Treść opublikowana przez gregski
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Jakie masz doswiadczenia? Sa jakies minusy zmiany softu?
-
B8 TrOOOOp
a moze by wrzucic radyjko po lifcie? ma pewnie nowa grafike .. ciekawe czy bylo by kompatybilne z reszta modulow w aucie.. http://allegro.pl/radio-symphony-cd-8r1035195a-audi-q5-i2182501928.html
-
B8 TrOOOOp
wielkie dzieki! teraz zglupialem zupelnie.. czemu masz tam dwa mikrofony? jeden do Gala? jaki masz MMI? audio z czy bez B&O? ---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ---------- Mam taki ORI mikrofon do blutka Grzes, chcesz sie pozbyc to pisz na maila.. pytanie, czy to ma byc jeden mikrofon, czy dwa jak u darecy ...
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
NYNA dzieki, dopisalem sie..
-
Grupowy chiptuning Katowice?
i ja sie dopisuje, rozumiem, ze terminy sie ustali indywidualnie dla kazdego autka? no i hamownia jest dla quattro?
-
B8 TrOOOOp
jesli mozesz to ogolna w dobrej jakosci. dalej juz sobie ustale co i jak. Dzieki!
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
gdyby ktos widzial radyjko concert lub symphony w dobrej cenie i legalne to sie przypominam... data produkcji po tygodniu 22.2008... siedze nad tym telefonem i nie bardzo widze czy mikrofon do blutka wchodzi tutaj dodatkowo czy sie go zamienia z tymi ktore juz sa? http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=5797ae5ab200582d.jpg&res=medium bo no ten: http://moto.allegro.pl/mikrofon-bluetooth-z-przewodami-audi-4l1035711e-i2205730754.html ma na tym samym wtyku o jeden mikrofon wiecej, wiec zdaje sie wystarczy zamienic pojedynczy na podwojny i dorobic wiazke od wtyczki do radia.. ? no i co by nie bylo za nudno sa tez wersje z trzema mikrofonami.. http://moto.allegro.pl/audi-a4-a5-a6-q5-q7-mikrofon-telefon-4l1035711c-i2195054065.html gdyby ktos mial fotke swojej lampki to prosze o wrzucenie..
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
jakie sa jeszcze opcje? moze cos bardziej na zachod?
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ...
-
B8 TrOOOOp
ughh.. sporo.. dzieki za info. PWracam do perypetii z zestawem glosnomowiacym: w zamowionej przeze mnie wiazce w naviservisie nie dostalem wtyczki do radia. Chodzi o tzw. zielony wtyk w quadlock. I teraz: nie wiem, czy nie najszybciej bedzie kupic cos takiego i po prostu wykorzystac jedna z wtyczek: http://www.ebay.de/itm/Quadlock-Most-Stecker-Verlangerung-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-Q7-Radio-Navi-Adapter-/250986282708?pt=Kabel_Stecker&hash=item3a6ff2bed4 Grzegorz, orientujesz sie czy to taka sama i czy bedzie pasowala? Bo jak inaczej znalesc numer samej wtyczki z wiazki radia?
-
B8 TrOOOOp
zawieszenia nie ruszam felg nigdy nie widzialem na a4, bo sa od a5, a typowy niemiec nie zalozy tego czego nie moze wiec wyszla stosunkowo nietypowa kombinacja Gdyby ktos mial radio symphony lub concert wyprodukowane po tygodniu 22.2008 w dobrej cenie to szukam. Orientujecie sie moze ile kosztuje zdjecie ochrony komponentu z radia w aso?
-
B8 TrOOOOp
Kolka letnie zalozone, sprawiaja wrazenie, jakby lekko wystawaly, to ET26 to jednak max jest dla A4 przy oponach 245/45r17. Jaa jestem zadowolony, ba, po16 wydaje sie, jak by jechal na rolkach, czuje jakies koleiny o ktorych nic nie wiedzialem )
-
B8 TrOOOOp
Ok 20 na oko. Nie sprawdzalem suwmiarka. Jesli chcesz to moge sprawdzic. Jechalem dzis polroczynym allroadem a6, tylna lampka wyglada jak ta z pakietu oswietlenia tylko ma chromowane ringi dookola.. Ciekawe, czy pasuja zamiennie..
-
B8 TrOOOOp
To ja z innej beczki: odebralem dzis kola od A5 245/45R17 ET 26 ktore wrzucam do swojego i facet mi z nimi dal komplet dwoch dystansow na jedna os do tych kol. Gdzie on mogl je miec zalozone? Przod czy tyl?
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz dzieki za info.
-
B8 TrOOOOp
Czyli jest mikrofon od blutka u mnie czy go nie ma? Foto powyzej to moja lampka...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zamowiona, dzieki!
-
B8 TrOOOOp
No trudno. Musze dokupic zielona wtyczke do wtyku radia bo nie mam sie jak dopiac do pinow telefonicznych radia. Mikrofon rozpoznalem prawidlowo? No i musze znalesc w schemacie dokad ida kable z mikrofonu, bo do radia nic nie dochodzi. Moze do sterownika bang&olufsen...
-
B8 TrOOOOp
Wrrr znalazlem T18a opisane jako zlacze 18 stykowe czarne "w konsoli srodkowej z tylu" i zagladam przez poleczki w console i nie moge tego namierzyc.. Grzegorz pamietasz moze czy przy okazji zdejmowania tunelu srodkowego nie widziales takiego zlacza? Do niego wlasnie ida kable do modulu telefonu.. moze nie wszystkie, bo nie mam w radiu zielonego zlacza ale mam np 2 mikrofony w podsufitce.. ten zaznaczony strzalka sluzy ponoc telefoni..
-
B8 TrOOOOp
Alvaro, Plug & play? Bedzie pasowalo bez dekodowania itp? Przy okazji: http://m.de.audi.tv/video_10493_22083.htm
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze jedno info: po wyjeciu bezpiecznika modul Can Gateway raportuje blad o braku Media Playera pos 3 (R120) Zastanawiajace, bo AMI ma numer R199 Ok, znalazlem date produkcji radia: 14.03.08 Czyli przed tygodniem 22 Moge zapomniec Ciekawe, czy trzeba tylko radio zamienic czy rowniez can modul bo tez jest stary No i czy radio wymaga jakiegos specjalnego kodowania czy zwykle vcdsem?
-
B8 TrOOOOp
Nic nie ma zadnych opcji opisanych
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
A jak masz zakodowane samo ami? U mnie jest tak: 020202