Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super. Może to rozwieje problem. Czekam na info...;-)
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jasne, rozumie. Jutro spróbuje włożyć stare graty, może wtedy będzie coś wiadomo. Choć obecne graty kupiłem ze sprawdzonego źródła, więc raczej nie ma mowy o wadliwym towarze. A źle zakodowany moduł może mieć wpływ na brak grzania kierownicy? Sprawdzając miernikiem gniazdo w taśmie, w które podłączam wtyczke grzanej kiery pokazuje mi na odpalonym powyżej 12V......czyli napięcie dochodzi
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzieś na necie znalazłem, że trzeba by przejechać autem jakiś odcinek. Ale to się tyczyło bardziej choinki na liczniku, zeby zgasła. U mnie tego nie ma. wyskakuje na vagu błąd o źle zakodowanym module i tyle.... A z drugiej strony, na co wpływa źle zakodowany moduł?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślisz....tempomat, pełen fis, multifunkcja bangla. Zakładałem fotochrom, CLH, RNSe i też nie miałem problemu. Może być moduł walnięty?
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Vcds lite
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może napisz mi co robię źle, bo nie kumam generalnie wszystko robie po kolei, bez wychodzenia z vaga, jeśli to ma znaczenie...
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaczynam od kierownicy, gr. 16 Adaptacje, kanał 81, wpisuje 00111 i zachowuje, pokazuje mi, że BUS NOT OK pózniej wchodziłem w grupe 03 Recode, login (09555) [ model, hamulce, silnik, skrzynia], dalej recode, tu koduje 04255..... tu wszystko idzie ok.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem adaptację w grupie 03 abs/esp w następujący sposób: Grupa 03 : - sprawdzam błędy i wychodzę - kręcę kierą w lewook. 30 st. i z powrotem - wchodzę w blok 08 dalej w 005 i w polu pierwszym powinienem zobaczyć 0.0, a ja mam -2,5, wychodzę - login 11, wpisuje 40168, akceptuje, - wchodzę w blok 04, dalej 001, GO, DONE no i błędu nie ma, na chwile po ponownym wejściu do grupy 03 wywala błąd. - Zasilanie grzania to ta 2pinowa wtyczka idąca bezpośrednio do taśmy. A ta druga wtyczka to nie wiem, może jest to czujnik temp. jeśli takowy występował Zakładając, że jest to czujnik, choć dziwne jak dla mnie, to po jego odłączeniu powinno grzać? druga sprawa, jeśli podepnę pod wtyczkę idącą do taśmy 12V z zapalniczki, to zacznie grzać?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spróbuję dzisiaj włączyć, jak kupowałem auto w grudniu to działało przy temp ok 9 stopni. Z góry dzięki....nie wiem, co może być źle podłączone, skoro wszystko inne działa (tempomat, multifunkcja, fis, wycieraczki...) Zresztą chyba jeśli moduł był by walnięty, to pewnie jakiś błąd by vag zczytał i reszta mogła by nie działać. W module ABS/ESP mam powracający taki błąd: 01829 sensor of steering angle (g85)supply voltage terminal 30 35-00- Auto nie jeździło od montażu nowego modułu. Natomiast w module kierownicy 8e0953549 P mam błąd: 01044 controle module incorrectly codec 35-00- Przed zamianą na starych gratach nie miałem żadnych błędów. Jeśli chodzi o ustawienie kierownicy to miałem na 0 stopni, a teraz mam na -2,5 stopnia i nie mogę trafić na 0. Ale czy to wszystko ma coś wspólnego z grzaniem......chyba nie.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I działa Tobie przy włączeniu grzania fotela kierowcy? Bez roznicy na temperature zewnetrzna2? U siebie próbuje zamontować i niestety nie odpala. Moduł mam zwijak kiere....wszystko wyjęte ze sprawdzonego auta.
