Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. To nie do końca kwestia przebiegu. Większe znaczenie ma sposób jazdy, częstotliwość wymiany oleju i jego parametry.
  2. Blutek zamontowany. Nie obyło się bez kodowania kiery, RNSe i licznika - tu oczywiście Domin pomógł Co do montażu, to znalazł miejsce w schowku, może kiedyś gdzieś indziej go ulokuję Co do podłączenia, to poza mikrofonem wszystko brałem z przejściówki quadlock, pod fotelem coś nie trybiło i nie widział vcds blutka, dlatego zaryzykowałem i złapałem z przejściówki. Wszystko bangla jak należy Generalnie super sprawa. Z tych wszystkich modów, to akurat ten jest wg mnie najbardziej przydatny
  3. Dokładnie, tez to kiedyś przerabiałem. Warto spróbować.
  4. No nie wiem, czy tak jest ori......choć u siebie nigdy tego nie zauważyłem.....
  5. Coś masz nayebane w elektryce panie, ale co....
  6. Ja mam F i normalnie wyświetla komunikaty. Być może coś źle podłączyłeś. Zobacz może, czy na innych żarówkach wywali błąd.
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol zobacz u mnie w temacie. Ja mam 225 / 40 / 18 i 8.5J Co do naciągu, to zależy od opony. U mnie na dwóch kołach jest delikatny a na dwóch praktycznie nie ma. Opony to Bridgestone ale dwa różne modele
  8. Zaje.....ście wygląda. Myślę, że spokojnie na ET 30 możesz zejść. Na tyle nawet ET 25 powinno być spoko. Bok tak sie ułoży, że bieżnik zaczynać się będzie z rantem błotnika. U mnie na 225/40/18 na tyle jest ET 25 przy gwincie i nic nie ociera.
  9. Spokojnie podejda. nawet 8.5J bez problemu włożysz.
  10. Jak z fabryki. Ja bym dystans jeszcze wrzucił.
  11. Jeśli tylko o komfort chodzi, to na 225 na 45 będzie większy
  12. Zobaczymy, myślę, że jakoś to pójdzie. Tylko na spokojnie. Póki co brak czasu, a i pogoda do d....
  13. Dziękuje. To "zwykły" Copperhead 3 - mojej II połowy Mojego nie ma na fotkach (Copperhead 3 RS) Sprowadzałeś z US, czy dorwałeś w PL?
  14. Felga fajna, ale do mnie jakoś tylko ori przemawiają. ori b6 oczywiście
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Beka normalnie B6D martwe
  16. Na pewno pomoże. czekam na trochę wolnego i postaram się przynajmniej spróbować coś ogarnąć. Mam dwie opcję. jedna, to taka, żeby nie używać ori instalacji, tylko zrobić nową wiązke, a BT schować gdzieś w okolicach schowka. A druga opcja, to właśnie wykorzystanie istniejącej instalacji i miejsca. Musze tylko pociągnąć trzy przewody z instalacji radia - tak jak Ty masz opisane, z tym że u mnie biorę pod uwagę inne piny i kości( D i C ) No i zostanie kodowanie, tu pewnie będzie najwięcej zabawy.....
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak to sobie wyobrażałem. Forumowych hot spamerów nie ma, to forum przygasło. Ale żeby żar się tlił, to trzeba ruszyć gospode Panowie pozostali, co sądzicie o silniku 1.6 FSI w octavii z 2005r? Znajoma chce kupić, a mi się wydaje, że te silniki maja dość sporo wad.
  18. Poszukaj w dziale "zrób to sam" masz konkretne opisy dotyczące BT, oraz jego instalacji.....
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://sklep.krol-knapik.vw.pl/strona-glowna_f_1 alternatywa dla sklepu Gajosa
  20. Raczej nie będziesz miał z nim problemów, to dobra firma.......a na marginesie, to dobry bike masz.
  21. Wąskie jak na 18 stki
  22. Noo Panowie, to miłej zabawy
  23. Gratuluję, może i kasa nie mała, ale przynajmniej masz efekt. Ja wydałem 3 tyś i problem nie ustał - to jest dopiero bez sensu Dlatego drugi raz mam obawy..... Ale póki co jeżdzę i nic się nie pogłębia
  24. Dzięki wielkie. Ja mam wprawdzie RNSe, ale akurat wiem pod jakim pinem są potrzebne kable Ale najważniejsze, że mam opis pinów od HF....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.