Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie posiada ktoś z Was schemat pinow i kolorow kabli we wtyczce do tunera TMC w bagażniku z a4 b6?
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać po łykeendzie.... Ma ktoś z tu obecnych na sprzedaż uzywany zestaw nakładek na pedały z RS4 z podstopnica? Znajomy szuka,a nowych nie chce...Chyba pincet to za dużo; -)
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U siebie mam z 2.5 tdi z cabrio i też musiałem sztukować.....
  4. Piękny naciąg Dawaj na auto.....zimy i tak nie będzie, a ciekawy jestem wyglądu i wrażeń z jazdy
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, więcej to już za dużo
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, to by miało sens.....bo to taki do końca chrom nie jest, bardziej właśnie jakiś metal. Sprawa jasne. Pozdrawiam
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry z rana Orientujecie się, czy listwy wokół okien w wersji shadow line są chromowane i powlekane czarną gumą? Pytam dlatego, że zauważyłem u siebie w niektórych miejscach lekkie przetarcia, przez które prześwituje chrom. Jest to widoczne na listwie nad drzwiami, oraz na tylnej bocznej w avancie....
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A generalnie z tego panelu jakoś się jeszcze korzysta? Przyciski pod obsługę nawi dzialaja? Czy tylko świecą?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, a duzo z montazem jest zabawy? Mam na mysli podlaczenie panelu i aktywacje przewietrzania....daj mi na PW jak mozesz cene za wiazke
  10. Z racji różnych opinii odnośnie wykresu i modyfikacji wklejam wykres, może ktoś z Was się wypowie co sądzi na temat przyrostu. Dodam, że program jest robiony pod kątem "ochrony" sprzęgła i braku dymienia... Przed zmianą pompek auto wypluło 136KM 297Nm, po programie 162KM i 331Nm
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Póki co nie miałem okazji tak dobrze sprawdzić. Rano korki, wieczorem korki. Ale tak dosyć żwawo się zbiera. Choć jak jeździłem paskiem 2.0 170 PS kolegi, to mam wrażenie że zbierał się mocniej i szybciej. Tyle że to było kilka lat temu i dysponowałem 110 konnym dieselem więc przesiadka głowę urwała
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto odebrane. Co o tym sądzicie? Tzw bezdymny sofcik.... http://i.imgur.com/EWwcqI1.jpg
  13. grzes283 odpowiedział(a) na D4V3 temat w Pomorskie
    Ja jestem po kolejnej wizycie u Roberta i po raz kolejny jestem zadowolony. Fachowo,dokladnie i estetycznie. Czego chcieć więcej. Warsztat się rozwija, chłopaki z wiedzą i umiejętnościami na czasie. Na prawdę polecam!!!
  14. grzes283 odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    A ja polecam. Robiłem olej, zawieszenie i hamulce. Żadnych uwag......
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju bierz 205/50/17.....też takie kupiłem. Jeździłem na tych parametrach latem i jest ok. Po co zamulac wspomaganie,zwiekszac spalanie etc... Kupilem nexeny 1002 zł komplet z oponytanio.pl
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domyślam się. Albo robić na 100% albo wcale. Tu nie ma miejsca na srodki zastępcze. Zobaczę co audi da z siebie i wtedy będę wiedział na czym stoję. ..
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dać się da, wszystko się da, tylko kwestia opłacalności. Poczekam co wyjdzie mi po programie.....rakiety i tak nie będzie, a dla kilku koni nie warto chyba się bawić. Patrzyłem na necie, to FMICi chodzą po ok. 1200 zł + montaż ? Suma sumarum wyjdzie w okolicach 2k. Przyrost mocy około myślę 10 KM. no może 15KM......czy warto????
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, nie chce aż tak brnąć. Mam pompki od 2,5 TDI i wypluł mi lekko ponad 150KM,na serii. Po oczyszczeniu turbawki myślę, że na spokojnie pod 175-180 podejdzie, ale IC się mocno grzeje, więc nie wiem czy nie będzie za mocno zbijał mocy. Przy 175 turbo przeładowywało, dlatego szorowanko łopatek było...
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze mówiąc, to zawsze się zastanawiałem, co kieruje ludźmi w momencie podejmowania tak głupich decyzji......
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To samo doczytałem....mam wszystko na jednym pasku, ale chyba FMIC wychodzi taniej, bo ciężko o graty do duala.... Nie wiem, czy nie wsadzić do siebie, ale koszt 2k za kilka koni więcej nie specjalnie mnie przekonuje.
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dual smin, czyli na lewą i prawą stronę, czy coś innego? Taki by spokojnie starczył, do 200 to będzie daleko.....Występują w sprzedaży gotowe zestawy?
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, do jakiej mocy powinny, czy też mogły by zostać seryjne IC w a4 b6 1.9 tdi avf? Druga sprawa, czy coś oprocz powszechnych FMICów można stosować metoda P&P?
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha...z pierwszego tlocznia. Jaki byscie nie wlali to i tak niczego nie zmieni.....
  24. O ja znowu temat wałka rozrządu :-)
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie nie mogę zlokalizować tego numeru. Kupiłem ori używek i ciężko ja przykleić bo taśma srednio się trzyma na znaczku przez jego konstrukcje. ..ale dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.