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z kierownicy wychodzą dwie wtyczki dwupinowe. Jedna wchodzi do zwijaka - ma taki trapezowy ksztalt. Druga mala wchodzi do tej płytki co jest zamontowana w kole kierownicy. Z gniazda tej trapezowej wtyczki wychodzi po 12,4V gdy włączę silnik. Gdy wyłącze spada do 11,3V. Włączenie grzania fotela niczego nie zmienia. Na tym małym gnieździe jest cały czas 4,6V. Jeśli chcę sprawdzić czy sama kiera grzeje podłączyć na krótko pod np. gniazdo zapalniczki? Teraz w którą wtyczkę się wpiąć, trapezowa czy mała?
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem kodowania. Multifunkcja działa tempomat też...... 04042 to kodowanie w module P
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Mam cały komplet. Moduł z końcówką P taśma poducha i kiera z kompletu.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Ma ktos z Was ori grzana kiere z B6? Zamontowalem u siebie komplet z B6 i niestety nie działa po włączeniu grzanych d*p. Wszystko dobrze podłączone. Fotel parzy a kiera nic..... Ma ktoś z Was pomysł?
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam też AVFa, więc opinia trafiona wielkie dzięki.
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupić mam gdzie, bardziej mi chodzi o opinię ludzi, którzy używają u siebie. Durablend stawiam zdecydowanie wyżej od Motula. Teraz wlałem Top Tec i jak na razie jestem zadowolony. Następnym razem planuję sprawdzić SynPower. Ja brałem od Wandeja LM, bo miał fajną promocję na 6L w cenie 5. A na którym wg. Ciebie ciszej chodził silnik, TopTec, czy Durablend?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Damian, a który z wymienionych jest najlepszy?
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Pany, napiszcie mi coś odnośnie oleju do 1.9 TDI PD. Do tej pory lałem motula, ale w ubiegłym roku, niestety już po wymianie doczytałem na forum, że są lepsze marki, które jakby bardziej wyciszają klekota. Coś konkretnego z 5W polecicie?
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin, Domin
  20. Ale optycznie to widać? Podejrzewam, że ten róg jest bardziej zagięty do wewnątrz i pewnie dlatego?
  21. Czyli nie są dobrze spasowane, skoro lampę się ciężej wyciąga, bądź też źle są wyprofilowane, czy jeszcze coś innego?
  22. Panowie, kupował ktoś błotniki z tej aukcji: http://allegro.pl/blotnik-lewy-prawy-audi-a4-b6-00-04-ly7q-atlasgrey-i5272734130.html Nowe w ASO po max zniżkach wyjda 824 zł za sztukę, a więc więcej, niż kompletna robota na zamienniku. Co do jakości, to sprawa jasna, ale może ktoś z Was jest w stanie porównać oba błotniki i powie coś więcej na temat spasowania i twardości materiału. Niby zamienniki są cienkie jak papier, ale z kolei oryginał nie jest w jakości błotnika z pierwszego montażu......bądź tu mądry. Lakiernik, z którym rozmawiałem używa jakiś sprawdzonych zamienników, cena poniżej 200 zł za sztukę. Twierdzi, że normalnie można je spasować, są dobrej jakości, a odpowiednie zabezpieczenie przed malowaniem właściwym spowoduje odporność zbliżoną do ocynku....co sądzicie?
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odnośnie tych zamienników w kolorze to nic dobrego nie słyszałem. Ciężko ze spasowaniem a materiał to papier..... Zresztą kiedyś poszedłem po taniosci i kupiłem zamienniki do auta. Po roku problem powrócił. Zrobiłem na kowala i sprzedałem samochód. Dlatego chyba nie warto pchać się w zamienniki.
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, ale może coś bliżej trójmiasta?
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, znacie jakiegoś ogarniętego lakiernika z okolic trójmiasta? Bądź kogoś, kto lakieruje sprzedawane elementy, w moim przypadku chodzi o prawy błotnik w kolorze LY7Q. Niestety mam dziurę na wylot, więc pewnie tylko wymiana na inny wchodzi w grę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.