Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jest jakiś temat odnośnie przełożenia podświetlenia do kubka, esp i wizytownika? Nie mogę znaleźć, a chyba kiedyś coś mi się obiło w tej materii
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super. Dzięki
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka rezacze Taka sytuacja: nabyłem drogą zakupu ESP, kubek i wizytownik w chromie, ale nie podświetlane. Mój komplet jest w pakiecie światło i teraz pytanie, czy można przełożyć ode mnie podświetlenie P&P?
  4. Ładnie poszalałeś, gratki za własne wykonanie wszystkiego. Co do BNSe......nie wiem, ale mi się podoba to radyjko. Przepaść między RNSe, ale przynajmniej obcych nie korci, a ładnie się prezentuje.... Jak mi dziabną, to drugim razem RNSe nie wsadzę.....BNSe będzie chyba mniejszym kąskiem
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brak homologowanych świateł nie znaczy (w świetle prawa), że ich nie ma. Oznacza, że samochód jest niesprawny technicznie. I za to kierowca zostanie ukarany ale niekoniecznie z automatu będzie sprawcą. To tak jak kierowca nie posiadający prawa jazdy. Zostanie ukarany za brak prawa jazdy ale nie jest z automatu sprawcą. A co w przypadku gdy ma się światła np niesprawne i wjedziemy mu w bagażnik? To w dalszym ciągu niezachowanie odległości. Odległość ma być taka by bezpiecznie udało się wyhamować i nie ważne czy ktoś ma światła, nie ma (awaria), zahamuje bo musiał albo nie musiał. Masz jechać tak żeby nikomu w tył nie wjechać. Brak homologowanych świateł to szansa w sądzie gdy powoła się biegłego który oświadczy, że niehomologowane światła przyczyniły się do zaistnienia danej sytuacji. Na co ktoś powoła swoich świadków. Zadecyduje sąd, który weźmie pod uwagę opinię biegłego ale i policjantów. Nie od dziś wiadomo, że jeśli policjant orzekł o winie to sąd niemal z automatu tę winę podtrzymuje. Dokładnie tak jest
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co się orientuje to klient z bmki musiał byc współwinny, raczej nie ma opcji, aby cała wina na niego poszła. Twój kolega zawsze musi zachować ostrożność i odległość. Głośno się mówi na temat jazdy po pijaku. Jak ktoś pijanemu wjedzie do bagażnika, to wina będzie nie jadącego z tyłu, tylko pijanego ( jak przy każdej szkodzie z udziałem pijanego ) - nic bardziej mylnego. Pijak odpowiada za swoje, a koleś za nim za swoje. I wydaje mi się, że w przypadku jaki opisałeś winni są obaj...
  7. Masz oryginalne gniazdo do rns-e ? można to zrobić na dwa sposoby ori albo na kablu Mam oryginał, kupiłem też inne, które będzie szło po kablu. Oczywiście wolałbym ori, ale jeśli będzie problem moze iśc nawet po kablu. Powiedz, nie ma z tym większego problemu? Byłem dzisiaj w NAVCARze w Gdansku i wycenili na 500 zł z racji, że trzeba płytę wymienić. Ponoć kable do GPSa są jakoś mega drogie.....nie bardzo go rozumię, skoro antene można mieć za 30 zł. Co Ty o tym sądzisz?
  8. Tomek, pytanie myślę, że do Ciebie. Jaki jest koszt wymiany gniazda anteny GPS w RNSe? Moje jest uszkodzone, a właściwie już go nie ma...... Miałem wyłamany ten pin miedziany w środku. Kupiłem gniazdo i chciałem zrobić inaczej - na kablu, niestety cos nie trybi więc musze oddać do naprawy
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, taka sytuacja: Dzisiaj pojechałem do NAV-CARu w Gdańsku z zapytaniem o koszt wymiany gniazda anteny GPS w RNSe. Odpwiedź kolesia zwaliła mnie z nóg - 500 zł Aż mnie zamurowało. Zapytałem....50 zł, nie 500 zł ??? Na to koleś...500 zł, bo trzeba płytę wymieniać. Sam nie wiem co o tym myśleć. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się również, że do GPSa musi być specjalny kabel, o który bardzo trudno i stąd taka cena. Z drugiej zaś strony antena GPS na 5m kablu kosztuje 30 zł, a to nie jest odpowiedni kabel???? Poradźcie coś Panowie, może mieliście podobny problem
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, a wszystkiemu winne TVN Turbo i ich prowokacje. Potencjalni klienci jeszcze nie upatrzą sobie auta a już świrują........chore. Teraz sprzedać samochód to strach. Po miesiącu użytkowania nowy właściciel przyjdzie do Ciebie po zwrot kasy, bo amorki wylały, albo coś innego Mimo, że prześwietlił go na wskroś w kilku zaufanych mu warsztatach...
