Treść opublikowana przez grzes283
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
A od ARL łatwiej znależć? Też ciężki temat....Ja bym te swoje wymienił, bo jakoś boli mnie brak możliwośći zapodania jakiegoś virusa..
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
W Q to My będziemy cisnąć trza ogarnąć temata....mamy na to trochę czasu. Pomysł jest ok.
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest organizowane. Myślę, że można by się tam wybrać Może nie będzie padać
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
ale melex w Q jest?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
No to szczerze mówiąc nie dużo, tym bardziej że rozrząd i pompki robiłeś. Ale te pompki dały mi do myślenia, też sądziłem że z 2.0 je masz. Generalnie chyba ciężka sprawa kupić takie pompki, co?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
E tam ryje,,,,,,,,,,,,,wyje bo to ropniak Ale dzięki Józek, no kiedyś trza będzie na YLu zrobić grilla
-
B6 DIVISION
Ja też miałem na dwumas odłożene, ale jebło mnie i poleciało na CLH, DRL i składane lustra.....zostało na fotochromy zewnetrzne
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ciekawy jestem Artur odpalenia, oby była pszczółka, bo wydać tyle kasy i widzieć różnicy, to kula w łeb. Najgorsze, że dużo na raz wymieniałeś i nie będzię obiektywnej oceny co do pojedyńczych podzespołow.........mimo wszystko ciekawy jestem. Ale tam będzię bliżej 5k, niżeli 3k, czy sie mylę?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
moja to samo. Na początku: o ten jest ładny - niebieski, chwilę później: o to chyba ten sam - naprawdę ładny, na ostatnim zdjęciu: o to znowu ten niebieski - już za dużo jak na jeden rok lałem normalnie
-
B6 DIVISION
Tak na poważnie, to fajne fotki więc są w dobrym miejscu
-
B6 DIVISION
Fajne, może i fajne, ale ILE!!!!!!
-
B6 DIVISION
Dokładnie, zawsze Tobie pozwoli ułatwić decyzje. Ja mimo wszystko bym poczekał jeszcze, trochę lipa wydać ponad 2k, a się okaże, że problem nie ustał. Dwumas ma charakterystyczne odgłosy......może nagraj, wtedy łatwiej bedzie A ta w ogóle, to przegiąłeś w kalendarzu wiesz o tym
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Taka sytuacja....... A tam prawie wszędzie nasz Józio
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie, gdzieś się doczytałem, że nasz forumowy kolega ustawiał synchro i przy pewnym nastawieniu wyraźniej słyszał dudnienie - co sądzicie?
-
B6 DIVISION
Jak zacznie Tobie szarpać i rzucać autem przy gaszeniu/odpalaniu, to już będzie agonia dwumasy. Pierwsze objawy są bardzo podobne do opisywanych przez Ciebie, ale 100% pewności nikt Tobie nie da. Dlatego każdy czeka tego ostatniego etapu męcząc w międzyczasie poduchy, wydech etc....
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Po co w ogóle bez sensu udzielanie się w temacie. Każdy ma swój rozum i swój portfel. Jak jest kogoś stać, a chce sobie jeżdzić tym samym autem to ma rację, że wymienia. Jeden wymieni i czuje się spełniony, drugi będzie jeździł z dudnieniem, aż sprzeda i bedzie zadowolony, że nie władował kasy. Każdy ma swoje i tyle. A co będzie lepsze..........tego nie wie nikt
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Longlife to główna przyczyna, jak i dzika i zła eksploatacja
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja generalnie też bym radził się grubo zastanowić. Masa aut jeździ z wytartymi wałkami i .....jeżdżą.....jeżdżą i jeżdżą, tyle, że silniki ciężko chodzą, a każdy mówi, że to diesel starej generacji, dlatego Nieistotne, ja drugim razem na pewno bym nie pośpieszył się z wymianą i odradzam bez dokładnej weryfikacji. Co do tematu wsadzania włoszczyzny i odsprzedawania auta, to jasne, jest to sk***ysyństwo, ale jestem bardzo ciekawy ile osób tak nie robi. Zresztą w obecnych czasach ludzie kupujący są mega upierdliwi i "znają" się lepiej niż ktokolwiek inny, więc nawet ich mi nie żal. Naoglądają się TVN Turbo etc i chcą kupić 10 - letnie auto w stanie salonowym za cenę wacików......
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mi tam wszystko bangla i póki co nic się nie przepaliło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bartek, dawaj, dawaj odmul te swoje 3 litry Weź zgarnij Arka po drodze
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
To jest ciekawy modzik. Jak możesz zrób jakąs relację, bo też nad tym myślę.....
-
B6 DIVISION
nie do końca jest to prawda...mam pełne ubezpiecznie w PZU właśnie z autoszybą i jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłem odsawtiłem o odebrałem bez złotówki kosztów. Panowie trzeba patrzeć co się podpisuje i wiedzieć czego się chce! No to akurat jest prawda bo taka sytuacje miałem. Dlatego zaznaczyłem, ze kwestia tow. ubezp. Co do Wlodka to dokładnie wygląda tak. Albo 10% kosztów naprawy, albo cena fona z dnia zakupy. Inna beczka. Panowie, czy wkłady forochrom do B6 z angola podejda do EU? Czy jest inny kąt?
-
B6 DIVISION
Chociaż poczytaj dokładnie ogólne warunki umowy - może masz gdzieś coś uwzględnione, muszą mieć tą ujęte. Wydaje mi się, że masz do tego prawo, ale głowy nie dam. Zadzwoń może na infolinie i pogadaj, tam maja większą wiedzę i możliwości. Tak na przyszłość: nie bierz żadnych ubezpieczeń dodatkowych na nic i nigdzie i umowę bierz przez telefon - najlepsza oferta!!!
-
B6 DIVISION
No to raczej nic nie wskurasz U Ciebie nie ma t-mobile?
-
B6 DIVISION
Zawsze jest jakas kwota do zapłaty, czasami nazywają to kosztami manipulacyjnymi o których nigdzie nie piszą. Podobnie jest w przypadku szyby w aucie. ubezpieczenie roczne ok 30zł i zerowy koszt wymiany, a jak się okazało musiałem 100 zł zapłacić za jakieś tam ukryte ich pomysły. Oczywiście każda ubezpieczalnie jest inna. Nie wiem, czy nie jest tak, że musisz zapłacic tyle za fona ile w dniu podpisania umowy dałeś za niego..... Bądź 10 %