Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Od jakiego modelu to kolo?
  2. To wyjdzie w kolejnych miesiacach po chipie
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba 10mm i niedrogo jutro zrobie foty
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dystanse mam for sale
  5. Jasne, dopisujcie sie, aktualizacje listy puszcze za kika dni jeszcze raz.
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze nie. Sprawdze w piatek, z ciekawosci. Ale nie sadze by ruszylo tak po prostu..
  7. to czekamy na oferte, powinna byc gotowa na dniach. Daniek wjechal rzutem na tasme Oczywiscie gdyby ktos jeszcze optowal to mozna bedzie dopytac.
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki chopy za odzew.
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no nie wiem, czy to tak bezbolesnie przejdzie.. pozniej ew. jezdzenie na terminy rozpraw czy przesluchan do PL.. nie widze tego.. szkoda mi czasu.. szukam w Lodzi i okolicach kogos kto sie tym zajmuje, jak sie nie uda, to bede kombinowal dalej.
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro. Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem. radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej. wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp. naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?
  12. Wpisz sie kolego sam jesli sprawe traktujesz powaznie. Wstepnych zapisow nie ma sensu robic. Konkretnie prosze
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajnie ciemnieja wszystkie lusterka po wlaczeniu lampki do czytania mapy ;-)
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chetnie!
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    super, kaska tez juz wyslana. kupilem tez dzis radyjko symphony, wtyczka juz przyszla do quadlocka, w zasadzie jak wpadne do rodzicow na swieta to wszystkie graty beda juz w Lodzi i po swietach moze wreszcie zamkne temat multimediow dzieki. TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy no to nie zaluje z modow planowanych poza multimediami: - gniazdo zapalniczki w bagazniku (juz kupione) - musze zobaczyc do czego podlaczyc - listwa srebrna w przedni zderzak - bezpieczny remap - i wreszcie cholerna lampka schowka, juz zamontowana ale nie swiecaca.. no i bedzie mozna odstawic zabawke i wziac sie za przygotowania mojej VW Californi do sezonu letniego
  16. Eee to to latwizna.. Ja licze na to, ze on sie napedem u siebie wreszcie zajmie te a4 naprawde dobrze jezdza przy dobrym napedzie Wcale nie podpuszczam
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolor, fis tez kolorowy. W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ... Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Darecy, tego juz linkowalem, przyjzyj sie mu, jest poliftowy, pewnie u mnie nie zagra... Zamowilem wlasnie symphony z 2010 roku na innej aukcji. Zdjecie ochrony pota ASO nie wchodzi pewnie w gre.. :-/
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bardzo mi sie u Cubra spodobala ta listwa, ryjek nabral szlachetnosci.. jak z nia jest? od S4 czy od S-line? i jeszcze: czy w radio symphony rowniez zapisuje komunikaty drogowe do pamieci jak Concert? Bo nie ma guzika INFO na panelu... http://img689.imageshack.us/img689/2743/pa220014.jpg
  20. 1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q 4. pralinen A4 B6 AWX 5. piotrekf3ke - A4 B6 AVF ( termin na po świętach ) 6. gregski - A4 B8 3.0 CAPA Panowie, i tak nikt do swiat nagle nie zrobi tylu aut.. Mysle, ze termin po swietach to oczywista oczywistosc
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a propos serwisu, przypomnialo mi sie, ile ryknelo najwieksze berlinskie ASO Audi za wymiane oleju przy 105kkm: 400 euro grubo sobie licza za stempelek.. w serwisie obok, olej shell full syntetyk zgodny z norma VW 507 00 do DPF - 90 euro z wkladem filtra i nowa uszczelka, 7 litrami oleju z beczki.
  22. To co? Brakuje jednej osoby?
  23. Dzieki za podzielenie sie doswiadczeniem. Generalnie nie brakuje mi bardzo mocy ale skoro jest taka mozliwosc, to czemu nie... Ponoc 3.0 V6 nie boi sie remapu, a i klamoty silne z setupu pow 350Nm wiec chyba duzo nie ryzykuje..
  24. i ja tak mam. klima basic i grzanie w sportowych krzeselkach. nie lubie natomiast tego sterowania grzaniem z ekranu.. widze, ze w polifcie poprawili i zamiast 6 stopni grzania (przesada) sa 3 i to dostepne z 'guzika' z diodami led wiec latwiej sie obsluguje.. ciekawe czy panele klimy sa zamienne z polifta z przedliftem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.