Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Oki. Dziękówa Pany...
-
B6 DIVISION
Czyli byłem w błędzie. Pin 4 i 5 idą na lewa i prawą stronę. Wówczas albo w pomarańczowa kostkę (najprawdopodobniej ) lub do modułu szyb w drzwiach. A więc nie jest nam potrzebny inny przewód.
-
B6 DIVISION
4-->7, 5-->8Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka? w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzićNo a nie jest tak ze pin 4 i 5 idą zarówno na lewe i prawe lustr.zewn. przechodząc przez pomarańczowa kostkę? Więc gdzie tu mowa o 3 kablu? No chyba nie. Pin 4 lewa strona a pin 5 prawa. Teraz tylko nie pamiętam skąd się brało drugie przewody.
-
B6 DIVISION
4-->7, 5-->8Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka? w sensie do zewnętrznych? wychodzą z modułu , ale nie pamiętam teraz czy piny 10 i 11 czy 11 i 12 - po południu ewentualnie mogę sprawdzić Tak,do zewnetrznych. Ale jesli mam lusterka z opcją fotochromu to chyba przewody z modułu do lusterka juz są. Wystarczy pociągnąć tylko przewód z lusterka wew. do modułu drzwi. Czy się mylę?
-
B6 DIVISION
4-->7, 5-->8 Skoro temat aktywny, to ja jeszcze zapytam. Pin 4 i 5 ida z lampki odpowiednio na lewa i prawa stronę. A skąd wziąść drugi przewód do lusterka?
-
B6 DIVISION
Panowie, kupiłem grzaną kierownicę, taśmę, moduł, okablowanie. Ori zestaw z A4 B6. W aucie mam grzane stołki, czy muszę coś jeszcze dokupić, czy wystarczy podłączyć i zakodować?
-
B6 DIVISION
Mam moduł AT, co do IMO, to będę chciał przełożyć z obecnego scyzoryka...Będzie działać, masz nowszy tym MK. Immo nie ma tu znaczenia, pastylke przekładamy albo kupujemy czystą i kodujemy. W przypadku czystej pastylki potrzebny jest PIN do licznika Dzięki. Szukam kluczyka :-)
-
B6 DIVISION
Mam moduł AT, co do IMO, to będę chciał przełożyć z obecnego scyzoryka...
-
B6 DIVISION
Panowie, pytanie odnośnie adaptacji kluczyka z A4 B7 do A4 B6. Jeśli się orientuje, to są jakieś bariery przez które istnieje możliwość nieprzypasowania takiego kluczyka. Jeśli mam auto z 2002, modelowo 2003, to czy będzie problem?
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie, sprawa wygląda tak, że wczoraj zaczepił mnie koleś na parkingu (kojarzę z twarzy) i zapytał, czy nie mam jakiegoś poleconego warsztatu, bo turbo mu rozłącza, a wszystko inne posprawdzał. Już dwa razy regenerował i po ok pół roku problem się powtarza. Auto to golf IV 1.9. 115KM.
-
B6 DIVISION
Siema, znacie kogoś z okolic trójmiasta, co by ogarniał turbiny? Znajomemu już da razy padła po regeneracji w dość krótkim czasie i szuka jakiegoś sprawdzonego zakładu.
-
B6 DIVISION
a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....? Nie... a widzisz tam na końcu pytania? Teraz, już na kompie to widzę,
-
B6 DIVISION
a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba Może i nie ten dział, ale czy widzisz problem w pytaniu.....?
-
B6 DIVISION
Witka. Panowie potrzebuje klocki i tarcze do astry gtc z 2006r 1.4 benzyna 90 KM. Auto na sale więc najtańszą opcję poproszę. ....
-
B6 DIVISION
Siema ludziska. Szukam ori 17 do A4B6 jak ktoś coś to PW poproszę. ...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ja mam u siebie ET 30 8.5J i 225/40/18 i przy gwincie można to ładnie zestroić, ale przy 1BV już średnio to wygląda. Opona lekko się już naciąga, więc wymagane jest dobre spasowanie. Przy zestawie 7,5/8 J i oponie 225/40 było by spokojnie, ale i ładniej na seryjnym 1BV Po prostu niektóre decyzje ciągnął za sobą inne.... Co do komfortu....pewnie się starzeje, ale po zmianie z 205/55/16 na 225/40/18 jest delikatnie mówiąc przeje*ane. Spalanie śrenie na tej samej trasie ok 1,3l wiecej. Gorzej przyspiesza, za to lepiej zwalnia ciężej skręca i rusza ospale. Mocno tłucze i rzuca w koleinach.......ale wygląda zdecydowanie ciekawiej
-
B6 DIVISION
Siema mordy. Sprawa taka, że nie wyświetla mi nazwy osoby, która do mnie dzwoni ( bluetooth Q + RNSe LED + kiera MF B6 ) w pamięci bluetootha kontakt widnieje i zaczyna się od +48.... Co może być powodem?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie, dopiero teraz zauważyłem. Nie wyświetla mi nazwy osoby dzwoniącej, tylko sam nr. Gdzieś to było rozwiązane, ale nie mogę znaleźć tej strony. Dodam, że nr. zaczyna się od +48606.... Oczywiście w kontaktach nr jest zapisany.... Poradzicie coś?
