Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie,coś będę myślał.
-
B6 DIVISION
Dwóch lat, to nie wymagam, ale chociaż rok. Co niecały kwartał, to troszkę zbyt często. Ktoś kiedyś o OSRAMach coś pisał...... a Philips Blue Vision??
-
B6 DIVISION
Panowie, macie jakieś sprawdzone żarówki H6W? Na swoje źródło już nie mam siły. Systematycznie po ok. 2 miesiącach siadają.....fakt, cena 10 zł za sztukę mówi sama za siebie. Oczywiście pod xenon
-
B6 DIVISION
Zgłaszaj na policję póki sprawa ciepła, choć nie liczył bym na szybkie wyjaśnienie - oni też maja w d*pie wszystko. Ale qr** 1800 zł co za łajza.......Na pewno są ludzie z forum mieszkający w okolicach adresów które podałeś. Może ktoś by mógł pomóc w jakiś sposób........Panowie, to 1800 zł, a jakiś frajer się cieszy teraz Nie mam nerwów do takich sku....synów, zlokalizuj gnoja, bierz pałe i kilku kolesi i może odzyskasz siano. Tak, czy siak współczuje. Jeszcze może spróbuj coś z OLX ugadać. Muszą mieć jakieś ubezpieczenie od takich sytuacji.
-
Sopot MW Motorline
Dzięki. Będę u Was jakoś po 15 - stym. Zaciski przód i linki ręcznego do wymiany.....Oczywiście zadzwonię odpowiednio wcześniej, żeby się umówić
-
B6 DIVISION
Stówka mordo Tylko nie szalej z tym nawilżaniem........
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Szczerze, to nie wiem. Chyba tylko "skóra w alkantarze", ale bańki nie dam. Speed i Sport, to chyba boki foteli skóra, a środki materiał siateczka.......Później są pełne skóry, to co u mnie i skóra w alkantarze, co u Ciebie, ale nie wiem do końca
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Pamięć fajna sprawa, ale zbyt droga,żeby doposażać ja mam dobrą pamięć, więc taniej wychodzi
-
B6 DIVISION
no to dobrze, mój też za śniegiem tęskni. na sankach to może z dwa razy w tą zimę był Gdzie te zimy z lat 90 tych
-
B6 DIVISION
Kawałek jest....jaka pogoda u Was? Zima, czy jesień Będę kilka dni w Mikołajkach i nie wiem, na co się nastawić
-
B6 DIVISION
Daniel, Ty jesteś gdzieś z okolic Mikołajek?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ja swego czasu chorowałem na fotele i boczki w alkantarze, niestety nie znalazłem grzanych w pełnej elektryce i odpuściłem sobie, ale po głowie dalej mi chodzi....szczególnie latem
-
B6 DIVISION
No ta, mniej łapy się trzęsą......mogłem spróbować
-
B6 DIVISION
Porysowane..............toć one się do niczego nie nadają, połamane w piz*ziec.....Został ESP, i fronty wizytownika i kubka Wylane, bo i tak to było guzik warte, pytam na przyszłość jak wyjąć, bo nowych szkoda by było
-
B6 DIVISION
aj...można było, można było. Teraz po frytach, ale zawsze można piwko jeszcze kopsnąć
-
B6 DIVISION
Za nerwowo podszedłem, tak sądziłem że musi być łatwy sposób......trudno. A zawsze sobie mówię, żeby po pracy nie brać się za takie rzeczy Na przyszłość będę wiedział.....dzięki
-
B6 DIVISION
Nie mogłem do nich się dostać. Są po zewnętrznych stronach, wiem gdzie, ale zasłania je taki rancik.....nie ma dojścia, ale pewnie czegoś nie zauważyłem. Nie chce mi się wierzyć, że to taki problem
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Niemalże jedyne co bym łyknął, to foteliki i boczki w alcantarze Do pełni szczęścia..... Niestety. Stare nie przetrwały. Przełożenie podświetlenia, to pikuś, ale wyjęcie wizytownika i kubka to masakra. Do tego stopnia, że stare zniszczyłem Ale, jak to mówią ofiary muszą być. Liczy się efekt końcowy
-
B6 DIVISION
Tak zrobiłem. ...I nie chcesz efektów widzieć. ..;-)
-
B6 DIVISION
Ma ktoś sposób na bezinwazyjny demontaż wizytownika i kubka?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To też racja że prawie każdy ma To nie jest wymówka. Pakiet s - line też każdy ma....bierz dokładkę, będzie bandzior.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Piknie Panie choć przód w chromie by się przydał Ale co do kół i zawiasu........Jozwa tak jak teraz jest świetnie i ori. Zastanów się
-
B6 DIVISION
Grzechu co potrzebujesz Czekam na esp i szuflady w chromie i chcę przełożyć ze swoich podswietlenie. :-)
-
B6 DIVISION
Ja muszę tylko przełożyć Ale jak coś, to będę pisał
-
B6 DIVISION
OK, mam nadzieję, że tak będzie