Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. No widzisz,ciężko o złoty środek. Na pewno w Borze było gorzej z komfortem, przy audi wahacze dużo tłumią. Ale to i tak nie wystarcza. Ja po pierwszych kilku miesiącach też miałem dobre zdanie. Problem się zaczął po ponad pół roku, jak zaczęła buda pracowac. Uszczelki skrzypia, wszystko trzeszczy, jak w starym autobusie. W tym roku nawet szyba przednia zaczęła się odzywać. W Borze tego nie miałem, tyle ze to byl sedan. Kolejna sprawa to regulacja, tam szło wszystko sprawnie i bez oporów, w przypadku audi tak nie jest. Może nie odradzam nikomu, bo jednak za taka kasę, to choćby warto spróbować jazdy na gwincie. Ja drugi raz bym nie kupił. Wolał bym wrzucić z powrotem 1BV.....ale to tylko moje zdanie.
  2. Dokładnie. Tylko nie kupuj TA,ja mam obecnie i nie wiem czy na innych, ale na tym jest lipa. W Borze miałem TA, 3lata jeździłem i tragedii nie było. W Audi jest lipa pod wieloma względami, no ale co się spodziewac po 800 zł.
  3. Zgadza się. Do budy avanta fajnie 19 pasi, nawet na zwykłej gumie, bez naciągu. No ale tu już musi być gwint. Nie każdemu pasować będzie taki zestaw do codziennej jazdy.
  4. Jak dla mnie optymalny wybór 225/40/18 ale przy gwincie już się robi kiszka szczególnie zimą gdy wszystko trzeszczy i skrzypi. Przynajmniej u mnie. Nie wiem jak na springach, pewnie lepiej.....
  5. było od razu, że chodzi o springi......sorry mordeczko. Mój błąd, tzw wybiórcze czytanie
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie. Najprościej i najpewniej. Zresztą w woli ścisłości,to różne opony różnie się układają na feldze. Przy granicznych parametrach nawet to ma wpływ. Dla przykładu. Ja mam Bridgestony, dwa różne modele. Jeden komplet układa się w leciutki naciąg, a drugi standardowo. Dobry filmik.
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem 1BV 225/40/18 8J ET 43.Na tyle 17mm na przedzie 5mm. Nie było żadnej przycierki. A myślę, że przód można by wypchnac jeszcze min. 5 mm. Teraz mam ET 25 na tyle i 30 z przodu przy niższym zestawie o jakies 2 cm. Opona ta sama, felga 8.5J jest OK
  8. Przełącznik DRL bez przekaźnika działa odwrotnie. Na "0" włączamy dzienne. Czyli wtedy podaje masę na moduł, a ten odpala.
  9. Do tego potrzebujesz moduł. Ale to jest chyba najlepszy pomysł.
  10. Miałeś 16 tak? Wrzuciłeś RSy,na przód,tak? I napisałeś, że nie odczułeś różnicy względem 16. Ja odpisałem Tobie, że różnica jest, tylko nowe fele, nowy wyglad etc....i na niektóre rzeczy przymykamy oko. Więc chyba ten teges dobrze zrozumiałem? ;-)
  11. Eee parówka jesteś. W Komforcie za zibla można wypożyczyć na 24H i od razu kwadrat sobie wysprzątać A tak na poważnie, to szykuj się na kolejkę chętnych....
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana, ponawiam pytanie dotyczące ori alarmu. Montował ktoś u siebie? Jakie części trzeba kupić?
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    to jest myjka, typowo dla kobitek
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki montaż ori alarmu to duże wyzwanie? Przerabiał to ktoś?
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty to jesteś czubek
  16. Nie ma takiej możliwości, abyś nie odczuł różnicy, po prostu zajarany jesteś nowym kołem, a to przyćmiewa każde odczucia A samo koło, to jedna z lepszych opcji
  17. Możesz włączyć halogeny, żeby zapalały się Tobie po zapłonie. Dlaczego? A no dlatego, że jeśli wstawisz sobie jakieś dzienne w miejsce halogenów, bo przecież można takie kupić i przełożyć, to masz od razu dzienne po zapłonie. Dobre rozwiązanie, jeśli masz xenony. Wyłącznik w pozycji 0: Kodowanie w module 09: 1 - Reszta świata - nic się nie świeci czyli OK 2 - Finlandia - światła mijania świecą od razu po włączeniu stacyjki z tyłu i przodu czyli OK 3 - USA - nic nie świeci nawet po odpaleniu auta i spuszczeniu recznego 4 - Kanada - po włączeniu stacyjki świecą się światła przeciwmgłowe z przodu i z tyłu normalne czyli OK
  18. Nie musisz kupować włącznika auto mija się to z celem u Ciebie. Ustawiasz sobie kodowanie vagiem i masz auto światła, po zapłonie oczywiście. Możesz ustawić na halogeny.
  19. ET 25 przy zwykłym zawiasie może delikatnie wystawać. Ocierać nie powinno bo będzie stosunkowo wysoko.
  20. 5mm to max bez kołnierza. Z kolei jakoś chyba 10mm do 15mm to lipa bo kołnierz przeszkadza i nie dochodzi dystans do piasty. Nie pamiętam, ale chyba dopiero 17mm jest odpowiednie. U mnie tak miałem.ET 43, 225/40/18 i gwint. Nic nie tarło.
  21. Ładna sucz Ciorne, to ciorne Jakie masz parametry koła i jaki dystans chcesz dać? Troszkę Tobie siedzi, żeby nie ocierało
  22. Mamy wspólnych znajomych, ale nie istotne. Nie mijaliśmy się nigdzie, widziałem na mani. Nie chce skłamać, ale chyba na przedostatniej i ostatniej. Naprawdę ciekawy samochodzik. A z akcentem Bentla, to miazga - zawsze coś innego niż S4 Co do dróg, to zgodzę się z Tobą. Mieszkam od 4l w Gdańsku i jeszcze nie ogarniam tego klimatu. Ciasno, wąsko i dziurawo. Na dodatek ciągłe korki. Wcześniej mieszkałem w Gdyni......inny świat jeśli chodzi o przemieszczanie się autem Może, żeby nie było, że tak słodzę To wydaje mi się, że gleba jest za mocna jak do tej klasy auta. Zresztą mija się to z mocą........ Pozdrawiam i powodzenia
  23. Dare garage......z tego co się orientuje hermetyczne towarzystwo z dobrymi projektami. Wracając do tematu. Znam troszkę Twoją furke i co tu mówić.....,miazga i tyle. Gratuluję efektów i zapału.
  24. Dokładnie. Chyba nawet w tym temacie jest to poruszone. Nie wiem tylko, jak to odprowadzanie się oiwinno zachowywać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.