Treść opublikowana przez grzes283
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Może kodowanie świateł masz zmienione i dlatego odpala po stacyjce?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Masz schemat i tak zrób jak na schemacie pod pin 18 gniazdo C. W B6 nie wystepował w oryginale DRL, dlatego rozpiska pinów wtyczki DRL nie dotyczy MCE F w B6. Zrób wszystko zgodnie ze schematem a będzie działać. U mnie działa bez zarzutu, a robiłem wg powyższego schematu.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Zasłoń obydwa czujniki. Przy szybie i na tyle lusterka. CLH nie działa gdy jest jasno.....a jeśli w ogóle nie działa, to coś źle zrobiłeś
-
B6 DIVISION
no ja już godziny odliczam, chyba że z montażem mi nie pójdzie
-
B6 DIVISION
Na wesoło......jest moc Ale już niedługo
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Rozpiska wiązki dla włącznika CLH: Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Rozpiska wiązki dla włącznika DLR: Pin 3 – aktywacja świateł DLR (połączenie z MCE, kostka 32-pin, 30) [niebiesko/czerwony] Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/20) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/20) [czarno/niebieski] DRL nie był fabrycznie montowany w B6, zatem rozpiska pinów jest pod B7 - trzeba wziąć na nia poprawkę.....
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Wtyczka jest ta sama. Kwestia dołożenia pinow.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
7 i 16.....są. Mostkujesz je tylko.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Super Czyli wszystko jasne
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł Ma to jakis numer?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dokładnie, ja kiedyś miałem w różnych "polecanych" miejscach, ale dopiero z boku, przy słupku pasażera, na podszybiu dobrze działała, fakt, że kosztowała tylko 40 zł, ale mimo wszystko była różnica
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Tak jest, wcześniej zapomniałem tego dodać, dlatego poprawiłem
-
B6 DIVISION
Jakiś specjalny dyskomfort to nie jest, chociaż bardziej elegancko jest jak z automatu wskoczy
-
B6 DIVISION
To jak z tymi kamerkami jest? Wersja G ponoć nie ogarnia kamerki, za to B jak najbardziej......a jak wtedy sie ma RNSe z A3?
-
B6 DIVISION
w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu? Czyli jak będzie bez napisu na ramce, oraz nr. 3R0.... to seat? W każdym innym przypadku, jeśli jest napis na ramce, to pewnik, że z A3?
-
B6 DIVISION
jesli jest napis media to jest to rnse led , jesli tv/cd to zwykle rnse mam skladaka , góra pod pdc i spryski (kompletna , nowe spryski , zaslepki , prowadnice 4 czujki pdc ) , dól s-line bez kratek , wsio do malowania OK, dzięki
-
B6 DIVISION
Czyli lepiej brać pod uwagę z napisem MEDIA, są pewniejsze czy niekoniecznie?
-
B6 DIVISION
Ja miałem dwa komplety łącznie do dwóch różnych aut i nie polecam, to że się gną to jedno, ale jakoś słabo są spasowane i często wyskakują same podczas próby wyjęcia radia. Dwa razy tak trafiłem, więc to chyba nie przypadek. Ale nie ważne. Ponawiam pytanie odnośnie RNSe, czym się różnią urządzenia z CD/TV zamiennie na MEDIA?
-
B6 DIVISION
Panowie, po czym odróżnic RNSe od seata, z tym od audi. Kiedyś słyszałem, że te z seata mają przycisk CD/TV, a z audi w tym miejscu MEDIA.....czy tak?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
8L0 971 883 – 8 pin
-
B6 DIVISION
mam z allegro i złego słowa powiedzieć...ale jak się ma pary w łapach jak chłop oderwany od pługa to wszystko można rozwalić... Może masz dziewczęce łapki, wtedy to i te z allegro wystarczą Daj coś więcej na PW
-
B6 DIVISION
mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Teoretycznie tak. Zasilisz światła mijania. Nie wiem czy będzie działać z resztą gratów. Choć powinno
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Acha, czyli zwykły ISO-ISO2 nie wystarczy, muszę coś innego szukać. A powiedz jeszcze, jak chciałbym w przyszłości podpiąć blutka, to co jeszcze dokupić? Może od razu jakas przejściówka z instalacją instnieje, żeby później nie zmieniać? Aaa już rozgryzlem. Quadlock to ta wtyczka duża a diversity antena. Czyli standardowy zestaw iso/iso2 do rnse. Tak jak myślałem. Dzięki