Treść opublikowana przez grzes283
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To się nazywa....fart Ale za to powinien być ostry mandat i punkty, niekiedy nie można jechać, bo jakis baran z naprzeciwka hidy sobie wrzucił w golfa III i uważa się za kozaka
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Dokładnie, najlepiej na 10 sek.....
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jest jedno trafne stwierdzenie, że jak będzie chciał się przyczepić, to i tak to zrobi. A chyba lepiej, żeby miał za co. Ciężko się pogodzić z faktem, że tak frajer zabiera Tobie dowód, za jakąś duperelę, którą możesz na parkingu naprawić Kiedyś w Borze miałem klapę US no i dorobioną na allegro tablicę wymiarów US, oczywiście bez homologacji. Mimo, że swoją ori miałem w bagażniku, to i tak nie poszedł na przełożenie na miejscu. A największa beka, że miałem wszystkie szyby przyciemniane i o to się nie przywalił ........zrozumieć tę grupę społeczną, to trzeba kilku profesorów ze stanów
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Super, ważne że wszystko śmiga Tak jak pisałem wyżej - czytamy rozpiski pinów, bo to bardzo ważne, tym bardziej jak się nie ma zbytnio wiedzy w temacie, sam tak robiłem
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokładnie, w latach produkcji B6 nie było obowiązku jazdy na dziennych, pewnie dlatego też nie ma oznaczeń. Chyba, że się mylę Z drugiej strony, to niezły służbista musiał być, te osły do wszystkiego się mogą przyczepić. Ale skoro masz same dzienne bez pozycji, to jednak trochę ciężko, nawet według przepisów
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie, istnieje przejściówka z wtyczki GPSa w RNS-d na wtyczkę GPSa do RNSe? Czy muszę kupić nie ori antenę?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Wydaje mi się że prędzej za to drugie.....
-
B6 DIVISION
Generalnie mam w tym samym gnieździe. Jedna obok drugiej, białe gniazdo z dwoma wejściami w rnse. Na tej diversity odbiera lepiej niż na samej FM. Na FM mam tylko "Jedynkę" a na diversity łąpie jeszcze 4 stacje. Tyle, że ta wtyczka diversity nie wchodzi do gniazda w rnse jakoś płynnie, troszkę z oporem i gołym okiem widać, że nie pasi odpowiednio, ale coś tam łapie skoro są 4 stację więcej. Kolejna sprawa, to to wyłączanie, gdzieś czytałem o pinach w kostce D. Są źle podpięte, trzeba je zamienić z pinu 11 na 14 - to coś zmieni, skoro one są od wyciszenia telefonu?
-
B6 DIVISION
Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2naciepane z GT-I9195 Teraz mam dwie, FM z przejściówka i taką drugą z wtyczką coś w stylu GPSa, jest lepiej, łapie 5 stacji Druga sprawa, to po zamknięciu auta, odczekaniu chwili, jak zgaśnie awaryjka, lusterko etc nawi dalej chodzi, chodzi i po 5 min. dalej chodziło. A raz wyszło tak, że zgasło kilka sekund po awaryjnym. Co może być na rzeczy? Kolejna sprawa, to wtyczka od anteny GPS, w instalacji auta mam obudowaną taką plastikiem, zdjąć ten plastik, żeby weszła do radia, czy szukac przejściówek?
-
B6 DIVISION
I tak zrobiłem. Skutkowało to wyświetlaniem na Fisie i podświetleniem klawiszy po włączeniu pozycji. Wszystko działa, nawet nie musiałem kodować. Ale sprawdziłem, czy łączy mi sie komp na wszelki wypadek i bangla. Są dwie niewiadome. Jedna, to po wyłączeniu podświetlenia awaryjki etc radio dalej pracuje i nie gaśnie podświetlenie zmieniarki, a powinno wszysko się wyłączyć. Druga sprawa, to łapie mi tylko jedną stację radiową, być może przyczyna tkwi w kablach w bagażniku - źle podłączone?
-
B6 DIVISION
z rana. Panowie, sprawa wygląda tak. Przy montażu RNSe w miejsce RNSd wg. rozpiski miałem połączyć piny 13 i 26 ( z kostki 26 pinowej RNSd ) z pinami 8 i 9 kostki D przejściówki ISO/ISO2, no i tu jest problem pin 8 to kostka A - pusty, a pin 9 kostka D - tu OK jest pin i kabelek. Wg schematu na radiu pod pinami 9 i 10 kostki D są CANy, a więc podłączyć powinienem pod te piny? Czy mam tworzyć jakieś nowe piny?
