Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Też tak myślałem, być może lusterko można ominąć, ale głowy nie dam
  2. Zgadza się. Towar deficytowy....
  3. Panie. + i -, jak wszystkiego :-)
  4. Generalnie każde chwilowe braki w zasilaniu na przetwornice wpływają negatywnie. Ja teraz odpalam na wylaczonych światłach. Czy przygasaja? Muszę też zerknąć.
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jasna sprawa. Dzięki
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie tak, ale między zwykłymi nie ma różnic. oprogramowanie nie wpływa na kompatybilność z kierą, blutkiem etc...?
  7. No właśnie. Mi to raczej by nie przeszkadzało, jeśli by działało 24h - nawet fajnie. Niestety lusterko to ogranicza, a że wole iść w oryginał, to dlatego mam z lusterkiem Dominik napisał, że lustro musi być. Pewnie chodzi o jakiś sygnał do MCE, ma to sens. Spróbuj na razie bez, zresztą zanim znajdziesz lustro to trochę potrwa.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale do zwykłego podepnę kamerkę, blutka, TV, co tam jeszcze DVD......?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jaka jest różnica miedzy RNSami? Led i zwykły, to wiem,ale czy jest jeszcze coś, na co warto zwrócić uwagę?
  10. Pisałem z Dominikiem i potwietdza, że musi być włącznik i pewnie lusterko też. .....
  11. Na to wychodzi, zapytaj w B6 DIVISION - tam ktoś na pewno zna temat. Być może wystarczy zmostkować jakieś piny, czy coś, żeby MCE dostał sygnał włączenia CLH.......
  12. Wydaje mi się, że nie jest potrzebny. Szczerze, to nawet nie wiem, bo wszystko na raz u siebie montowałem. Praktycznie od razu wszystko chodziło. Nie pokazuje Tobie żadnych błędów?
  13. No to co nie piszesz Co dalej, hmm u mnie już działało, rozumiem, że zakodowałeś MCE ? Kodowanie modułu MCE w nadwoziu B6 0?xxx: Czujnik światła 0 – brak 1 – zainstalowany 0x?xx: Moduł haka 0 – brak 1 – zainstalowany 0xx?x: Reflektory 0 – Halogenowe 1 – Ksenonowe 0xxx?: Kraj 1 – Reszta Świata 2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie) 3 – USA 4 – Canada
  14. grzes283 odpowiedział(a) na pawełrśl temat w Audi A4 B5
    Dokładnie, też mi się tak wydaje. Gwint wpływa na wiele rzeczy negatywnie, ale akurat na wahaczy w minimalnym stopniu - chyba, choć gro mechaników twierdzi inaczej....
  15. Musisz przyuczyć vin, tzn: vag - adaptacje - kanał 081 - i wpisz, co vag podpowie - save i czekasz aż zmieni sie w lewym okienku na OK żebyś lepiej zrozumiał poszukam gdzieś bardziej dokładnego opisu 46992 - to muszisz wpisać, ale porównaj z tym co komp podpowie...
  16. I od nowa polka pszczółka Kurcze, jak kogoś stać, a lubi jeździć dopicowanym autem, nie tylko na umytych dwudziestkach i z pełnym bakiem, to dlaczego nie Ja uważam, że B6 to wdzięczny samochód, ponadczasowy i ma potencjał wyposażeniowy, więc warto inwestować, bo ciężko będzie znaleźć coś bardziej sensownego w cenie auta nawet z jego naprawami. A jak ktoś ma gdzieś, bo mu to nie robi, to przecież nikt na siłe do mechanika go nie zaciągnie Ja akurat drugi raz wałka bym nie wymieniał, ale jak bym znał jakiegos majstra ogarniętego, co by silnik na pszczółkę złożył, to i być może bym się skusił. Oczywiście, jeśli mój by był w jakimś kiepskim stanie, bo dla samego dzwięku, to raczej bezsensu
  17. grzes283 odpowiedział(a) na pawełrśl temat w Audi A4 B5
    Ja od roku jeżdże na gwincie i wymieniłem jeden, ten największy - banan, a teraz mam kolejne dwa do wymiany, dolne po drugiej stronie. Mam wrażenie, że za bardzo gwint nie wpływa na zużycie wahaczy. Koleś w Pasku jeździ od 8 lat na spęzynach chyba Waiteca i dopiero teraz coś tam mu się odzywa. Ma na razie z pierwszego montaży wahacze. Można stąd wnioskować, że żywotnośc jest bardzo zbliżona
  18. Ja kupiłem z allegro za 119 zł i wydaje mi się, że jest ok, choć za szybko na taką decyzję. Działa i to najważniejsze. Co do długich, to u mnie też nie można na stałe właczyć - ale chyba tylko ja mam na AUTO. Jeśli przełącznik świateł włącze na mijania, wtedy działają długie. Zresztą nie rozkminiałem jeszcze. Raz działaja, a raz nie
  19. To jest C, B jest czarne 23 pinowe
  20. Czyli warto to zrobić tak? Mimo, że wszystko z głowicą jest ok, to przyda się wymiana gumek. No a ponowne planowanie, przecież to nie jest aż takie dobre?
  21. Po co ruszać głowicę, jeśli jest ok? To coś wniesie, wydaje mi się, że może tylko pogorszyć........tu akurat profilaktyka nie jest wskazana, czy się mylę?
  22. Haha, a widziałeś na forum Domina, gdzieś, ostatnio.......w ogóle w Nowym...? Szczerze........pomodzone eRki, VRy, ARLy - same grubasy i te nasze, ekskluzywne syte seryjne aczwórki? No chyba warto spróbować
  23. Taa, co niektórzy po dziś dzień nie mogą do siebie dojść, a Sylwek był tydzień temu Józek, przeglądałem ich stronkę i generalnie impra zamknięta, tylko jakieś pomodzone fury mogą wieżdzać......czy damy radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.