Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Może kodowanie świateł masz zmienione i dlatego odpala po stacyjce?
  2. Masz schemat i tak zrób jak na schemacie pod pin 18 gniazdo C. W B6 nie wystepował w oryginale DRL, dlatego rozpiska pinów wtyczki DRL nie dotyczy MCE F w B6. Zrób wszystko zgodnie ze schematem a będzie działać. U mnie działa bez zarzutu, a robiłem wg powyższego schematu.
  3. Zasłoń obydwa czujniki. Przy szybie i na tyle lusterka. CLH nie działa gdy jest jasno.....a jeśli w ogóle nie działa, to coś źle zrobiłeś
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ja już godziny odliczam, chyba że z montażem mi nie pójdzie
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na wesoło......jest moc Ale już niedługo
  6. Rozpiska wiązki dla włącznika CLH: Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Rozpiska wiązki dla włącznika DLR: Pin 3 – aktywacja świateł DLR (połączenie z MCE, kostka 32-pin, 30) [niebiesko/czerwony] Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/20) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 8 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/20) [czarno/niebieski] DRL nie był fabrycznie montowany w B6, zatem rozpiska pinów jest pod B7 - trzeba wziąć na nia poprawkę.....
  7. Wtyczka jest ta sama. Kwestia dołożenia pinow.
  8. 7 i 16.....są. Mostkujesz je tylko.
  9. Super Czyli wszystko jasne
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł Ma to jakis numer?
  12. Dokładnie, ja kiedyś miałem w różnych "polecanych" miejscach, ale dopiero z boku, przy słupku pasażera, na podszybiu dobrze działała, fakt, że kosztowała tylko 40 zł, ale mimo wszystko była różnica
  13. Tak jest, wcześniej zapomniałem tego dodać, dlatego poprawiłem
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś specjalny dyskomfort to nie jest, chociaż bardziej elegancko jest jak z automatu wskoczy
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak z tymi kamerkami jest? Wersja G ponoć nie ogarnia kamerki, za to B jak najbardziej......a jak wtedy sie ma RNSe z A3?
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sumie, to dobrze wiedzieć, żeby bubla nie strzelić. Z A3 może być problem z kamerą cofania, ale z seata nie było takiego problemu? Czyli jak będzie bez napisu na ramce, oraz nr. 3R0.... to seat? W każdym innym przypadku, jeśli jest napis na ramce, to pewnik, że z A3?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli jest napis media to jest to rnse led , jesli tv/cd to zwykle rnse mam skladaka , góra pod pdc i spryski (kompletna , nowe spryski , zaslepki , prowadnice 4 czujki pdc ) , dól s-line bez kratek , wsio do malowania OK, dzięki
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli lepiej brać pod uwagę z napisem MEDIA, są pewniejsze czy niekoniecznie?
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem dwa komplety łącznie do dwóch różnych aut i nie polecam, to że się gną to jedno, ale jakoś słabo są spasowane i często wyskakują same podczas próby wyjęcia radia. Dwa razy tak trafiłem, więc to chyba nie przypadek. Ale nie ważne. Ponawiam pytanie odnośnie RNSe, czym się różnią urządzenia z CD/TV zamiennie na MEDIA?
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, po czym odróżnic RNSe od seata, z tym od audi. Kiedyś słyszałem, że te z seata mają przycisk CD/TV, a z audi w tym miejscu MEDIA.....czy tak?
  21. 8L0 971 883 – 8 pin
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam z allegro i złego słowa powiedzieć...ale jak się ma pary w łapach jak chłop oderwany od pługa to wszystko można rozwalić... Może masz dziewczęce łapki, wtedy to i te z allegro wystarczą Daj coś więcej na PW
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mordeczki. Macie jakieś sprawdzone wyjmaki do rnse? Te z allegro to plastelina....
  24. Teoretycznie tak. Zasilisz światła mijania. Nie wiem czy będzie działać z resztą gratów. Choć powinno
  25. Acha, czyli zwykły ISO-ISO2 nie wystarczy, muszę coś innego szukać. A powiedz jeszcze, jak chciałbym w przyszłości podpiąć blutka, to co jeszcze dokupić? Może od razu jakas przejściówka z instalacją instnieje, żeby później nie zmieniać? Aaa już rozgryzlem. Quadlock to ta wtyczka duża a diversity antena. Czyli standardowy zestaw iso/iso2 do rnse. Tak jak myślałem. Dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.