Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest numer emblematu OOOO na tylną klapę w avancie do a4 b6?
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ciągnąłem po dwa kable na strone przez przelotke w drzwiach az do wtyczki lusterka w module szyb. Teoretycznie prosta rzecz. Praktycznie jest trochę zabawy z tapicerka słupków A oraz z przelotka....
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja moduły mam zaraz jak tylko Krzychu puścił pierwszą partię, Też miałem takie objawy, raz się jedno złożyło, raz drugie nie rozłożyło........aż padły całkiem. Tyle, że poważniejsze problemy zaczęły się gdy odłączałem klemę minusową z akumulatora........Złe podłączenie wykluczam, gdyż dosyć długo działały bardzo dobrze. Mi się wydaje, że jakiś sygnał się zgubił....o ile to jest możliwe. W kablach nie grzebałem, ciągnąłem tylko od lampki przewody pod fotochrom zewnętrzny, ale po podłączeniu fotochromów jeszcze działały. odłączyłem ponownie klemę, bo coś robiłem i padły na amen. A czy w instalacji lampki podsufitowej są jakieś kable, które mogą być powiązane z lusterkami zewnetrznymi?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nadzieję. Sam jestem ciekawy co zyebalem....
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, choć taniej wychodzi vcdsem ustwić kodowanie odpowiednie......i bach światełka po zapłonie mamy. Tyle, że przy słabej baterii o xenonie można auta nie odpalić po dłuższej chwili........i już światła z automatu nie będę cieszyć Kij ze światłami, ogarnął ktoś w końcu te moje składane lustra......dlaczego się nie składają?
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadza się Grześ, ale nie napisałem moduł komfortu, tylko ogólnie moduł.......miałem na myśłi Moduł Centralnej Elektryki w wersji high, czyli od E w górę. Te niższe LOW nie mają pełnego okablownia.... A wiadomo, kabel to podstawa
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopie...duużo. Moduł MCE z lit. F, lusterko wsteczne fotochromatyczne, wspomniany przełącznik AUTO, przełącznik CLH.....no i kabel, kabelki pini etc. Zakładając, że obecnie masz moduł w wersji high, czyli kontrola żarówek, pakiet światło....jeśli nie to czeka Cię jeszcze cała kabelkologia, a to już grubsza sprawa
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AVUS!!! BBS są dobre w goolfach
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ustawić się na pewno da skoro inni ustawili na blaszki w przyszłym tygodniu powinienem mieć od Łukasza adaptery to zobaczymy.Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Racja, blaszki. Ja mam plastiki i o nich mówię Coś jest nie tak z tylnym czujkiem. Zajrzyj pod auto, może po prostu kostka się wypięła albo cokolwiek. OK, dzięki
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, na desce wyskoczył mi błąd poziomowania xenonów. Vcds pokazuje mi dwa błędy: 00774 Level Control System Sensor Left Rear 28-10 Short to Plus - intermittent 00776 Level Control System Sensor Left Front 28-00 Short to plus Czy to oznacza wymianę czujników? Kasowałem, robiłem nastawy lamp i bez rezultatów. Kilka dni temu raz się paliło, a raz gasło, teraz jest non stop.
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam też soczewki z B8 wraz z adapterami.......polecam, wszystko pięknie bangla
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E tam, gadanie. Ja zmieniłem olej na LM 4100 i jak klekotało, tak klekocze. Jedyne rozsądne rozwiązanie to wymiana, ale na sprawdzony i pewny osprzęt - ale z kolei z tym jest problem.. Obstawiam, że na 10 wymian, to tylko 2 są ok, reszta pozostaje z dziwną pracą silnika....
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, sam to przerabiałem. Z wałkiem jest ciężka sprawa. Najlepiej nowy ori, ale to cena z kosmosu, bądź używka ori jakas sprawdzona - to deficyt. Ja wymieniłem komplet, na wałku ponoc Federal Mogule i dalej klepie. Kolega robił na wałku Ruville i silnik miękko pracuje.....a niby Ruville to tylko pakowacz.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie. Nie dalem rady dzisiaj. Rano zamienilem na nowe i też lipa. Tyle że nowe są z opcją opuszczania lusterka na wstecznym i to mi działa. Na obu kompletach nie składa luster. Moduły nie są problemem na 100%. Raczej coś ze strony auta. Tak myślę, że skoro obie strony przestaly na raz działać, to musi gdzieś być wspólny mianownik odpowiedzialny za to......
