Treść opublikowana przez grzes283
-
Sezon Rowerowy 2016
Za te pieniądze ????!?!?!?!?!? Aleś mu polecił https://www.mall.pl/bagazniki-rowerowe-hak/thule-rideon-2-rowery-9502?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info nie proponuje , tylko dałem zapytanie czy taki bagażnik bo nie rozumiem czemu trzeba go rejestrować , chyba wystarczy dodać tablicę rej, którą można sobie na allegro zamówić Bo takie są przepisy. Sama tablica jest tak samo ważna jak na tekturze byś sobie mazakiem popisał. Chore, ale przypominam, że jesteśmy w Polsce, a tu większość rzeczy jest chora.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Opona i felga podejdzie bez problemu, ale przy szerokości 235 będzie: - zdecydowanie większe spalanie - zdecydowanie słabszy samochód - ciężej pracowała pompa wspomagania - pływać na koleinach. Polecam sprawdzone 205/50 lub ostatecznie 215/50
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie wiem czy się orientujesz, ale bagażnik rowerowy musisz osobno zarejestrować. Nie lepiej coś na dach?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Józek - 4U: http://allegro.pl/s-line-18-audi-vw-gti-r32-rs4-5x112-okazja-i5149434389.html
-
B6 DIVISION
Mi się też tak wydaje, ale jakaś przyczyna musi być.....może chociaż będą trwalsze niż te co do tej pory miałem. Z innej beczki. Macie może jakiś sposób na zabezpieczenie kapsli o od felg? Dzisiaj mi zayebali w nocy wszystkie 4sztuki Myślałem, jak można by zabezpieczyć, ale szczerze mówiac na nic nie wpadłem.... Kupić na zimę alufele No właśnie z alufeli yebneli. Poyebany jest ten Gdańsk, wszędzie coś komuś podyebją........
-
B6 DIVISION
Mi się też tak wydaje, ale jakaś przyczyna musi być.....może chociaż będą trwalsze niż te co do tej pory miałem. Z innej beczki. Macie może jakiś sposób na zabezpieczenie kapsli o od felg? Dzisiaj mi zayebali w nocy wszystkie 4sztuki Myślałem, jak można by zabezpieczyć, ale szczerze mówiac na nic nie wpadłem....
-
B6 DIVISION
Dokładnie u mnie jest to samo. Czyli tak ma być Myślałem, że może coś z instalacją się dzieje, a nie chciało mi się demontować lamp i sprawdzać na zwykłych żarówkach.U mnie nigdy błąd się nie pojawil od tych osramow Być może problemem są te bolce - a właściwie brak jednego. A akurat u mnie i Wladiego mamy ucięty ten drugi, czyli nie właściwy......o ile ma to jakis sens U Józka też jest podobny problem.....
-
B6 DIVISION
Dokładnie u mnie jest to samo. Czyli tak ma być Myślałem, że może coś z instalacją się dzieje, a nie chciało mi się demontować lamp i sprawdzać na zwykłych żarówkach.
-
B6 DIVISION
Panowie, kto z Was ma w postojowym Osram ledriving? U mnie jest taka sprawa, że przy wyłaczonych pozycjach pali mi sie błąd spalonej żarówki, natomiast przy włączonych jest OK. Też tak macie? Niby te osramy nie miały wywalać błędu a wywalają w połowie
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
S4B5 ET 30 8.5J, 225/40/18
-
Znaczenie ET Felgi
Podejdzie, ale patrzy wyżej, lepszy zamiennik 215/50 lub do B5 chyba trafniejszy będzie 205/50/17
-
ORI ALARM
Modul komfortu z obsluga alarmu. Przelaczniki w boczek, syrenke, czujniki w lampke podsufitki. Oczywiście odpowiednie podłączenie i kodowanie. Też u siebie nad tym myślę, głownie dlatego że dołożyłem CLH i mój alarm nie odpala tej funkcji, a na ori kluczyku wszystko bangla.
-
B6 DIVISION
tak to ja. druciak kuchenny, grube gumowe rękawice (by się zbytnio nie poparzyć) i jedziesz wrzątkiem tylko często mocz druciaka bo to k**estwo jest straszne i czasopochłaniacz Fenkju
-
B6 DIVISION
Panowie, jest jakiś sposób na oczyszczenie plastików z tej porysowanej pseudo gumy? Kiedyś ktoś coś o gorącej wodzie pisał. ......skrobanie i szlifowanie już przerabialem 5
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Szyba przód chyba........grzana ......się szykuje
-
Jaki rozmiar opon najlepszy do B7
Jak nie zależy Tobie specjalnie na większym kole i wyglądzie, to wal 16" A jak średni kompromis, to 17" wydaje mi się, że między tymi średnicami nie jest aż tak wyczuwalna różnica. Kwestia jeszcze jakie jest zawieszenie i ile ciśnienia w oponach.......uściślając
-
Sezon Rowerowy 2016
Merida też jest dobra. Generalnie w kategorii cenowej do około 2 tysi, to nawet UNIBIKE ma coś w ofercie. Ja rok czasu szukałem roweru, tysiące stron przewertowane bo chciałem dobrze kupić w rozsądnej cenie. I po wszystkich sumach padło na CUBE, jestem mega zadowolony i polecam
-
Sezon Rowerowy 2016
Cube 29er.....
-
B6 DIVISION
Ciekawa sprawa......
-
B6 DIVISION
Panowie, działa Wam stronka ze sklepem Gajosa?
-
Znaczenie ET Felgi
205 na 50 są idealne
-
B6 DIVISION
Jak ktoś ma blutka C lub Q na sale, to poproszę info na PW. Ewentualnie jakaś wiązka też mogła by być. ..
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Hahaha i to jest myśl ;-)
-
B6 DIVISION
no i gra muzyka...