Treść opublikowana przez grzes283
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Ładny froncik
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
No widzisz,ciężko o złoty środek. Na pewno w Borze było gorzej z komfortem, przy audi wahacze dużo tłumią. Ale to i tak nie wystarcza. Ja po pierwszych kilku miesiącach też miałem dobre zdanie. Problem się zaczął po ponad pół roku, jak zaczęła buda pracowac. Uszczelki skrzypia, wszystko trzeszczy, jak w starym autobusie. W tym roku nawet szyba przednia zaczęła się odzywać. W Borze tego nie miałem, tyle ze to byl sedan. Kolejna sprawa to regulacja, tam szło wszystko sprawnie i bez oporów, w przypadku audi tak nie jest. Może nie odradzam nikomu, bo jednak za taka kasę, to choćby warto spróbować jazdy na gwincie. Ja drugi raz bym nie kupił. Wolał bym wrzucić z powrotem 1BV.....ale to tylko moje zdanie.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Dokładnie. Tylko nie kupuj TA,ja mam obecnie i nie wiem czy na innych, ale na tym jest lipa. W Borze miałem TA, 3lata jeździłem i tragedii nie było. W Audi jest lipa pod wieloma względami, no ale co się spodziewac po 800 zł.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Zgadza się. Do budy avanta fajnie 19 pasi, nawet na zwykłej gumie, bez naciągu. No ale tu już musi być gwint. Nie każdemu pasować będzie taki zestaw do codziennej jazdy.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jak dla mnie optymalny wybór 225/40/18 ale przy gwincie już się robi kiszka szczególnie zimą gdy wszystko trzeszczy i skrzypi. Przynajmniej u mnie. Nie wiem jak na springach, pewnie lepiej.....
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
było od razu, że chodzi o springi......sorry mordeczko. Mój błąd, tzw wybiórcze czytanie
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Najprościej i najpewniej. Zresztą w woli ścisłości,to różne opony różnie się układają na feldze. Przy granicznych parametrach nawet to ma wpływ. Dla przykładu. Ja mam Bridgestony, dwa różne modele. Jeden komplet układa się w leciutki naciąg, a drugi standardowo. Dobry filmik.
-
B6 DIVISION
Ja miałem 1BV 225/40/18 8J ET 43.Na tyle 17mm na przedzie 5mm. Nie było żadnej przycierki. A myślę, że przód można by wypchnac jeszcze min. 5 mm. Teraz mam ET 25 na tyle i 30 z przodu przy niższym zestawie o jakies 2 cm. Opona ta sama, felga 8.5J jest OK
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Przełącznik DRL bez przekaźnika działa odwrotnie. Na "0" włączamy dzienne. Czyli wtedy podaje masę na moduł, a ten odpala.
-
Automatyczne włączanie świateł po zapaleniu silnika
Do tego potrzebujesz moduł. Ale to jest chyba najlepszy pomysł.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Miałeś 16 tak? Wrzuciłeś RSy,na przód,tak? I napisałeś, że nie odczułeś różnicy względem 16. Ja odpisałem Tobie, że różnica jest, tylko nowe fele, nowy wyglad etc....i na niektóre rzeczy przymykamy oko. Więc chyba ten teges dobrze zrozumiałem? ;-)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Eee parówka jesteś. W Komforcie za zibla można wypożyczyć na 24H i od razu kwadrat sobie wysprzątać A tak na poważnie, to szykuj się na kolejkę chętnych....
-
B6 DIVISION
z rana, ponawiam pytanie dotyczące ori alarmu. Montował ktoś u siebie? Jakie części trzeba kupić?
-
[B6 AVF] by Edyta
to jest myjka, typowo dla kobitek
-
B6 DIVISION
Mordeczki montaż ori alarmu to duże wyzwanie? Przerabiał to ktoś?
-
B6 DIVISION
Ty to jesteś czubek
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Nie ma takiej możliwości, abyś nie odczuł różnicy, po prostu zajarany jesteś nowym kołem, a to przyćmiewa każde odczucia A samo koło, to jedna z lepszych opcji
-
Automatyczne włączanie świateł po zapaleniu silnika
Możesz włączyć halogeny, żeby zapalały się Tobie po zapłonie. Dlaczego? A no dlatego, że jeśli wstawisz sobie jakieś dzienne w miejsce halogenów, bo przecież można takie kupić i przełożyć, to masz od razu dzienne po zapłonie. Dobre rozwiązanie, jeśli masz xenony. Wyłącznik w pozycji 0: Kodowanie w module 09: 1 - Reszta świata - nic się nie świeci czyli OK 2 - Finlandia - światła mijania świecą od razu po włączeniu stacyjki z tyłu i przodu czyli OK 3 - USA - nic nie świeci nawet po odpaleniu auta i spuszczeniu recznego 4 - Kanada - po włączeniu stacyjki świecą się światła przeciwmgłowe z przodu i z tyłu normalne czyli OK
-
Automatyczne włączanie świateł po zapaleniu silnika
Nie musisz kupować włącznika auto mija się to z celem u Ciebie. Ustawiasz sobie kodowanie vagiem i masz auto światła, po zapłonie oczywiście. Możesz ustawić na halogeny.
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
ET 25 przy zwykłym zawiasie może delikatnie wystawać. Ocierać nie powinno bo będzie stosunkowo wysoko.
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
5mm to max bez kołnierza. Z kolei jakoś chyba 10mm do 15mm to lipa bo kołnierz przeszkadza i nie dochodzi dystans do piasty. Nie pamiętam, ale chyba dopiero 17mm jest odpowiednie. U mnie tak miałem.ET 43, 225/40/18 i gwint. Nic nie tarło.
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Ładna sucz Ciorne, to ciorne Jakie masz parametry koła i jaki dystans chcesz dać? Troszkę Tobie siedzi, żeby nie ocierało
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Mamy wspólnych znajomych, ale nie istotne. Nie mijaliśmy się nigdzie, widziałem na mani. Nie chce skłamać, ale chyba na przedostatniej i ostatniej. Naprawdę ciekawy samochodzik. A z akcentem Bentla, to miazga - zawsze coś innego niż S4 Co do dróg, to zgodzę się z Tobą. Mieszkam od 4l w Gdańsku i jeszcze nie ogarniam tego klimatu. Ciasno, wąsko i dziurawo. Na dodatek ciągłe korki. Wcześniej mieszkałem w Gdyni......inny świat jeśli chodzi o przemieszczanie się autem Może, żeby nie było, że tak słodzę To wydaje mi się, że gleba jest za mocna jak do tej klasy auta. Zresztą mija się to z mocą........ Pozdrawiam i powodzenia
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Dare garage......z tego co się orientuje hermetyczne towarzystwo z dobrymi projektami. Wracając do tematu. Znam troszkę Twoją furke i co tu mówić.....,miazga i tyle. Gratuluję efektów i zapału.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokładnie. Chyba nawet w tym temacie jest to poruszone. Nie wiem tylko, jak to odprowadzanie się oiwinno zachowywać.