Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Panowie,coś będę myślał.
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dwóch lat, to nie wymagam, ale chociaż rok. Co niecały kwartał, to troszkę zbyt często. Ktoś kiedyś o OSRAMach coś pisał...... a Philips Blue Vision??
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, macie jakieś sprawdzone żarówki H6W? Na swoje źródło już nie mam siły. Systematycznie po ok. 2 miesiącach siadają.....fakt, cena 10 zł za sztukę mówi sama za siebie. Oczywiście pod xenon
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgłaszaj na policję póki sprawa ciepła, choć nie liczył bym na szybkie wyjaśnienie - oni też maja w d*pie wszystko. Ale qr** 1800 zł co za łajza.......Na pewno są ludzie z forum mieszkający w okolicach adresów które podałeś. Może ktoś by mógł pomóc w jakiś sposób........Panowie, to 1800 zł, a jakiś frajer się cieszy teraz Nie mam nerwów do takich sku....synów, zlokalizuj gnoja, bierz pałe i kilku kolesi i może odzyskasz siano. Tak, czy siak współczuje. Jeszcze może spróbuj coś z OLX ugadać. Muszą mieć jakieś ubezpieczenie od takich sytuacji.
  5. grzes283 odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    Dzięki. Będę u Was jakoś po 15 - stym. Zaciski przód i linki ręcznego do wymiany.....Oczywiście zadzwonię odpowiednio wcześniej, żeby się umówić
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stówka mordo Tylko nie szalej z tym nawilżaniem........
  7. Szczerze, to nie wiem. Chyba tylko "skóra w alkantarze", ale bańki nie dam. Speed i Sport, to chyba boki foteli skóra, a środki materiał siateczka.......Później są pełne skóry, to co u mnie i skóra w alkantarze, co u Ciebie, ale nie wiem do końca
  8. Pamięć fajna sprawa, ale zbyt droga,żeby doposażać ja mam dobrą pamięć, więc taniej wychodzi
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to dobrze, mój też za śniegiem tęskni. na sankach to może z dwa razy w tą zimę był Gdzie te zimy z lat 90 tych
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kawałek jest....jaka pogoda u Was? Zima, czy jesień Będę kilka dni w Mikołajkach i nie wiem, na co się nastawić
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel, Ty jesteś gdzieś z okolic Mikołajek?
  12. Ja swego czasu chorowałem na fotele i boczki w alkantarze, niestety nie znalazłem grzanych w pełnej elektryce i odpuściłem sobie, ale po głowie dalej mi chodzi....szczególnie latem
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ta, mniej łapy się trzęsą......mogłem spróbować
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Porysowane..............toć one się do niczego nie nadają, połamane w piz*ziec.....Został ESP, i fronty wizytownika i kubka Wylane, bo i tak to było guzik warte, pytam na przyszłość jak wyjąć, bo nowych szkoda by było
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aj...można było, można było. Teraz po frytach, ale zawsze można piwko jeszcze kopsnąć
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za nerwowo podszedłem, tak sądziłem że musi być łatwy sposób......trudno. A zawsze sobie mówię, żeby po pracy nie brać się za takie rzeczy Na przyszłość będę wiedział.....dzięki
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mogłem do nich się dostać. Są po zewnętrznych stronach, wiem gdzie, ale zasłania je taki rancik.....nie ma dojścia, ale pewnie czegoś nie zauważyłem. Nie chce mi się wierzyć, że to taki problem
  18. Niemalże jedyne co bym łyknął, to foteliki i boczki w alcantarze Do pełni szczęścia..... Niestety. Stare nie przetrwały. Przełożenie podświetlenia, to pikuś, ale wyjęcie wizytownika i kubka to masakra. Do tego stopnia, że stare zniszczyłem Ale, jak to mówią ofiary muszą być. Liczy się efekt końcowy
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak zrobiłem. ...I nie chcesz efektów widzieć. ..;-)
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś sposób na bezinwazyjny demontaż wizytownika i kubka?
  21. To też racja że prawie każdy ma To nie jest wymówka. Pakiet s - line też każdy ma....bierz dokładkę, będzie bandzior.
  22. Piknie Panie choć przód w chromie by się przydał Ale co do kół i zawiasu........Jozwa tak jak teraz jest świetnie i ori. Zastanów się
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzechu co potrzebujesz Czekam na esp i szuflady w chromie i chcę przełożyć ze swoich podswietlenie. :-)
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja muszę tylko przełożyć Ale jak coś, to będę pisał
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK, mam nadzieję, że tak będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.