-
B6 DIVISION
Ja też nie wiem, o co chodzi, na pewno nie o pieniądze. Ale forum jest dla ludzi, do wyrażania opinii, do dzielenia się wiedzą i swoimi spostrzeżeniami. Osoby, które zostały zbanowane, są osobami stanowiącymi jeden z filarów tego forum. Tak, jak napisał powyżej Michał. Są bezinteresowni i dzielą się swoją wiedzą, pomagają jak tylko potrafią, doradzą. Do tego są wyrozumiali i szczerzy, czego nie którym forumowiczom niestety, ale brakuje. Nie wypisują o pierdołach, nie nabijają sztucznie postów...... "Oni" bez forum sobie poradzą, ale forum bez nich jest puste. Dużo by jeszcze można pisać, ale po co, skoro zaraz tekst wyląduje w śmietniku. Przyglądałem się z boku całej tej dyskusji jaka się porobiła po Bukowinie, pewnie wyszły jakieś klocki po alkoholu, ale nie moja sprawa. Bukowina i forum, to dwie różne sprawy i nie powinny być łączone. I zwracam się z prośbą do moderatorów: Panowie, ogarnijcie się.....to jest forum - zresztą jedno z lepszych w PL, a nie plac zabaw z ostrzeżeniami!!!
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Dlatego auto z DE z przebiegiem 300tyś jest bardziej zadbane niż 100tyś z PL
-
B6 DIVISION
Widzę, że powoli forum śmietnik zaczyna przypominać. Za pisanie prawdy już ostrzeżenia się sypią. Dziękuje Panie moderatorze, ale na mnie to nie robi wrażenia. I dalej uważam, że debilizmem było zamykanie wątku. A co do wielkich liter......kolejny głupi wymysł regulaminu. Ot tyle mam do napisania. Zablokujcie Panowie wszystkich niewygodnych i szczerych użytkowników. Wtedy dopiero forum nabierze rozmachu.... Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam u siebie taki zestaw i powiem Tobie, że idzie wytrzymać, ale jest przepaść porównując do 16" Kiera stawia opór, gazu ciągle mało, w baku wieksza dziura, tłucze i ściąga na naszych drogach......sam widzisz, że lipa. Tyle, że wygląd Panie, wygląd.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
To nie do końca kwestia przebiegu. Większe znaczenie ma sposób jazdy, częstotliwość wymiany oleju i jego parametry. We wspomnianej A4 do przebiegu 210 kkm olej był zmieniany co ok 30 kkm, a potem ja zmieniałem co 15 kkm. Superb cały żywot ma zmianę co 15 kkm. Obydwa latały na Castrol EDGE. Sposób jazdy moim zdaniem nie ma wielkiego wpływu, największy wpływ ma Polska mentalność do oszukiwania, a dokładniej do cofania liczników. Styl jazdy ma właśnie ogromne znaczenie. Ciekawy jestem, ile pociągnie wałek, który dostawał w palnik na zimnym, a ile ten sam, ale rozsądnie eksploatowany. Co do cofania liczników, to na pewno masz rację. Jak statystyki mówią, że większa część aut w PL jest z importu, a zatem zaimportowany też ma "nowy" przebieg. Tylko ludzie sami siebie oszukują i jakby wstydzą się przyznać, że mają cofkę zrobioną........... Wesołych!!!
-
B6 DIVISION
Chłopie, dziękuj Bogu, że robisz po 8h, ja tak tylko mam w niedzielę, pozostałe dni po 13-14h poza sobotą, wtedy free like a bird....Trzeba się cieszyć, że jest gdzie zarobić, a nie narzekać ZDROWYCH i WESOŁYCH
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Blutek już na pokładzie. Było trochę zabawy i nie udało się przy pierwszym podejściu Ale z Dominem na łączach nie może nie pójść Wszystko trybi elegancko, polecam tym którzy jeszcze nie mają