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Qwa ludzie kupują nastoletnie auta, rozbierają silnik na części i się dziwią, że jest coś nie halo Zapraszam do Groblewskiego na Przymorzu. Mają wyprz rocznika, więc tu na pewno nie będzie lipy.........chociaż kto wie, kto wie
  12. grzes283 odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    Też się wybieram, ale na razie nie mam z czym Może chociaż przeglądzik przed wyjazdem bym zrobił.....co fachowe oko, to fachowe oko Pozdrawiam
  13. napisz w B6 Division - szybciej ktoś odpisze
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek, na gwincie i podanych przez Ciebie parametrach, zawsze będzie tarło, przynajmniej z tyłu. Żeby to ładnie wygladało musisz dobrze spasować, dać ładny naciag, czyli jakies 215/40, ale na nierównościach zawsze Tobie przytrze, nawet na betonowym gwincie. Przód będzię raczej bardziej schowany, tu nie będziesz miał problemu, no chyba że na ostrych zakrętach, jak autko się kładzie, wtedy może być nieciekawie, jak wypchnie Tobie nadkole. Przerabiałem to w Borze, więc wiem o co kaman Na pewno bedziesz miał duużo kręcenia gwintem Panowie z innej beczki. Podeślijcie mi linki na przejściówki z RNS-d na RNS-e: - antena GPS, SMB na FAKRA - anteda Diversity na FAKRA Nie chcę źle kupić, a niektórzy z Was przerabiali temat
  15. dzięki Panowie, ale na razie zostaje moja wyświechtana stara poczciwa od żuka......może za jakiś czas pomyślę nad zmianą na coś młodszego.
  16. RNSe już w dziurze. Wygląda fajnie, gra dobrze, biorąc pod uwagę zwykłe głośniki i porównując z RNSd Nawet kompas na fisie wyświetla. Dobrze, że nie kupiłem lusterka foto z kompasem teraz mam za free Jedyny problem, to nawigacja. Nie mogę jej ogarnąć. Zmieniłem wtyczkę w antenie GPS, ale dalej jest problem i nie bangla. Teraz nie wiem, gdzie jest przyczyna. Czy radio, czy instalacja w aucie Ale z czasem się ogarnie Podziękowanie dla Siemiana za sprzęt
  17. Dokładnie, nie szukajcie zastępczych rozwiązań, które z czasem się będą mścić. Odłóżcie parę złoty i kupcie potrzebne graty, a na pewno będziecie zadowoleni, a działać będzie tak, jak powinno - bez druciarstwa
  18. Schemat str. 1. Wszystko masz rozrysowane. Prościej już chyba się nie da.:-)
  19. Tak, kolor. Czyli mi pokazuje info pewnie o swego rodzaju błędzie navi - nie ma w czytniku DVD płyty i dlatego. To spoko, jeśli tak ma być, to gitara Dzięki
  20. Acha, u mnie sama navi jeszcze nie działa, muszę wtyczkę anteny ogarnać, albo i całą antene - się zobaczy. Ale jak będzie wszystko chodziło, to w momencie odpalenia auta pokazuje się strzałka z navigacji, nawet jesli mam radio, lub mp3 włączone?
  21. Dzięki, znalazłem na tej stronie nawet sam wtyk, a wystarczy chyba ten niebieski plastik założyć w miejsce tego czarnego na wtyczce w instalacji samochodu. Jeszcze jedna sprawa. Do TMC w bagażniku wchodziła i wychodziła antena GPS, tak? Przy wyciąganiu TMC uszkodziłem jedną wtyczkę, albo ktoś przede mna, nie istotne i teraz nie mogłem złączyć ich ze sobą. Musiałem poucinać wtyczki i połączyć "na krótko". Czy tak antena będzie spełniać swoją rolę, czy raczej nie? Może zamiast przejściówki kupić antenę nie ori...... Chłopy. Jak podpiąć RNSe, żeby działało tylko po stacyjce? Druga sprawa, to przy odpalaniu auta włącza mi się RNSe i na FISie mam u góry nazwę MP3 a poniżej nic, tylko info o navi dvd. Dopiero wyłączenie i włączenie FISa przyciskiem reset na manetce pozwala, aby wszystko wróciło. Tak ma być w przypadku RNSe?
  22. Nie wiem, jak z oznaczeniami na lampie, ale te osły przyczepili by sie prędzej do żarówki. Niby to glina, ale jakieś pojęcie chyba ma i widzi, jaka żarówka świeci Choć uważam, że ten nasz drl h7 mógłby mieć homologację razem z czujnikiem zmierzchu. To lepsze rozwiązanie, niż te diody w zderzaku - na nich jeżdżą nawet jak szaro zaczyna się robić. A czujnik już dawno zapaliłby światła mijania
  23. Przerabiałem to kiedyś i tak jak wyżej - przetwornica, ewentualnie okablowanie coś nie styka. Zamiana lewej z prawą pomoże znaleźć przyczynę
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, sprawa dokładanego alarmu. Jeśli ktoś z Was ma nie ori alarm, to czy po zamknięciu auta pilotem można: - otworzyć drzwi od środka, jak w przypadku zamkniętego centralnego? ( wydaje mi się, że alarm powinien odcinać centralny tak, aby otwarcie drzwi od środka nie było możliwe ) - czy siedząc w aucie po zamknięciu pilotem można włączyć radio bez wzbudzenia alarmu? ( oczywiście uważając przy tym na czujki ) Nie wiem, czy mój alarm całkiem zwariował, czy po prostu tak ma. Po montażu RNSe zacząłem być bardziej dociekliwy
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało.naciepane z GT-I9195 Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało.naciepane z GT-I9195 naciepane z GT-I9195 Dzięki, zatem sprawę radia mieli byśmy jasna Co do anteny GPSa, jednak potrzebuje wejścia fakra, wychodzi na to, że u mnie jest SMB. Ale nie to jest problemem. W bagażniku musiałem uciąć wtyczki i połączyć kable antenowe "na krótko", czy to nie osłabi sygnału ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.