-
B6 DIVISION
szybko i treściwie, jak zwykle
-
B6 DIVISION
Panowie, dzisiaj dostałem RNSe, jutro próba podłączenia. Jak pociągnąć CANy z bagażnika od TMC już wiem, gdzie je podpiąć - też wiem. Ale czy to wszystko ? Pozostaje mi wolna wtyczka 26 pinowa po RNSd, oraz wolne gniazdo 32 pinowe w RNSe - do czego to gniazdo służy? W przejściówce ISO/ISO2 zostaje mi jedna wtyczka z trzema kabelkami, do czego ona jest? No i jeszcze kodowanie, ale to chyba jakoś ogarnę, jeśli tylko komp mi pozwoli się połączyć.....
-
B6 DIVISION
Panowie, ile może być wart tuner TMC z lit. B na konću ( o ile ma ona jakieś znaczenie )? Patrząc na allegro, to ceny są od ok. 80 do nawet 250 zł.....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Wiem, ale nie.....pamiętam aż tak dokładnie, żeby Tobie opisać. Dzisiaj chciałem podpiąć swojego laptopa, ale coś szwankuje i nie mogę się połączyć. Jeśli się nie mylę, to: vag - 09 central electrik - adaptations 10 - teraz któreś bloki, chyba 001 zakresy od 0 - 60 sek. Jeśli się mylę,, proszę o poprawkę
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
CLH ustawiasz vagiem, standardowo jest 30 sek. Co do działania DRL: Jeśli masz przełącznik DRL/CLH w pozycji 1, to DRL włacza się Tobie po odpaleniu auta - tak po 4 sek. Włącznik świateł w pozycji "0" lub "AUTO" ( jeśli nie ma zmroku) Jeśli jest zmrok, a włącznik świateł masz w pozycj "AUTO" wówczas palą się xenony. Nie ma możliwości, aby w pozycji "0" włącznika NIE świeciły Tobie DRLy - taki jest zamysł świateł dziennych. Montaż przełącznika DRL/CLH ma spełniać rolę wyłącznika DRL A powiedz mi jeszcze jedno. Masz dokładany alarm w aucie nie oryginalny? Czy z pozycji pilota alarmu tak samo działają Tobie CLH, jak i z pozycji ori pilota centralnego zamka?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Też tak przypuszczam.Ale na razie nie biorę do bani. Ważniejsze są mrugnięcia ;-)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Grzes to nawet ja wiem. Ale mi nie świecą przy włączonych xenonach. Nie wiem od czego to zależy. Ale raz działa a raz nie. Także nie łap mordeczko za słówka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja zbyt krótko używam narazie, żeby być obiektywnym. Jeśli chodzi o drgania soczewki, to nie zaobserwowalem. Co do długich to czasami nie można ich włączyć na stałe. Mrugnięcia zawsze działaj.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Podlaczasz wg. schematu zawartego w komplecie. Bez przekaźnika i przełącznika DRL/CLH.
-
[Gdynia] VASS Serwis
Jedź śmiało. Z czystym sumieniem można ich polecić. Mają serce i ręce do pracy, no i używają głowy, a to ważne w tych czasach. Polecam w 100 %
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Grubo to teraz będzie....zęby w parapet i deszczówa
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A prościej....nie możesz od kogoś przełożyć samego włącznika, będziesz wiedział gdzie leży, albo nie leży problem. Kodowanie modułu świateł, nie włącznika.... Kodowanie modułu MCE w nadwoziu B6 0?xxx: Czujnik światła 0 – brak 1 – zainstalowany 0x?xx: Moduł haka 0 – brak 1 – zainstalowany 0xx?x: Reflektory 0 – Halogenowe 1 – Ksenonowe 0xxx?: Kraj 1 – Reszta Świata 2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie) 3 – USA 4 – Canada
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Spokojnie i pomału. Dla zrozumienie proponuje Tobie spisac sobie poszczególne oznaczenia pinów w MCE, w lusterku, we włączniku DRL/CLH etc....pozwoli to Tobie bardziej ogarnąć temat
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Już na aucie Stare w ogóle żyły już własnym życiem Miało nie być, a jednak Jak żyć....... W oczekiwaniu na paczuchę.....