Treść opublikowana przez grzes283
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Też tak myślałem, być może lusterko można ominąć, ale głowy nie dam
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Zgadza się. Towar deficytowy....
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie. Cisza!!
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panie. + i -, jak wszystkiego :-)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Generalnie każde chwilowe braki w zasilaniu na przetwornice wpływają negatywnie. Ja teraz odpalam na wylaczonych światłach. Czy przygasaja? Muszę też zerknąć.
-
B6 DIVISION
Jasna sprawa. Dzięki
-
B6 DIVISION
Pewnie tak, ale między zwykłymi nie ma różnic. oprogramowanie nie wpływa na kompatybilność z kierą, blutkiem etc...?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
No właśnie. Mi to raczej by nie przeszkadzało, jeśli by działało 24h - nawet fajnie. Niestety lusterko to ogranicza, a że wole iść w oryginał, to dlatego mam z lusterkiem Dominik napisał, że lustro musi być. Pewnie chodzi o jakiś sygnał do MCE, ma to sens. Spróbuj na razie bez, zresztą zanim znajdziesz lustro to trochę potrwa.
-
B6 DIVISION
Ale do zwykłego podepnę kamerkę, blutka, TV, co tam jeszcze DVD......?
-
B6 DIVISION
Panowie, jaka jest różnica miedzy RNSami? Led i zwykły, to wiem,ale czy jest jeszcze coś, na co warto zwrócić uwagę?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Pisałem z Dominikiem i potwietdza, że musi być włącznik i pewnie lusterko też. .....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Tak. C
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Na to wychodzi, zapytaj w B6 DIVISION - tam ktoś na pewno zna temat. Być może wystarczy zmostkować jakieś piny, czy coś, żeby MCE dostał sygnał włączenia CLH.......
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Wydaje mi się, że nie jest potrzebny. Szczerze, to nawet nie wiem, bo wszystko na raz u siebie montowałem. Praktycznie od razu wszystko chodziło. Nie pokazuje Tobie żadnych błędów?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
No to co nie piszesz Co dalej, hmm u mnie już działało, rozumiem, że zakodowałeś MCE ? Kodowanie modułu MCE w nadwoziu B6 0?xxx: Czujnik światła 0 – brak 1 – zainstalowany 0x?xx: Moduł haka 0 – brak 1 – zainstalowany 0xx?x: Reflektory 0 – Halogenowe 1 – Ksenonowe 0xxx?: Kraj 1 – Reszta Świata 2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie) 3 – USA 4 – Canada
-
gwint a wahacze
Dokładnie, też mi się tak wydaje. Gwint wpływa na wiele rzeczy negatywnie, ale akurat na wahaczy w minimalnym stopniu - chyba, choć gro mechaników twierdzi inaczej....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Musisz przyuczyć vin, tzn: vag - adaptacje - kanał 081 - i wpisz, co vag podpowie - save i czekasz aż zmieni sie w lewym okienku na OK żebyś lepiej zrozumiał poszukam gdzieś bardziej dokładnego opisu 46992 - to muszisz wpisać, ale porównaj z tym co komp podpowie...
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
I od nowa polka pszczółka Kurcze, jak kogoś stać, a lubi jeździć dopicowanym autem, nie tylko na umytych dwudziestkach i z pełnym bakiem, to dlaczego nie Ja uważam, że B6 to wdzięczny samochód, ponadczasowy i ma potencjał wyposażeniowy, więc warto inwestować, bo ciężko będzie znaleźć coś bardziej sensownego w cenie auta nawet z jego naprawami. A jak ktoś ma gdzieś, bo mu to nie robi, to przecież nikt na siłe do mechanika go nie zaciągnie Ja akurat drugi raz wałka bym nie wymieniał, ale jak bym znał jakiegos majstra ogarniętego, co by silnik na pszczółkę złożył, to i być może bym się skusił. Oczywiście, jeśli mój by był w jakimś kiepskim stanie, bo dla samego dzwięku, to raczej bezsensu
-
gwint a wahacze
Ja od roku jeżdże na gwincie i wymieniłem jeden, ten największy - banan, a teraz mam kolejne dwa do wymiany, dolne po drugiej stronie. Mam wrażenie, że za bardzo gwint nie wpływa na zużycie wahaczy. Koleś w Pasku jeździ od 8 lat na spęzynach chyba Waiteca i dopiero teraz coś tam mu się odzywa. Ma na razie z pierwszego montaży wahacze. Można stąd wnioskować, że żywotnośc jest bardzo zbliżona
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja kupiłem z allegro za 119 zł i wydaje mi się, że jest ok, choć za szybko na taką decyzję. Działa i to najważniejsze. Co do długich, to u mnie też nie można na stałe właczyć - ale chyba tylko ja mam na AUTO. Jeśli przełącznik świateł włącze na mijania, wtedy działają długie. Zresztą nie rozkminiałem jeszcze. Raz działaja, a raz nie
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
To jest C, B jest czarne 23 pinowe
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czyli warto to zrobić tak? Mimo, że wszystko z głowicą jest ok, to przyda się wymiana gumek. No a ponowne planowanie, przecież to nie jest aż takie dobre?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Po co ruszać głowicę, jeśli jest ok? To coś wniesie, wydaje mi się, że może tylko pogorszyć........tu akurat profilaktyka nie jest wskazana, czy się mylę?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Haha, a widziałeś na forum Domina, gdzieś, ostatnio.......w ogóle w Nowym...? Szczerze........pomodzone eRki, VRy, ARLy - same grubasy i te nasze, ekskluzywne syte seryjne aczwórki? No chyba warto spróbować
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Taa, co niektórzy po dziś dzień nie mogą do siebie dojść, a Sylwek był tydzień temu Józek, przeglądałem ich stronkę i generalnie impra zamknięta, tylko jakieś pomodzone fury mogą wieżdzać......czy damy radę