Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
A jak z poduchami, do wszystkich jest ta sama poducha, czy każda kiera ma inna poduchę? Niby kiery z obrazka wyglądaja podobnie. Mam na myśli B7, B8 i A6C6...
-
B6 DIVISION
Panowie, jakie kiery MuFu podchodzą do b6?
-
jakie dobrać Et Do felg 17",18" do a4 b7
Kolejny już temat z tym zagadnieniem. Poszukaj dobrze i znajdziesz wątek odnośnie Twojego pytania. Jasno i klarownie
-
Czarna naklejka na zderzak tylny A4B6 s-line
Dzięki
-
Jaki auto alarm wybrać?
To raz, a dwa alarm to zawsze kilka straconych sekund dla złodzieja. Blokada mechaniczna skrzyni, jakieś odcięcia. ...to wszystko blokuje czasowo złodzieja. I być może nie jeden sobie odpuści.
-
Jaki auto alarm wybrać?
A myślisz, że nie ori Ci nie otworzą. ...alarm i tak jest zbędny. Lepiej w inne zabezpieczenia pomontowac
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Oba rozmiary sa prawidłowe. Choć jest różnica, to mieści się w normie. Przez DE podawany jest rozmiar 235/45/17 i tak też było w moim przypadku. W PL nominalny jedt 225 i uważam, ze to odpowiednia szerokość.
-
Jaki auto alarm wybrać?
Ja mam chinola już w drugim aucie. Kupiłem go tylko dlatego, że nie trzeba dokładać pilota, gdyż ma tzw kluczyk scyzoryk jako pilot. Jedyna lipa, brak współpracy z wszystkimi funkcjami, jak np. otwieranie klapy z pilota, bądź działanie CLH. Ale nie wiem, czy istnieją alarmy, które ze swojego pilota otworzą klapę bagażnika, bądź zadziała na nich funkcja CLH. Być może to kwestia odpowiedniego montażu..... nazwa alarmu, to Magicar Co do alarmu bezpilotowego, to koszt z montażem ok 800 zł. To już lepiej ori alarm założyć.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
spokojnie możesz dać ET 25 na tył i 30 na przód. Przy ET 35 i takich parametrach koło będzie schowane. Do 19" to TYLKO gwint, żeby to ładnie spasować. Springami tak nie spasujesz.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie, na przedzie min ET28, przy niższym mogą być problemy przy ostrzejszych zakrętach. Co do tyłu, to spokojnie ET25. Oczywiście jeszcze zależy jaka opona, felga i zawieszenie. Ale generalnie jeśli felga jest szersza, to ma mniejsze et - z reguły i mowa o ori felgach, a nie chinolach. Bardzo ważne są parametry opony, im opona szersza, tym większe ET musi być zastosowane. Podobnie w przypadku zawieszenia. Im auto jest wyżej, tym większe ET na feldze. Przykład: Zawieszenie: gwint, jakieś 2cm niżej niż 1BV Felga: 18" 8.5J ET 30 Opona: 225/40 Dystans: na tyle 5mm Uważam, że jest idealnie spasowane, patrząc po linii błotnika. Oczywiście można by dać niżej zawieszenie o jakiś 1 cm i być może coś jeszcze z ET by się zbiło, ale istnieje ryzyko przytarcia.
-
Znaczenie ET Felgi
Na przód daj 5mm a na tył 17mm
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jak już coś się dzieje z mocą, dymi, ciężko odpala.....to już można szukać przyczyny. Ale póki normalnie jeździ, to olac dudnienie.
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Dokładnie 1..
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Dokładnie
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Hahaha, no tak. Tylko mówię, kwestia obycia z tematem. Podejrzewam, że kupując nowy, to po pierwszej wymianie oleju nadwrażliwcy( czyt. MY ) znajdą też powód do szukania dziury w całym Taki już urok ludzi, co mają trochę inne podejście do swoich aut
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Na 1BV miałem czarne RSy, tam jest 8J, opona 225/40.
-
wlacznik swiatel problem
Dziwna sprawa, a jak odpala Tobie na samym zapłonie. Też z opóźnieniem? Być może MCE szwankuje. Podaj numer tego przełącznika.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi Dokładnie, przy 8" nie poszalejesz. Ja mam 8.5j i 225/40 i jest minimalny naciąg, ale to jeszcze zależy od opony. Mam Bridgestony, dwa modele i jeden idzie troszkę w naciąg, a drugi jest prawie normalnie.......nie wiem dlaczego. Jak chcesz kompromisu, to kup 8,5J, do tego 205/45/18 i masz Ob. zachowany, komfort podobny jak na 225/40, ale nawet fajny naciąg. Miałem tak w Borze, no i przy gwincie fajnie już to można spasować.
-
Znaczenie ET Felgi
Myślę, że spokojnie za 1,5k coś znajdzie w odpowiednim stanie i na zdrowej gumie......jeszcze troche czasu, więc spokojnie szukaj
-
B6 DIVISION
Ja płaciłem 100 dwa tygodnie temu u Groblewskiego za sztukę oczywiście, bo zgubiłem Ale 269zł, napisałem debilowi, ile chce za komplet z wysyłką, ciekawe co odpisze.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Teoretycznie by mogło, ale chyba jeszcze inne objawy powinny wystąpić. Zamulenie auta, kopcenie.......Moim zdaniem to jakaś przypadłość diesela, większość vagowskich tak ma, przynajmniej ze słuchu na ulicy. Wiadomo, jeden ciszej, drugi głośniej, ale każdy dudni. Ja sobie odpuściłem i szczerze mówiąc przestałem to słyszeć, pewnie temat został rozgrzebany i znowu zacznie mi dudnić Panowie, olać to. Ładować w te silniki 4-5 k , to raczej bzdura, tym bardziej, że nie ma pewność, że wszystko ustąpi.
-
B6 DIVISION
Przed chwilą znalazłem kratki S-line w zderzak do a4 b6.................................269 zł/ sztuka, dobra to cena?? poje..ani są niektórzy ludzie
-
Czarna naklejka na zderzak tylny A4B6 s-line
Potrzebuje numeru naklejki na zderzak s-line tylny do A4 B6 avant pod dwa wydechy.....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Potrzebujesz moduł MCE z literką F na końcu, włącznik świateł z funkcją AUTO, oczywiście lusterko z fotochromem i czujnikami najlepiej z B6, bo przy B7 jest więcej kombinacji, przełącznik DRL/CLH i jeśli masz instalację to trochę zabawy i wszystko gra.......a jesli nie, to na pierwszej stronie masz schemat co i jak podłączyć.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Trewor ma rację przy 17 niestety nie poszalejesz jeszcze na takiej gumie. Jak 17 to tylko jakiś ori wzór z B6. Co do 18 to stan dróg się znacznie poprawił, więc spokojnie możesz wrzucić. Aż takiej przepaści między 17 nie ma.