Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Panowie, taka sprawa. Przechodzę z RNSd na RNSe. Do tego potrzebuję przejściówki ISO na ISO2, przejściówkę na antenę, przejściówke na GPS, oraz inne kabel do zmieniarki, która pozostała mi po RNSd, jeśli dobrze rozumię, to wszystko poza samym radiem Idąc dalej: w bagażniku mam TMC, a w jego wtyczce mostkuje pin 2 + pin 8 (can L), oraz pin 3 + pin 9 (can H), resztę pozostawiam bez zmian, a z TMC odpinam wszystkie kable i zostawiam luzem, tak? Teraz interesują mnie wtyczki, które pozostały po RNSd. I tu jest wtyczka duża 26 pinowa, gdzie pin 13 to can H, a pin 26 to can L, teraz te kable łącze (mam je wypiąć z wtyczki 26 pinowej, czy po prostu dolutować dodatkowe dwa do tych pinów? ) z kupionym adapterem ISO/ISO2, dokładnie z wtyczka D (nie wiem tylko która to ) pinem 8 i pin 9 (chyba na radiu będzie rozpiska który pin, to jaki can? ) I po odpowiednim zakodowaniu i zresetowaniu zegarów wszystko śmiga, czy jeszcze o czymś zapomniałem? Mam nadzieję, że w miarę prosto opisałem.....jak coś to poproszę o poprawki A może jeszcze jedno. Ten zabieg ma na celu wyświetlanie się na fisie radia, navi lub info z SD? A jak jest z kierownicą MuFu, ori z B6, czy wszystko to wystarczy, aby obsłużyła RNSe, tak jak RNSd, czy coś jeszcze musze zrobić?
  2. To ASO...tam jest na pewno
  3. Dokładnie, kostka do przełącznika DRL/CLH.....by Mietek Tylko piny dobrze powpinaj
  4. Poszukajcie Panowie w dziale "zrób to sam", gdzieś był wątek o tym...
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz, że pierwszej odpowiedzi spodziewałem się takiej Miałem dopisac: poza psem, sąsiadem i alarmem....
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macie jakis sposób na montaż RNSa, tak żeby utrudnic robotę amatorom cudzej własności? Kiedyś w Borze miałem patent, ale tam inaczej było rozwiązane wszystko
  7. Zrób jak na schemacie. Z lampka tylko łączy się lusterko - tj chyba masa. Pin 11 w lampce zostaw wolny.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta bns nie jest taka zła. Na pewno lepsza od rnsd. Mi navi nie jest potrzebna, i tak uzywam fona, jak potrzebuje. Tylko za 250 bym wziął to bns ale za 400 to już bezsensu. Tym bardziej, że później ciężko to sprzedać. Choć rnsd poszłą mi w jeden dzień Zreszta już nie ważne. Decyjza padła na rnse. Po ile chodzą blutki pod rnse, co by z samsungiem S4, czy S5 działały?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie sprzedałem to badziewie rodem z PRLu
  10. Ja mam rozpiske pod MCE F. Niestety nie wiem jak się zachowa przy E. Porównaj rozpiske pinów z E i F
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawiałem się do siebie. Widziałem kiedyś za 250 zł, ale teraz nie moge znaleźć nic poniżej 400 zł a przy tej cenie to chyba nie jest warte zakupu. Chciałęm kupić na odczepnego i zbierać na RNSe. Ale za 400 zł, to nie interes Zatem czekam na RNSa. Na allegro kisiel, lache kładą, nawet o kilka zdjęć ciężko się doprosić. Daniel, za 1100 nie znalazłem RNSa, najtańszy godny uwagi to 1300, ale koleś jakiś wykręcony więc olałem. A tak to wszystko pow. 1500, ale tak jak psałem. Doprosić sie o lepsze foty graniczy z cudem. Zastanawiałem się nad ledem, ale jednak różnica 500 zł to za dużo. W cenie leda to mam już zwykłego z blutkiem, a na tym mi bardziej by zależało. Siemian ma coś mieć zwykłego na wtorek, a to chociaż pewne źródło
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ma ktoś BNS 5.0 na sprzedaż, albo orientuje się ile takie pudło kosztuje?
  13. Nie, dlatego zmieniłem
  14. Tak. Pin 3 - Pin 30MCE, przez lampkę miałem wcześniej i to nic nie dało. Domin poradził, żeby dać bezposednio do mce. Tak zrobiłem i teraz na wsteku się rozjaśnia
  15. Ciekawy egzemplarz, dobry zakup Powodzenia w modach
  16. Dokładnie. Jedyne co, to lampkę mam nie ogarnieta i przy włączeniu sciemnia się lusterko. Ale mi to nie robi.
  17. Bardzo dobrze. Najpierw graty a później rezanko. :-)
  18. Tak, jak pisałem wyżej. Ja ominąłem oryginalną instalację właśnie po to, aby nie było takich cyrków. Teraz bedzie ciężko dojść gdzie leży błąd. Najlepiej bedzie spisać co jest gdzie podłączone i znaleźć opisy tych pinów - to może ułatwić sprawę
  19. Ale poleciałeś......fiu fiu Gratki
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, co sądzicie o BNS 5.0 - dobre radyjko, lepsze niż RNSd?
  21. Dokładnie. Zbroic sie w cierpliwość, pozbierać graty i dopiero montaz
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na leda mnie nie stać, kasy za mało. Zwykłe też mnie będzie radowało
  23. Słuchaj, skompletuj najpierw wszystkie graty, a wtedy działaj. Ja miałem u siebie wszystko na stole i dopiero wtedy rozkminiałem wiązkę i jak wszystko było w powietrzu zrobione, to montowałem w aucie i nie miałem problemów. Za pierwszym razem moduł miałem walnięty i nie działało jak trzeba. Na chwile obecną mam coś z alarmem schrzanione i prawidłowo CLH działa mi tylko z pilotem od centralnego. Ciężko mi powiedzieć, czy brak czegoś wpływa na co innego. Być może tak jest, wszystko musi z sobą współgrać, żeby prawidłowo działało. Pin 7 + pin 16 z włącznika auto do 29 MCE - masz?
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A, czyli sprawa jasne, led odpada u mnie w przedbiegach - nie będę później kombinował
  25. Taki bajerek dzisiaj wskoczył i już nie ma sikania - dzięki Karol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.