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To mnie nie pocieszyłeś :-). Pozostaje metoda prób i błędów.....chyba że Kkam coś wymyśli :-)
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem tak masę razy i nic. Sam moduł musi działać, skoro szkło mi obniża na wsteku, więc napięcie i cany dochodzą - przynajmniej tak mi się wydaje. Połączenia też sprawdzałem, są ok. Wciskałem już pilota na różne sposoby, przytrzymując dłużej, krócej. Przyciskałem dwa i więcej razy....lusterka ani drgną. Mam nawet takie wrażenie, że jak kiedyś montowałem moduł to w momencie jak zamykałem auto, to było słychać cykniecie w module i lustra składał. Teraz jakby nie ma tego cykniecia....W sumie to smieszna sprawa, zarazem ciekawa.....
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do selektywnego, to masz rację, ale mi nawet po którymś razie z kolei nie składa luster, mimo, że prawe szkło na wstecznym opada. Co do wymiany kiery, to zmieniałem wszystko łącznie z modułami, nie tylko poduchę. Być może nie trzeba ściągać MINUSA, ale dla całych zębów wolałem to zrobić. Napisz lepiej jakie mogą być powody nie działania składania......bo kto Kaju jak nie Ty
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobnie miałem. Początkowo jedno się nie rozkladalo. Musiałem jeszcze raz wcisnąć pilota.....następnie nie dzialaly juz oba. Oczywiście prawe lustro opuszcza się na wstecznym.
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest ok, zresztą wtedy chyba też składanie z pokrętłą by nie działało. Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego obie strony jednocześnie???? Do modułu wchodzi 6 przewodów. 1. Zasilanie PLUS 2. Masa 3. CAN H 4. CAN L 5. Sygnał składania 6. Sygnał rozkładania. Teoretycznie żadnej filozofii nie ma. Plus dochodzi, bo tyle mogłem sprawdzić. Czyli pozostaje pięć przewodów, na które mógł mieć wpływ odpięty aku. Skoro z pokrętła składa mi lusteko, czyli sygnały składania i rozkładania są, więc też odpadają. Pozostają trzy przewody. masa can h can l Czy na CANy odłączenie aku może mieć wpływ? Sądze, że inne rzeczy w aucie też by nie działały, a tego nie zaobserwowałem. Myślę o masie, ale jeśli jej by nie było, to chyba ręczne składanie też by nie trybiło..... Gdy wymontuje moduł od kkama, to wówczas nie działa składanie ręczne, ale to jasna sprawa.....przecięte przewodu pod moduł.
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie zmieniałem, ewentualnie dodałem selektywne otwieranie zamka( czyli tylko otwiera drzwi kierowcy po jednym wciśnięciu pilota ), ale to zrobiłem już jak nie działały moduły. Jedyne co to montowałem moduły grzanej kiery i sama kierę, ale to nie od tego. Wszystko było ok, aż do momentu odpięcia aku......Przecież nie jest możliwe, aby skręcane, lutowane i opasane koszulka termokurczliwa połączenia jednocześnie po obu stronach przestały stykać. Z tym aku, to też dziwna sprawa, bo raz działały, a raz nie. Trzeba było kilka razy odłączać aku i zatrybiły. Niestety ostatnio już umarły całkowicie.... Co do błedów, to nie mam. Opuszczanie i domykanie szyb działa normalnie i z pilota i z kabiny i z centralnego zamka
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, takie sprawa....odpinałem akumulator na dłuższą chwilę przy montażu grzanej kiery i o ile kiera jest OK, o tyle nie działają mi składane lusterka z pilota. Raz działały, raz nie, sam nie wiem od czego to zależało, ale powiązane było z odpinaniem aku. KKAM przysłał mi na podmiankę nowe moduły, ale niestety te również nie działają. Przyczyna ewidentnie leży po stronie auta, tylko co mogło ją spowodować, aż tak, że lewa i prawa strona jednocześnie przestały działać. Składanie z pokrętła działa normalnie.... Jest możliwe, aby zgubił masę, albo jakieś sygnały z can, skoro pokrętło składania lusterek działa normalnie. Pilot jest w pamięci jako drugi, zresztą pierwszy i trzeci też nie trybił.... Macie jakieś pomysły????
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty też źle rozegrałeś. Po co złodziei dorabiać skoro w ASO nówka kosztuje bez znizek 99 zł. Kupowałem kilka miesięcy temu.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony Panowie, tak na marginesie, to polecam grzaną kierę. Bije na łeb inne mody Dzisiaj miałem możliwość wypróbować, bo pogoda nijaka. Kilka sekund i ciepło w d*pę, plecy i .....dłonie. Tylko jeszcze automat by się przydał
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Jak nie ma.....są. A przynajmniej dwa. Ma jeździć i się nie psuć.....
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki ładny termos, ale i tak A4 robi lepszą robotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.