Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. fanthomas18 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    Płyn w zbiorniczku jest? Próbowałeś wrzucać biegi na odpalonym silniku? może pękł przewód idący od pompy sprzęgła przy pedałach do wysprzęglika? Albo wysprzęglik się rozleciał? Jak wyciągniesz pedał ręką i wciśniesz to dalej to samo?
  2. fanthomas18 odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    Ja jakbym miał kupować to tylko coś markowego, u siebie 5lat mam varte i nigdy nie miałem problemów z odpaleniem w zime Lepiej dorzucić parę groszy i zimą spać spokojnie
  3. Co do OCT to wpisz sobie w Google to zobaczysz jak to wygląda, są też opisy na to samemu zrobić. Kolektora ssacego nie kupuj od awx tylko od sharana auy, to jest praktycznie to samo a kilka razy tańszy jest ten z sharana, mam taki u siebie i zapłaciłem za niego jakieś niecałe 30zl z wysyłką
  4. Zależy w jakie moce celujesz, można się pokusić o fmica (centralny intercooler) dzięki niemu auto latem nie będzie miało ubytków mocy. Co do przechowywania wtryskow, utnij górę od butelki plastikowej, nalej ropy i je tam wsadz, pompa też dobrze żeby była zalana ropą
  5. Wystarczy poszukać https://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/
  6. fanthomas18 odpowiedział(a) na booster70 temat w Audi A4 B5
    W tym przypadku nie chodzi chyba o typową usterkę w B5, czyli plastikowy trójnik w którym siedzi czujnik temperatury cieczy, tu jest metalowa rurka, tzw magistrala wodna, tak Pawle?
  7. fanthomas18 odpowiedział(a) na adrex7 temat w Audi A4 B5
    A ten od fmic.pl 550x140x65 nie wejdzie?
  8. A nie lepiej kupić zestaw naprawczy i samemu go zrobić? Ew oddać do mechanika żeby ogarnął? Można tez poszukać używki na allegro
  9. Musisz szukać licznika z zegarkiem bez cyferek (3,6,9,12) Np taki tylko do diesla http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-1-6-8v-8d0919035cx-anglik-i6621279265.html
  10. Przy DQS koszty wcale nie są jakoś tragicznie większe, do wymiany (oprócz skrzyni) wybierak i sanki. Mi się trafił cały zestaw za 800zł, skrzynia, sanki, wybierak. Ale 6ty bieg bardzo się przydaje, w trasie jest ekonomiczniej przy 3tys obrotów jest ~165km/h. Ja jakbym miał wybierać to wolałbym dołożyć i wrzucić 6b
  11. U mnie ori docisk 1Z+ tarcza obita kevlarem nie daje rady przy ~350nm, ślizga się. Jakiś czas było dobrze a ostatnio zaczęła się ślizgać, wodzu, jak Ty jeździsz że Ci to wytrzymuje?
  12. Podejdzie p&p, bez przeróbek
  13. Ja bym obstawiał układ paliwowy, paliwo cofa się do zbiornika, wypali to co jest w filtrze i gaśnie, później zaciągnie na nowo i chodzi
  14. Radzymin? Pracuje w Radzyminie jeździsz czasami na myjnie bezdotykowe?
  15. Ooo, WWL? Muszę obadać na żywca
  16. Oba intercoolery które podałeś powinny się zmieścić przy delikatnym podcięciu belki aczkolwiek oba mają wyjścia prostopadle względem IC i tu może być problem przy montażu, do B5 najlepiej szukać czegoś z wyjściem na boki, coś jak ten z A5, niżej link http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-a6-intercooler-8k0145805g-i6540170860.html
  17. No mówię, ja u siebie wywaliłem te adaptery zaznaczone na zielono na zdjęciu wyżej Panowie, od jakiegoś czasu wywala mi błąd widoczny na zdjęciu. zauważyłem że błąd wywala jak jest wilgoć, po deszczu czy (czasami) tak jak teraz jak w nocy jest chłodno a z rana rosa. Po deszczu wywala błąd za każdym razem po odpaleniu samochodu a przy chłodnych nocach różnie - tutaj jakiejś reguły nie zauważyłem. Jak już wywali błąd to czasami da się go skasować od razu a czasami po kilku dniach. Próbowałem odpinać wtyczki (przy świecącym się błędzie) przy sterowniku pod pod kanapą i nic to nie daje, po odpięciu sterownika przy pompie błąd od razu znika a po podpięciu wraca. Wie ktoś co może być? Sterownik przy pompie trzeba zawieźć do magika ew do wymiany? Vag za każdym razem łączy się bez problemów z ABSem Ktoś coś?
  18. A to nie jest połączone z uszczelką drzwi?
  19. A wkładając cały set z a8 przedlifta? 269/20
  20. To słabo. Swoją drogą co to za polityka że przod 288/25 wchodzi bez problemu a tył 269 nie chce wejść?
  21. Panowie, udało się komuś sprawdzić czy felga 15" wejdzie na hamulec 269?
  22. Już znalazłem odpowiedź, jakiś czas temu o to samo pytałem No i tarcza jest wtedy 20mm grubości a nie 22
  23. Jakbyś miał chwilę to mógłbyś sprawdzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.