problemów z odpaleniem w zime Lepiej dorzucić parę groszy i zimą spać spokojnie
-
zamiary na tuning. AFN.
Co do OCT to wpisz sobie w Google to zobaczysz jak to wygląda, są też opisy na to samemu zrobić. Kolektora ssacego nie kupuj od awx tylko od sharana auy, to jest praktycznie to samo a kilka razy tańszy jest ten z sharana, mam taki u siebie i zapłaciłem za niego jakieś niecałe 30zl z wysyłką
-
zamiary na tuning. AFN.
Zależy w jakie moce celujesz, można się pokusić o fmica (centralny intercooler) dzięki niemu auto latem nie będzie miało ubytków mocy. Co do przechowywania wtryskow, utnij górę od butelki plastikowej, nalej ropy i je tam wsadz, pompa też dobrze żeby była zalana ropą
-
zamiary na tuning. AFN.
Wystarczy poszukać https://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/
-
Uciekajacy plyn
W tym przypadku nie chodzi chyba o typową usterkę w B5, czyli plastikowy trójnik w którym siedzi czujnik temperatury cieczy, tu jest metalowa rurka, tzw magistrala wodna, tak Pawle?
-
IC do A4 B5 tuningowy
A ten od fmic.pl 550x140x65 nie wejdzie?
-
Jak i gdzie tego szukać?! Zacisk tylny
A nie lepiej kupić zestaw naprawczy i samemu go zrobić? Ew oddać do mechanika żeby ogarnął? Można tez poszukać używki na allegro
-
częściowe podświetlenie licznika przedlift i zmiana na inny przedlift i niezbędne zabiegi
Musisz szukać licznika z zegarkiem bez cyferek (3,6,9,12) Np taki tylko do diesla http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-1-6-8v-8d0919035cx-anglik-i6621279265.html
-
Jaka skrzynia 6 do AJM ~230KM/400nM?
Przy DQS koszty wcale nie są jakoś tragicznie większe, do wymiany (oprócz skrzyni) wybierak i sanki. Mi się trafił cały zestaw za 800zł, skrzynia, sanki, wybierak. Ale 6ty bieg bardzo się przydaje, w trasie jest ekonomiczniej przy 3tys obrotów jest ~165km/h. Ja jakbym miał wybierać to wolałbym dołożyć i wrzucić 6b
-
jakie sprzeglo afn 440nm ?
U mnie ori docisk 1Z+ tarcza obita kevlarem nie daje rady przy ~350nm, ślizga się. Jakiś czas było dobrze a ostatnio zaczęła się ślizgać, wodzu, jak Ty jeździsz że Ci to wytrzymuje?
-
Skrzynia biegów AFF DO 1Z
Podejdzie p&p, bez przeróbek
-
Gaśnie sobie brak słów
Ja bym obstawiał układ paliwowy, paliwo cofa się do zbiornika, wypali to co jest w filtrze i gaśnie, później zaciągnie na nowo i chodzi
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
To u mnie myjesz auto
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Radzymin? Pracuje w Radzyminie jeździsz czasami na myjnie bezdotykowe?
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Ooo, WWL? Muszę obadać na żywca
-
2.5 AFB drobne mody, intercooler, dolot, filtr, wydech
Oba intercoolery które podałeś powinny się zmieścić przy delikatnym podcięciu belki aczkolwiek oba mają wyjścia prostopadle względem IC i tu może być problem przy montażu, do B5 najlepiej szukać czegoś z wyjściem na boki, coś jak ten z A5, niżej link http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-a6-intercooler-8k0145805g-i6540170860.html
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
No mówię, ja u siebie wywaliłem te adaptery zaznaczone na zielono na zdjęciu wyżej Panowie, od jakiegoś czasu wywala mi błąd widoczny na zdjęciu. zauważyłem że błąd wywala jak jest wilgoć, po deszczu czy (czasami) tak jak teraz jak w nocy jest chłodno a z rana rosa. Po deszczu wywala błąd za każdym razem po odpaleniu samochodu a przy chłodnych nocach różnie - tutaj jakiejś reguły nie zauważyłem. Jak już wywali błąd to czasami da się go skasować od razu a czasami po kilku dniach. Próbowałem odpinać wtyczki (przy świecącym się błędzie) przy sterowniku pod pod kanapą i nic to nie daje, po odpięciu sterownika przy pompie błąd od razu znika a po podpięciu wraca. Wie ktoś co może być? Sterownik przy pompie trzeba zawieźć do magika ew do wymiany? Vag za każdym razem łączy się bez problemów z ABSem Ktoś coś?
-
Co to za częsc wyposazenia?
A to nie jest połączone z uszczelką drzwi?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
A wkładając cały set z a8 przedlifta? 269/20
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
To słabo. Swoją drogą co to za polityka że przod 288/25 wchodzi bez problemu a tył 269 nie chce wejść?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Panowie, udało się komuś sprawdzić czy felga 15" wejdzie na hamulec 269?
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Już znalazłem odpowiedź, jakiś czas temu o to samo pytałem No i tarcza jest wtedy 20mm grubości a nie 22
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Z góry dzięki
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Jakbyś miał chwilę to mógłbyś sprawdzić?